Львів'яни не зуміли вчинити опір донецькому клубу

18037
43
twitter.com/FCShakhtar

Донецький «Шахтар» в день свого 84-річчя провів контрольний поєдинок, в якому розгромив львівський «Рух» з рахунком 4:1.

«Гірники» агресивно почали зустріч, не випускаючи суперників зі своєї половини поля. Але перша ж атака львів'ян несподівано завершилася взяттям воріт. Брикнер завдав силового прострілу зі штрафного з лівого флангу, і м'яч влетів у сітку. «Шахтарю» знадобилося менше хвилини для того, щоб провести гол у відповідь. З ударом Фернандо Бандура впорався, але Соломон на добиванні був точним. Надалі донеччани володіли перевагою і цілком могли піти на перерву з перевагою в рахунку. Відмінний шанс не реалізував все той же Соломон, який дивом не замкнув простріл у виконанні Тайсона.

Після перерви «Шахтар» повністю оновив склад і почав атакувати великими силами. Львів'яни стримували натиск суперників до 64-ї хвилини, коли захисник «Руху» в куті штрафного збив Вакулу. Арбітр вказав на 11-тиметрову позначку, і пенальті холоднокровним ударом реалізував Марлос. Півзахисник збірної України взяв участь і в наступних голах своєї команди. Спочатку Марлос зробив закидання в напрямку Бондаренка, який прострілив на Коноплянку. Євгену залишалося закотити м'яч у порожні ворота. А за п'ять хвилин до кінця зустрічі Марлос розігнав контратаку «гірників» і асистував Мораесу, котрий з меж штрафного відправив м'яч точно в кут.

Товариський матч.

«Шахтар» - «Рух» - 4:1

Манор Соломон (10), Ромеро Марлос (64, з пенальті), Євген Коноплянка (72), Жуніор Мораєс (85) - Іван Брикнер (9)

Іван Брикнер (25), Іван Калюжний (87)

«Шахтар»: Анатолій Трубін (Євген Гриценко, 29; Андрій П'ятов, 46; Микита Шевченко, 78), Додо (Микола Матвієнко, 46), Вітао (Владислав Вакула, 46), Давид Хочолава (Сергій Кривцов, 46), Сергій Болбат (Артем Бондаренко, 46), Маркос Антоніо (Тарас Степаненко, 46), Алан Патрік (Олександр Піхальонок, 46; Дентіньо, 78), Тете (Віктор Коваленко, 46), Манор Соломон (Євген Коноплянка, 46), Тайсон (Ромеро Марлос, 46), Фернандо (Данило Сікан, 31; Жуніор Мораес, 46)

«Рух»: Олександр Бандура, Юрій Романюк, Ігор Дуць, Максим Білий (Руслан Марушка, 64), Мар'ян Мисик (Тарас Саків, 64), Юрій Копина (Іван Калюжний, 68), Іван Брикнер, Ярослав Мартинюк (Андрій Коробенко, 46), Богдан Бойчук, Олег Синиця, Станіслав Біленький (Микола Кухаревич, 46)