Одеська команда готується до нових матчів

ФК Чорноморець

На стадіоні УТБ «Чорноморець» в Совіньоні «моряки» провели тренувальну гру. Це була перша двосторонка «Чорноморця» після виходу з карантину.

За команду в жовтих манишках грали: Варакута (Мирний), Микицей, Долгов, В. С. Клименко, Зубейко, Ліховідько (Тітаєвській), Слінкін, Янаков, Брагар, Авагімян (Вакуленко), Сікорський (Штогрін).

За «помаранчевих» виступали: Паламарчук, В. А. Клименко, Польовий, Велєв, Соколов, Тітаєвській (Ліховідько), Михайличенко, Войников (Мазур), Вакуленко (Авагімян), Силич, Штогрін (Сікорський).

На 13-й хвилині після гострого прострілу Микицей зрізав м'яч в свої ворота, а на 20-й Штогрін, скориставшись передачею, влучно пробив головою. На 38-й хвилині Паламарчук парирував пенальті, який виконував Янаков. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь команди в помаранчевих манишках. Арбітраж двусторонки здійснювали тренери Андрій Ущаповський та Олексій Антонов, адміністратор Ігор Печенний.

Футболісти Калугін, Попов, Хамелюк і Яловенко сьогодні працювали за індивідуальними програмами.