ВІДЕО. Підручний без інструктора виконав мертву петлю на літаку

Український біатлоніст продовжує захоплюватися польотами

ВІДЕО. Підручний без інструктора виконав мертву петлю на літаку
© Instagram. Дмитро Підручний

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний поділився зі своїми підписниками відео, на якому знято його політ на літаку.

28-річний біатлоніст керував літаком наодинці, без супроводу інструктора, і виконав декілька досить складних елементів, в тому числі знамениту «мертву петлю».

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЯК-52✈️ моментами думав, що відключусь😂

Публикация от Dmytro Pidruchnyi (@dmytro.pidruchnyi)

 

Читайте також: Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Планую здавати іспити на ліцензію пілота»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 23.05.2020 18:48
    0
    Ну Дима даёт! Молодец!
    Sport
      Sport, 22.05.2020 15:00
    +6
    ihor7003, 22.05.2020 13:38
    Откуда бабки на полеты? Если он может себе такое позволить, то наверное Брынзак не такой уж и плохой руководитель
    Ну-да, ну-да, Боинг себе купил и летает тут над головами. Миллионер долларовый благодаря Брынзаку.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 22.05.2020 13:38
    -10
    Откуда бабки на полеты? Если он может себе такое позволить, то наверное Брынзак не такой уж и плохой руководитель
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 22.05.2020 13:03
    +12
    Просто красава!!!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 22.05.2020 13:03
    +12
    Просто красава!!!
    Sport
      Sport, 22.05.2020 15:00
    +6
    ihor7003, 22.05.2020 13:38
    Откуда бабки на полеты? Если он может себе такое позволить, то наверное Брынзак не такой уж и плохой руководитель
    Ну-да, ну-да, Боинг себе купил и летает тут над головами. Миллионер долларовый благодаря Брынзаку.
    sand
    online
      sand, 23.05.2020 18:48
    0
    Ну Дима даёт! Молодец!