4 cуперники, з якими Ломаченку потрібно вийти в ринг після карантину

Перемігши цих хлопців, українець впише своє ім'я в історію

4 cуперники, з якими Ломаченку потрібно вийти в ринг після карантину
© Boxing Scene. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Василь Ломаченко на поточний момент знаходиться в одному кроці від титулу абсолютного чемпіона світу. Але шанс отримати це звання може затягнутися. Українець зараз знаходиться в Білгород-Дністровському, а його суперник - Теофімо Лопес - у США. Через пандемію і карантин, що триває, можливий варіант, при якому вони не зможуть перетнутися до кінця року.

Але боксувати потрібно в будь-якому випадку. Василь не в тому віці і не на тому рівні, щоб розраховувати легко повернутися після дуже довгого простою. Розглянемо варіанти, які додадуть плюсів до кар'єри Ломаченка. Варіанти, які обов'язково варто розглянути його команді, навіть якщо бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в 2020 році.

Теофімо Лопес

Рекорд: 15–0, 12 КО

Без американця зараз нікуди. Це перший і найвірогідніший суперник. І єдиний чемпіон, без поясу якого неможливо вважатися абсолютним чемпіоном світу. І просто серйозний виклик.

Як би хто не ставився до Лопеса, Теофімо - хороший боксер. Габаритний, сильний, з нокаутуючим ударом і відмінним таймінгом. Саме завдяки останньому американець переміг Річарда Коммі, у чию перемогу вірив Ломаченко. Лопес показав, що не просто так знаходиться на чемпіонському рівні.

Варто сказати, що Річард Коммі - чемпіон не екстра-класу. Він такий же величезний, теж з важким ударом, але віднести його до топу кращих боксерів світу на даний момент або ж внести до топ-5 кращих легковаговиків навряд чи вийде. Але до бою експерти давали хороші шанси Річарду на перемогу в бою з перспективним американцем, і він виглядав тим, кому під силу задати прочухана супернику.

Лопес - одна з головних загроз для Ломаченка. Звичайно, він не зможе битися з ним на рівних в плані набору очок. Теофімо не настільки багатоударний, не зможе тримати той же темп, що і Василь, і за очками стовідсотково буде програвати українцю велику частину раундів. Але його почуття дистанції, вміння спіймати на протиході і важкий кулак може в будь-яку секунду вирубити будь-кого.

Якщо Лінарес зловив Василя, який загрався, то чому цього не зможе зробити молодий, свіжий і голодний чемпіон? Шанси у Лопеса точно будуть, але чи зможе він ними скористатися - залежить не тільки від нього, а й від форми Ломаченка після довгого простою.

Джервонта Девіс

Рекорд: 23–0, 22 КО

Джервонта - незвичайний боксер. З одного боку, у нього багато таланту, вміння і технічної оснащеності для того, щоб перемагати будь-кого. У нього приголомшливий рекорд, відмінна робота на випередження і дуже потужні удари з обох рук. А ще промоутер, який точно знає, як робити величезні гроші на цьому виді спорту.

З іншого боку, кого перемагав Джервонта? 23 поєдинки - для деяких це ціла кар'єра, але крім виключеного Педраси, який бився не в своїй вазі, і страждань з Гамбоа важко згадати хоч когось. Девісу давно пора пробувати щось більш серйозне і перехід у легку вагу - саме такий, серйозний, крок.

Поєдинок Ломаченка і Джервонти - ще більш бажаний для фанатів, ніж бій Ломаченко - Рігондо. Другий хотіли переважно гіки, перший - абсолютна більшість. Українець і американець підходять один одному за технікою рівно настільки, щоб влаштувати шоу. Темповик проти контрпанчера. Боксер, який ставить за мету змучити суперника, проти боксера, який ловить опонентів контрударами так, що ті вже не можуть піднятися.

Є бої, які обов'язково повинні трапитися. Ось зустріч із Джервонтою - саме такий бій. Публіка хоче дізнатися, хто краще: Девіс - один з найталановитіших серед потенційних опонентів Василя. Сам Ломаченко прекрасно це розуміє, кажучи, що перший з бажаних суперників для нього після Лопеса - Джервонта.

Але це все можливо найближчим часом тільки в разі перемоги в об'єднавчому поєдинку.

Девін Хейні

Рекорд: 24–0, 15 КО

Хейні - перспективний американець, у якого вже є пояс. Так, завдяки хитросплетінням від WBC, який видав Ломаченку франчайзинговий пояс і нагородив Девіна поясом «звичайного» чемпіона, але це не так важливо. Сам американець вважає, що Василь отримав свій пояс просто так, а він завоював у боротьбі, хоча це більше звучить, як жарт.

Девін - хороший боксер. Він вміє в рингу багато, відмінно відчуває суперника і може пробити так, що суперник зрозуміє, що бій закінчився, тільки тоді, коли прийде до тями. Він трохи нагадує Мейвезера, з яким деякий час тренувався в одному залі, але поки занадто сирий і молодий для зустрічі з Василем.

З огляду на те, скільки часу доведеться чекати через карантин, Девін цілком може встигнути сформуватися, як боксер. Через рік-півтора, якщо Василь на той час не вирішить піти, поєдинок проти Хейні стане обов'язковим. За потенціалом цей хлопець не гірший за Лопеса і, тим більше, за Джервонту, який є старшим від них обох.

Райан Гарсія

Рекорд: 20–0, 17 КО

Така ж історія і з американцем з мексиканським корінням - Райаном Гарсією. Оскар Де Ла Хойя - ще один майстер заробляння грошей на боксі - готує з нього суперзірку. Його часто називають інстаграм-боксером, що не позбавлено сенсу, враховуючи, що там він став відомим раніше, ніж в рингу. Але в іншому Райан підтверджує своє реноме одного з найперспективніших легковаговиків світу.

Гарсія швидкий, потужний і бере своє тим же, що і Джервонта, володіючи ще більш високою швидкістю ударів. Єдиний мінус - реальних тестів у нього практично не було. Уже зараз Райан встиг викликати половину боксерського світу на бій, але всерйоз про це можна буде говорити після його зустрічі з Хорхе Лінаресом. Де Ла Хойя явно намагається злити ветерана в бою зі своїм основним проспектом.

Потенційно бій проти Гарсії для Ломаченка може стати одним з фінальних у кар'єрі, разом із зустріччю проти Хейні. Ці хлопці потужні, але стануть топами пізніше. Зараз їм потрібно набиратися досвіду і битися з більш серйозними суперниками.

А ось через рік-два зустріч Ломаченко - Гарсія стане неймовірно важливим і грошовим поєдинком. Можливо, найбільш грошовим у кар'єрі Василя.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Лев Кравців, Sport.ua

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • З ким Василю Ломаченку слід зустрітися в рингу після карантину?
    • 57.64% (83)
      1. Теофімо Лопес
    • 9.72% (14)
      2. Джервонта Девіс
    • 2.78% (4)
      3. Девін Хейні
    • 9.03% (13)
      4. Райан Гарсія
    • 20.83% (30)
      5. Хто-небудь інший
    Результати опитування Проголосували — 143
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    mayjumanji
      mayjumanji, 29.05.2020 02:32
    0
    жаль нет варианта ответа "насрать"
    firstromario
      firstromario, 28.05.2020 17:55
    +1
    александр алієв
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 25.05.2020 15:11
    +1
    Респект
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.05.2020 16:06
    +5
    "4 cоперника, с которыми Ломаченко нужно выйти в ринг" это
    1) Ум
    2)Совесть
    3)Патриотизм
    4) Знание Истории.
    Надеюсь, что все они возьму верх над ним.
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 16:04
    +2
    Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 14:59
    Я в бога не вірю, і в церкву не хожу. Але мені просто цікаво, з чого ти взяв, що церква ФСБшна? Ану скажи, хіба не пропаганда-ТВ тобі це внушила? Чи в тебе є якісі докази?
    Мені огидна сама думка про те, що українською церквою керує попье з Мордора!
    Які тут можуть розмови в принципі, розкажіть мені і всім?
    Наша церква не може бути незалежна від москви?
    Ви як сьогодні народилися, і не занете як і ким управляється церква в Росії? Там є тільки один апарат управденія. Ви про це теж нічого не знаєте? Ви народилися не в радянському союзі?
    Не треба робити вигляд, що ви нічого не розумієте. І посилатися на якесь там пропаганда ТВ. Я народився в Радянському Союзі і прекрасно знаю, як влаштований той лад. ТВ я теж не дивлюся, принаймні новини точно не дивлюся.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 15:26
    -2
    Ви дивитись ТВ, і скажіть, там показують таку правду:
    -як наші АТОвці від нічого робити постійно бухають;
    -як напившись лізуть в бій і підриваються на розтяжках;
    -як стріляють з гармат, єлемертарно не відкривши рот, і потім контузія, з вух тече кров, і глухота на все життя;
    -як напившись беруться за автомати, гармати, танки і починають "воювати" куда попало;
    В війні гинуть люди з обох сторін. По ТВ показують, як росіян привозять в гробу їх матерям, як маленькі діточки плачуть над мертвим тілом свого тата?
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 15:09
    -1
    adidas77, 24.05.2020 03:07
    Пропаганда ТВ відмінно налагоджена тільки в одній країні! У тій з якою закликає дружити цей поц! Та яка вбиває укрінцев вже 6 років!
    А ви якийсь бред несете, про пропаганду у нас! Роблячи вигляд, що не розумієте справжню ситуацію, з цим закликом про контроль української церкви, фсб шним попами
    Я телевізор не дивлюся приблизно 15 років, і я бачу як він впливає на українців, на моїх друзів, колег, родичів. Вплив дуже помітний, і більшість чомусь думають одинаково, ніби у всіх одинаковий мозок. Але я чомусь в багатьох питанях з ними і вами не згідний, важаю що ця "одинаковість" і є вплив пропаганди-ТВ, власних думок у людей майже нема.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 14:59
    -1
    adidas77, 24.05.2020 03:07
    Пропаганда ТВ відмінно налагоджена тільки в одній країні! У тій з якою закликає дружити цей поц! Та яка вбиває укрінцев вже 6 років!
    А ви якийсь бред несете, про пропаганду у нас! Роблячи вигляд, що не розумієте справжню ситуацію, з цим закликом про контроль української церкви, фсб шним попами
    Я в бога не вірю, і в церкву не хожу. Але мені просто цікаво, з чого ти взяв, що церква ФСБшна? Ану скажи, хіба не пропаганда-ТВ тобі це внушила? Чи в тебе є якісі докази?
    SandroKing
      SandroKing, 24.05.2020 08:15
    +3
    serhivan, 23.05.2020 23:01
    А він Українець?
    Украинец. Просто обычный предатель. Предатили были всегда и везде. Вот только когда герои и любимцы народа становятся предателями это тяжело осознавать. И будет о них память как о предателях. А это перечеркивает все заслуги.
    comentraktor
      comentraktor, 24.05.2020 07:22
    0
    Ломаченко может их всех победить одновременно, сейчас он тренируется по программе "Шаолинь" с монахами московского патриархата.
    Krestovskiy
      Krestovskiy, 24.05.2020 04:34
    +1
    Кто бы что ни говорил, но Вася сегодня самый техничный и смотрибельный боксер в мире во всех категориях))
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 24.05.2020 04:06
    -5
    юрій ковшар, 23.05.2020 18:44
    Згідний! В Україні вже не патріотизм а якийсь фашизм, тільки щодо своїх, хто не такої думки як нам керівництво країни втирає. Васі успіху!!!
    Маєш рацію
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 24.05.2020 04:05
    -4
    Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 01:49
    Згідний на 100%. В нашій країні люди дивляться пропаганда-ТВ, і тому такі тупі і агрисивні. Дуже високий рівень русофобії, і це завдяки пропагана-ТВ.
    Ви праві, промивка мізків по всій програмі, в тому числі за іноземні кошти.
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 03:07
    +5
    Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 01:49
    Згідний на 100%. В нашій країні люди дивляться пропаганда-ТВ, і тому такі тупі і агрисивні. Дуже високий рівень русофобії, і це завдяки пропагана-ТВ.
    Пропаганда ТВ відмінно налагоджена тільки в одній країні! У тій з якою закликає дружити цей поц! Та яка вбиває укрінцев вже 6 років!
    А ви якийсь бред несете, про пропаганду у нас! Роблячи вигляд, що не розумієте справжню ситуацію, з цим закликом про контроль української церкви, фсб шним попами
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 03:02
    +5
    юрій ковшар, 23.05.2020 18:44
    Згідний! В Україні вже не патріотизм а якийсь фашизм, тільки щодо своїх, хто не такої думки як нам керівництво країни втирає. Васі успіху!!!
    Що за маячня ? Причому тут керівництво країни?
    Ви взагалі зрозуміли до чого закликає цей поц?
    І який він розлад привносить усвідомлено, всередину нашої країни !?
    Закликаючи ФСБ шних попів, продовжувати контролювати нашу церкву!
    Повторюю, це 100% робиться свідомо. Природно за вказівкою тих, хто його завербував або в секту затягнув. Не важливо якими важелями на нього вплинули або натиснули.
    Яка тут може бути "Інша думка"? Коли мова йде про національну єдність і нац. безпеки !?
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 02:49
    +2
    Predator, 23.05.2020 18:04
    Я уверен что я нормальный и что ты дятел тоже
    Я понял понял, у вас все палате полностью уверены в нормальности!
    Дятла в зеркале увидишь.
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 01:49
    -3
    юрій ковшар, 23.05.2020 18:44
    Згідний! В Україні вже не патріотизм а якийсь фашизм, тільки щодо своїх, хто не такої думки як нам керівництво країни втирає. Васі успіху!!!
    Згідний на 100%. В нашій країні люди дивляться пропаганда-ТВ, і тому такі тупі і агрисивні. Дуже високий рівень русофобії, і це завдяки пропагана-ТВ.
    cucumber
      cucumber, 23.05.2020 23:24
    +7
    пора Василию паспорт новоросса уже получать, да и куму его тоже.
    serhivan
      serhivan, 23.05.2020 23:01
    +3
    А він Українець?
    Lion
      Lion, 23.05.2020 23:00
    -3
    Почему в списке нету грицая с грачевым....
    AK_228
    online
      AK_228, 23.05.2020 09:05
    +25
    Никогда не думал, что будет все равно с кем вася будет боксировать
    kod.75
      kod.75, 23.05.2020 09:38
    +24
    Та пох на этого малороса
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 23.05.2020 10:18
    +22
    Хто б не став суперником, надіюсь на те, що вся вата з голови Ломаченка буде успішно вибита. Бажано з крутим нокаутом.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 23.05.2020 11:18
    +19
    "Победив этих парней, украинец впишет свое имя в историю"..так он уже вписал, ...в базу Миротворца, например
    john2222
      john2222, 23.05.2020 10:23
    +15
    KIPR ALECS, 23.05.2020 10:03
    Кому-то пох кому-то нет. Вот ваше мнение точно пох
    А твое - тем более пох!
    JohnKruft
      JohnKruft, 23.05.2020 13:06
    +14
    З онуфрієм йому треба після карантину зустрітись, щоб нові вказівки отримати
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 23.05.2020 11:17
    +14
    Первый соперник это УПЦ , второй Украина ! вот судя по всему два главных соперника у ломаченко на ближайшие будущие!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 23.05.2020 13:31
    +12
    Перефразируя президента можно сказать. "Вася, иди в сраку".
    adidas77
    online
      adidas77, 23.05.2020 16:46
    +9
    Этот сайт превратился в промоуторский сайт, этих двух говнюков?
    Каждая вторая новость про этих поцов!
    И повод рашистам поглумиться и внести срач!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.05.2020 11:50
    +9
    Треба набити йому купола РПЦ на спині і нехай боксує з ким завгодно,Кирило йому в поміч!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 23.05.2020 11:16
    +8
    Один из этих четырёх наверняка победит Ломаченко
    cucumber
      cucumber, 23.05.2020 23:24
    +7
    пора Василию паспорт новоросса уже получать, да и куму его тоже.
    GR-65
    online
      GR-65, 23.05.2020 18:32
    +7
    Этому гондону надо встретиться с Усиком. И чтобы друг другу ебло набили по полной.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 23.05.2020 13:26
    +7
    Ramzan-Abdulhadjiev, 23.05.2020 13:09
    Салам Алейкум! Удачи брату Василию в этих непростых боях. Мы его все в Урус-Мартане уважем.
    А еще васю все в Северной Корее и в Зимбабве уважают.
    Ara Bara
      Ara Bara, 23.05.2020 13:26
    +7
    Ramzan-Abdulhadjiev, 23.05.2020 13:09
    Салам Алейкум! Удачи брату Василию в этих непростых боях. Мы его все в Урус-Мартане уважем.
    Свободу Ичкерии)
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 23.05.2020 12:44
    +7
    Trasher311987, 23.05.2020 11:56
    Тут как раз наконец то спортивная новость.
    Для меня Янина Кондратюк здесь это зашквар.
    какие у тебя могут быть зашквары? ты слишком высокого о себе мнения..))....у тебя задача простая - заработать пару дополнительных рублей. работая тролем....как и у многих других твоих собратьев по низкому социальному статусу на параше....из-за того, что не можете найти работу...реальная ненависть ко всему украинскому может быть у москалей с более высоким социальным статусом на вашей параше....твой уровень - воевать против Украины..или тролем в сети..или пушечным мясом на Донбассе...
    AK_228
    online
      AK_228, 23.05.2020 11:27
    +6
    Trasher311987, 23.05.2020 11:23
    Вот мне интересно когда будет Грицай где то выступать на турнирах будет такой же ажиотаж как и поединки Васи?
    Интересно если Вася продолжит побеждать, а зная характер его и отца его, это еще больше мотивации прибавляет.
    Много интересного будет в будущем.
    Как это все соотноситься с тем, что Вася мракобес и отступник!?
    Причём здесь никому не нужный Грицай!?
    Тебе помахать нашим флагом в ринге - вверх удовольствия!?
    Именно таким как ты, вася ничего и не должен...
    Он же выиграл для тебя золотую медаль олимпиады ..
    Радуйся
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.05.2020 16:06
    +5
    "4 cоперника, с которыми Ломаченко нужно выйти в ринг" это
    1) Ум
    2)Совесть
    3)Патриотизм
    4) Знание Истории.
    Надеюсь, что все они возьму верх над ним.
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 03:07
    +5
    Sergei_Voicehovskii, 24.05.2020 01:49
    Згідний на 100%. В нашій країні люди дивляться пропаганда-ТВ, і тому такі тупі і агрисивні. Дуже високий рівень русофобії, і це завдяки пропагана-ТВ.
    Пропаганда ТВ відмінно налагоджена тільки в одній країні! У тій з якою закликає дружити цей поц! Та яка вбиває укрінцев вже 6 років!
    А ви якийсь бред несете, про пропаганду у нас! Роблячи вигляд, що не розумієте справжню ситуацію, з цим закликом про контроль української церкви, фсб шним попами
    adidas77
    online
      adidas77, 24.05.2020 03:02
    +5
    юрій ковшар, 23.05.2020 18:44
    Згідний! В Україні вже не патріотизм а якийсь фашизм, тільки щодо своїх, хто не такої думки як нам керівництво країни втирає. Васі успіху!!!
    Що за маячня ? Причому тут керівництво країни?
    Ви взагалі зрозуміли до чого закликає цей поц?
    І який він розлад привносить усвідомлено, всередину нашої країни !?
    Закликаючи ФСБ шних попів, продовжувати контролювати нашу церкву!
    Повторюю, це 100% робиться свідомо. Природно за вказівкою тих, хто його завербував або в секту затягнув. Не важливо якими важелями на нього вплинули або натиснули.
    Яка тут може бути "Інша думка"? Коли мова йде про національну єдність і нац. безпеки !?