Хочеш пендель? Боєць ММА викликала на дуель Соколову, яка ганьбила Усика

Олена Колесник записала відеоролик, в якому розкритикувала журналістку

Хочеш пендель? Боєць ММА викликала на дуель Соколову, яка ганьбила Усика
© pobeda.od.ua. Олена Колесник

Українська спортсменка, професійний боєць ММА з Одеси, 29-річна Олена Колесник (5-2, 1 NC) записала відеоролик, в якому розкритикувала журналістку Яніну Соколову, яка раніше різко відповіла боксеру Олександру Усику за його провокаційне відео, а також зйомки в російському фільмі:

«У ситуації з Яніною Соколової та Олександром Усиком моя думка – [вона хотіла] хайпанути на імені всесвітньо відомого легендарного українця, спортсмена, який прославляє нашу країну, з нашим прапором. Для чого? Заради хайпа pна його заслугах], для підняття рейтингу своєї брехливої, нікому не потрібної програми.

Моя думка: кожен повинен займатися своєю справою. Спортсмен – тренуватися та виступати. Політик – захищати наших громадян, забезпечувати безпеку та робочі місця, а журналісти повинні правдиво висвітлювати ситуацію в усій країні. Шість років у нас твориться дикий жах, за рахунок якого хайпують все кому не лінь.

Я не розумію чому ви, Яніна, задаєте питання «чий Крим?» спортсмену Усику та [співачці] Марув. Чому ви не запитаєте це у зрадника Батьківщини, у пана П. Чому ви питаєте це у звичайних громадян, а не у політиків, військових. На чому ви хайпуєте, сволочі? Чому ви не розповідаєте, що насправді відбувається вдома.

Мої друзі і родичі [в шоці] від ситуації в країні, від неможливості працювати, платити комунальні послуги, купувати їжу. Мені буде 30 років в цьому році. Чому мої друзі повинні їхати за кордон, щоб підтирати літньому, хоч і, можливо, милому, європейцеві жопу, копати полуницю в країнах Європи.

Моя ситуація наступна: як і багато українців, я не маю можливості повернутися додому. Державні діячі пропонують спеціальні рейси за спеціальними цінами. Тут ставиш собі питання: «Що мені продати спеціально – душу дияволу чи нирку, щоб виїхати за 750 або 800 євро додому?» І спецрейс був тільки один за весь час. Але мова не про це. Кожен повинен займатися своєю справою і намагатися робити це якісно.

Куди ви лізете, Яніна? Ви ж жінка, але ведете себе жахливо. Хочу сказати наступне. Якщо ви дійсно хочете отримати спортивний пендель, запотиличник чи просто побитися, я пропоную Вам свої послуги. Як жінка жінці. Я з боку спорту, ви журналістка, але свою роботу якісно не робите.

Давайте я виступлю замість Саші. Навіщо ви його смикаєте, поясніть. Ось є я, живий кандидат. Якщо вам знадобиться на комусь хайпанути, когось зачепити, когось викликати на ринг, то я приїду, тільки спецрейс ще організуйте за нормальними цінами. Поб'ємося, заради Бога.

Я дуже сподіваюся, що якщо ми всі будемо захищати наших героїв, будемо затикати рот таким недожурналісткам, недопрофессіоналам, наступного разу вони сильно задумаються, перш ніж писати виклик на поєдинок тощо. Хлопці, не мовчіть, скільки можна мовчати? Саша – ти крутий, ти наша легенда і мотивація. А всі ці повії сьогодні є, а завтра немає».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(206 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.05.2020 20:32
    0
    Владимир Копяк, 24.05.2020 20:22
    Ну, наконец-то нашелся человек, который нашел то, о чем все смутно догадывались - откуда такая нежная любовь ко всему расейскому. Пазлики сошлись. Можем завязывать базар. Проукраинцы выиграли с техническим нокаутом. Слава Украине!
    Героям Слава !!!
    mayjumanji
      mayjumanji, 24.05.2020 23:33
    0
    бабаусик видать стекломоя нахерачилась ))))
    эпичная дoлбoeбка
    ZaE
      ZaE, 24.05.2020 22:59
    0
    Мрази ватноголовые, в рашку валите.
    Микола Кащук
      Микола Кащук, 24.05.2020 21:48
    +1
    Їдь в Рашу Путіну морду набий, і Усика з собою захопи, бо можеш сама із дзюдоїстом не впоратись.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 24.05.2020 20:27
    +1
    mavast, 24.05.2020 19:52
    Чому ці особі виступають під Прапором України? Це і є неповага до НАШОЇ!!! країни, а не "прославляння". А душу дияволу оні продали давно і безоплатно
    У них інша Україна, своя, вони рахують, що їхня справжня, а ми оборотні христіанського світу. Історія нас розсудить.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 24.05.2020 20:22
    +1
    jekаfunny, 24.05.2020 10:09
    Двукратная чемпионка Украины по боксу (2012, 2014 годов) и боец смешанных единоборств (ММА) Елена Колесник осенью 2016 года подписала контракт с московской промоутерской компанией Strela Promotion MMА.
    Свой первый бой под эгидой Strela Promotion Колесник провела в Нальчике. Во время боя ее титровали, как спортсменку из России
    ———————————-
    Джентельмены , и ватные гомункулы .
    Думаю в этой теме уже нечего обсуждать , все стало ясно
    Клубникокопательница оказалась из-за поребрика
    Ну, наконец-то нашелся человек, который нашел то, о чем все смутно догадывались - откуда такая нежная любовь ко всему расейскому. Пазлики сошлись. Можем завязывать базар. Проукраинцы выиграли с техническим нокаутом. Слава Украине!
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 24.05.2020 20:19
    +3
    По-моєму, ця коза хайпанула на Соколовій, а не остання на ватнику-божому.
    В нашій країні вати тонни, з першого погляду це сумно і здається, що проблиску і не видно, однак в наш час розмовляти українською це нормально, ще років 10-15 назад в місті зробили б висновок, що ти "селюк" забитий, тому рухаємося у правильному напрямку, горе у тому, що наше українське становлення коштує нам вже більш як 14 тисяч життів ....
    Слава Україні!
    mavast
      mavast, 24.05.2020 19:52
    +4
    Чому ці особі виступають під Прапором України? Це і є неповага до НАШОЇ!!! країни, а не "прославляння". А душу дияволу оні продали давно і безоплатно
    dgurkis
    online
      dgurkis, 24.05.2020 18:49
    -2
    Slavanacii, 24.05.2020 18:25
    Ого скільки ватанів налетіло, та ще й агресивні всі такі ).... Гори гори ясно, руска жопа красна )))
    Усе йде по спіралі!. У рогулей був шанс підняти добробут держави, але клепки ім забракло і у 2004 і у наш час. До тогожт путлер, сука це не дозволяє, у нього усе під каблуеом, і Меркель і в друганах китайози у яких перша в світи економіка вже. Тому зараз буде спроба з іншого боку витягти нас з гейськой сраки. Отак! Це діалекіка!
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 24.05.2020 18:25
    +3
    Ого скільки ватанів налетіло, та ще й агресивні всі такі ).... Гори гори ясно, руска жопа красна )))
    Billy Milligan
      Billy Milligan, 24.05.2020 17:51
    -1
    andreypoltava234, 24.05.2020 00:51
    а ты закончил школу?)) или ты тоже из той команды?)) это уже далеко не первая "спортсменка", делающая нападки на проукраинских людей в деле тех борцов за рф в Украине) кое-кто....судя по всему... хочет показать, что взгляды кумов пользуются поддержкой в среде спортсменов с украинским паспортом)) кроме того, хотят драконить в такой способ ветеранов войны с рф и других неравнодушных людей)) догадаешься с трёх раз кому это надо? ты же учился в школе?))
    Я знаю одно, что я не из команды с вытиранами Соколовской и Полтавой у которого скоро едло в монитор помещаться перестанет от баталий героичных с рф на почве проукраинскости. И судя по тому, как растет рожа у Полтавы он одна из сторон, кому все это выгодно.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 24.05.2020 15:25
    -3
    Bolshoi, 24.05.2020 14:02
    Не, это тоже было бы по-русски. Погугли новость как кацапский тренер ММА дал люлей продавщице.
    Дело совсем не в национальность. Это у Гитлера было главное. Есть люди, а есть выблядки и их полно и у нас и в рашке, как стоящих так и дерьма собачьего!
    Bolshoi
      Bolshoi, 24.05.2020 14:21
    +5
    Сергей Нагорный, 24.05.2020 14:10
    Заткни свое поддувайло , патриот недоделанный . Ты чьих будешь , холоп ? Ты - ариец ?????? Пи_дуй в Крым , повоюй ! Ссыш ?
    Нах нам тот Крым срался, чтобы пацаны за него гибли. Если приползут на коленях, ноги будут целовать, тогда может подумаем ещё создать там татарскую автономию. А так кацапчики, кормите пока тех вы@лядков, пока мы свои вопросы не порешаем.
    Сергей Нагорный
      Сергей Нагорный, 24.05.2020 14:10
    -9
    Manticora, 24.05.2020 13:54
    Сколько у нас на Украине еще таких Тварей есть?? Пи...да тупая!!
    Заткни свое поддувайло , патриот недоделанный . Ты чьих будешь , холоп ? Ты - ариец ?????? Пи_дуй в Крым , повоюй ! Ссыш ?
    Bolshoi
      Bolshoi, 24.05.2020 14:04
    -1
    maxaonin8, 24.05.2020 11:04
    Таких как ты, "щирых" патриотов в стране 5% (было аж 8). Отделитесь уже, создайте новую и назовите "Великая Украинская Твердь" и ипитесь как хотите, можете хоть каждый день зиги друг другу вместо рукопожатий кидать. Кстати, какого х..на ты на языке врага излагаешь, кусок г..на?
    Ты можешь пососать у любого щирого, на свой вкус выбрать. Потом здесь отпишешься, чтобы я был за тебя спокоен.
    Bolshoi
      Bolshoi, 24.05.2020 14:02
    +1
    Stringer Bell, 24.05.2020 08:48
    А чё надо было Усику прибить её ? или спалить было бы по Украински
    Не, это тоже было бы по-русски. Погугли новость как кацапский тренер ММА дал люлей продавщице.
    Manticora
      Manticora, 24.05.2020 13:54
    +8
    Сколько у нас на Украине еще таких Тварей есть?? Пи...да тупая!!
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 24.05.2020 12:18
    0
    Генератор випадкових слів
    maxaonin8
      maxaonin8, 24.05.2020 11:04
    -9
    Bolshoi, 24.05.2020 06:58
    Прятаться за бабскую промежность, как это по-русски.
    Таких как ты, "щирых" патриотов в стране 5% (было аж 8). Отделитесь уже, создайте новую и назовите "Великая Украинская Твердь" и ипитесь как хотите, можете хоть каждый день зиги друг другу вместо рукопожатий кидать. Кстати, какого х..на ты на языке врага излагаешь, кусок г..на?
    Сергей Томинов
      Сергей Томинов, 24.05.2020 10:56
    +3
    Мне кажется что подтирать задницу пожилому милому европейцу куда лучше чем заниматся тем же здесь, не факт что с милым украинцем, с клубникой и всем остальным так же. Зато есть возможность, а выбор это всегда хорошо.
    BekXan
      BekXan, 22.05.2020 22:35
    +60
    Очередная за мусорным бачком голову подняла.Она в шоке.Да не вопрос всё ок.Сейчас всё армию по местам отходим с Донбасса.И вуаля резко наша граница и деньги в казну рекой.Где вас таких дур воспроизводят?Скоро 30 после распада всю историю всё было в жопе и тут бац с войной и полной жопой всё в один день станет на место.Грамотные и очень умные?Не вопрос на передок на минные поля орите громче.Там пацаны жизни отдают а какая то по@бень рассказывает как нам жить и что всё в жопе.Забыли все 2014 год как страны чуть не стало?Все диванные генералы и эксперы с нулевой казной с долгами и 5тыс бойцов в армии голые и босые.Колесник иди ты на х"й !
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 22.05.2020 22:39
    +50
    "Подтирать жопу, собирать клубнику", "ани праславляют Украину"... Типичная ватница. Сколько таких ещё вылезет, интересно?
    Berezyak1999
      Berezyak1999, 23.05.2020 00:04
    +43
    Але скільки вати вилізло за останній рік , так розумію прекрасні умови для цього створила наша теперішня антиукраїнська влада.
    Пётр Лисковский
      Пётр Лисковский, 23.05.2020 00:17
    +42
    Чистейшая вата. Уровень высказываний дно. Чучело которое умеет только куда то во что то бить, дает оценку журналистике. Да что за дно я прочитал. И что за дно сюда эту новость занесло.
    denzellezned
      denzellezned, 22.05.2020 22:46
    +38
    Вкінці ця істота про себе написала «сьогодні ти прост*тутка є, а завтра тебе немає» Соколова справжня Українка, а ти істота, як і всрусік🤗
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 22:47
    +37
    Шо за кончєна ватніца ?!
    і...пать блєснула відбитим мозгом. Сіла єсть, ума нє нада!
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 22.05.2020 23:40
    +35
    zakharka, 22.05.2020 23:38
    Спорт уа стає бачком зливним, повним вати та прокладок.
    этот сайт никогда этого и не скрывал...сейчас просто...судя по всему... дана команда фасс...и они активизировались в этом направлении....как и другие кремлёвские ресурсы в Украине....
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 22.05.2020 23:19
    +33
    Очередная шалопень ватная, которая комменты неугодные чистить, аля Ватусик. Чтобы спецом мнение было такое, что эту сволочь люди поддерживают, а не осуждают. Не удивлюсь, если ее тоже ФСБ занялось, как и Ватусиком, в инсте которого про него плохого не напишешь, ибо почиркают, натомисть мышебратьевские комменты оставляют и создают видимость, что таких уепков поддерживают.
    Ruslan
      Ruslan, 22.05.2020 23:12
    +31
    Єдине з чим я згідний і хотів б, це з тим щоб всі ці прастітуткі, які лижуть своїм братьям, яких колись вождь ешелонами сюда з Азії понавозив - сьогодні є, завтра дасть Бог не буде. Асвабадітєлі хрєнови ска...
    Vasyl1972
      Vasyl1972, 22.05.2020 23:11
    +31
    А Українською, слабо... Ось видно хто піариться, до речі, наші діти за рік часу, вільно розмовляють англійською, а ти сучка, за свої 30,{не тільки ти, а більшість Українців} не можеш вивчити рідну мову, але яка вона тобі рідна,, сумно
    Vadya
      Vadya, 22.05.2020 22:42
    +31
    Пора Sport.ua вводить новую категорию- усик. А если серьезно, то пока вот такие шариковы с отбитыми мозгами будут и дальше здесь пиариться, то Sport.ua нужно изменить на Срач.ua
    john2222
      john2222, 22.05.2020 22:54
    +30
    ВАТНЫЕ УБЛЯДКИ ПОВЫЛАЗИЛИ!!! ГНИДЫ!!!
    BekXan
      BekXan, 22.05.2020 22:46
    +28
    garik_trinity, 22.05.2020 22:39
    "Подтирать жопу, собирать клубнику", "ани праславляют Украину"... Типичная ватница. Сколько таких ещё вылезет, интересно?
    Вылезло много и вылазит.На верху импотенты по закону.А если бы за такие заявы отправляли двор подметать или мины искать молчали бы.А таких тп инстаграмщиц и фантазёров вагон и всем резко память с 2014 года стёрло.Сыти в тепле и на диване хенералы хреновы.
    cucumber
      cucumber, 23.05.2020 00:16
    +26
    этой бабе нужно заменить украинский паспорт на паспорт новороски и выправить в Лугандон, там как раз такие живут как ей нравятся
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.05.2020 22:59
    +26
    Колись в лихі 90 роки, був у нас в дворі здоровий, бичара - гопнік, який тероризував весь район. Реально здоровий бугай був Високий, кілограм 120, кулак, як кувалда... Всі боялись, цього бєзпрєдєльщіка. Думав він, шо весь світ в його ногах, бо Бозя дала силу, яку він по бєзпрєдєлу використовував. Знайшли його через деякий час з проломаним черепом під Львовом у лісі.
    Я до того то пишу, шо маючи силу в руках і не маючи розуму в голові можна в пі.....Z.....ду попасти. Так як той гопнік.
    Думаю відморожені на голову всеодно не зрозуміють.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 22:58
    +25
    €750-800 за білет додому?
    Поінтересуйся скільки до Мацкви. Тобі зараз на ПаРашу скидку ФСБ організує.
    turist86
    online
      turist86, 22.05.2020 22:52
    +25
    "Я не розумію чому ви, Яніна, задаєте питання «чий Крим?» спортсмену Усику та (співачці) Марув. Чому ви не запитаєте це у зрадника Батьківщини, у пана П."
    Пан П. , звісно корупціонер, але не зрадник і не ватник, на відміну від Усика, Гвоздика і Ломаченка.
    "Мої друзі і родичі [в шоці] від ситуації в країні, від неможливості працювати, платити комунальні послуги, купувати їжу".
    Ага, в Одесі такі бідні люди, останній коржик доїдають
    "Моя ситуація наступна: як і багато українців, я не маю можливості повернутися додому".
    Ну а де ти застрягла на 2 з половиною місяці? Часом не з-за порєбріком?
    zakharka
      zakharka, 22.05.2020 23:38
    +22
    Спорт уа стає бачком зливним, повним вати та прокладок.
    Сергей Михайлович
      Сергей Михайлович, 22.05.2020 23:01
    +22
    Тупая курица.
    rykvol1