Богдан ГРИЦАЙ: «Не хочу, щоб Усик ніс «русскій мір» до нас в Київ»

Український борець готовий битися проти відомого боксера безкоштовно

Богдан ГРИЦАЙ: «Не хочу, щоб Усик ніс «русскій мір» до нас в Київ»
© Головком. Богдан Грицай з тренером Олексієм Семенюшко

Український борець Богдан Грицай впевнений, що його бій з Олександром Усиком все-таки відбудеться.

- Який гонорар ти захотів би за бій?
- Я це роблю не заради грошей.

- Бій з Усиком відбудеться?
- Я думаю, так.

- На що ви готові піти, щоб Усик вибачився, виконав ваші вимоги?
- Хоча б щоб він не ніс «русскій мір» до нас в Київ.

Читайте також: Богдан ГРИЦАЙ: «Хочу показати, що не всі спортсмени - ватники»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Обозреватель

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 23.05.2020 02:01
    0
    Предлагаю вместо новостей каждый день писать на сайте большими буквами: "ДА БУДЕТ СРАЧ!!!"
    Как уже достали обе стороны конфликта! Когда вы уже заткнетесь?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.05.2020 01:33
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 00:42
    Ти і є самий справжній російський троляка, який видає себе за українця. Цей фокус ми давно вже висрали. Ти дійсно думаєш що люди нічого не розуміють? Закінчуй цей спектакль
    Он не может закончить , ему пан из КГБ не разрешает
    Причём этого жителя россии мне даже жалко
    Ему выбрали абсолютно дибильную роль якобы украиноязычного, и каждый его пост через Гугл переводчик отдаёт костромских кострубатым акцентном
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 19:35
    -6
    При чому тут князь Володимир
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:35
    +1
    Victory--45, 22.05.2020 19:25
    Князь Владимир с тебя живьем кожу приказал бы содрать, если бы ты его украинцем назвал
    Пиши еще, зарабатывай себе на боярышник
    Victory--45
      Victory--45, 22.05.2020 19:25
    -5
    © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:07
    Українська церка з'явилася набагато раніше ніж гундяївська. Коли князь Володимир хрестив Русь, по мацкве ще ведмідь ходив і траву їв
    Князь Владимир с тебя живьем кожу приказал бы содрать, если бы ты его украинцем назвал
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 19:13
    -3
    Про які ти гроші говориш,,,,я проста людина,яка вискакує свою думку
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:11
    +2
    Як гарно вчора було, коли вся вата обмивала зароблені тут на сайті ФСБшні гроші. Сьогодні горілка закінчилась і вони всі знову з'явились на сайті
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 19:11
    -5
    Згоден,,,ну і про фанатів
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:08
    0
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 19:07
    Розумна людина не напише "придуркуваті фанати".........
    Розумна людина не напише "Куєв"
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:07
    +3
    Victory--45, 22.05.2020 19:02
    твоя сцу всего лишь девочка на побегушках у стамбульского недопатриарха без паствы
    Українська церка з'явилася набагато раніше ніж гундяївська. Коли князь Володимир хрестив Русь, по мацкве ще ведмідь ходив і траву їв
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 19:07
    -4
    Розумна людина не напише "придуркуваті фанати".........
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 19:04
    +4
    dgurkis, 22.05.2020 18:56
    Знову Грицацуєв? Коли він вже здрисне у свій Куєв!
    Коли ви вже гниди почнене поважати Українську мову і не знущатися над нею? Немає такого міста "Куєв" є місто Київ! У Ватусіка такі ж придуркуваті фанати як і він сам
    Victory--45
      Victory--45, 22.05.2020 19:04
    -6
    dgurkis, 22.05.2020 18:56
    Знову Грицацуєв? Коли він вже здрисне у свій Куєв!
    грицацуенко - шепетовская селючина
    Victory--45
      Victory--45, 22.05.2020 19:02
    -5
    © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 18:51
    Гундяєвська церка- це зло. Гундяєв підтримує ботоксного вбивцю, так що Бога нехай ватусік боїться. Він такий віруючий, як я китаєць
    твоя сцу всего лишь девочка на побегушках у стамбульского недопатриарха без паствы
    dgurkis
    online
      dgurkis, 22.05.2020 18:56
    -9
    Знову Грицацуєв? Коли він вже здрисне у свій Куєв!
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:55
    -5
    А церкву ділити не можна,не повинно політиці бути в церкві
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:52
    -5
    Та Саня і Вася вжиті не продаутся
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 18:51
    +7
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:37
    Якому кліпи????Церква це по вашому продався, бійтесь Бога
    Гундяєвська церка- це зло. Гундяєв підтримує ботоксного вбивцю, так що Бога нехай ватусік боїться. Він такий віруючий, як я китаєць
    Руслан Секретарук
      Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:50
    -6
    Подивись "кліпи" Сані і Васі від олімпійських ігор,отаманів,про що ви взагалі говорите
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 18:41
    +5
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:33
    В Росії є багато нормальних людей(не політики,і олігархи)а воюють на Україні отморозки,до чого тут Саня ви про що вобще говорите,там пропаганда, режим як в КНДР
    Ми зараз говоримо саме про ватусіка і лохмоченка і про їх вчинки, а не про тих трьох нормальних євреїв які мешкають в росії.
    Sacrosanct
      Sacrosanct, 22.05.2020 00:14
    +24
    Еще раз для тупых!
    Богдан Грицай не только боец, он и гражданин страны, в которой проживает, которую любит, которую защищает!
    Если мало кому известен термин "патриот" и не зная значения этого слова готовы закидать шапками, так вот вам всем наглядный пример истинного патриота своей страны - Украины!
    Усик первый начал смешивать спорт с политикой, и к счастью нашелся тот кто ему ответил.
    Неважно проиграет бой Богдан Грицай или нет, он уже "сделал Усикова" ;)
    А что Александр? Думал попиариться, да он великий, он несомненно боец, но какого ... ты полез в политику, зачем это тебе?!
    Вот нате распишитесь теперь...
    Уважаю Грицая за твердую позицию! Родину нужно любить, а не искать тех кто еще её любит ;)
    Yuri Postol
      Yuri Postol, 22.05.2020 00:38
    +23
    Молоток парень! Уже легче что есть в Украине такие ребята как ты.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.05.2020 23:42
    +22
    Богдане. Ти вже переміг. Навіть без бою.
    Усік стає не цікавим більше в Україні.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 00:42
    +20
    Andriy Bilozir, 22.05.2020 00:33
    Ти троляка за всіх не розписуйся
    Ти і є самий справжній російський троляка, який видає себе за українця. Цей фокус ми давно вже висрали. Ти дійсно думаєш що люди нічого не розуміють? Закінчуй цей спектакль
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 00:47
    +16
    Грицай, забудь ти про того Ватусіка. Він обісрався ще як тільки почув що ти його на дуель викликав. Від нього й досі смердить за кілометр
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 01:26
    +15
    Andriy Bilozir, 22.05.2020 01:07
    Це походу твої обісрані труси смердять
    Виблядок мокшанський, твоє існування в цьому світі це одна велика помилка. Від тебе смердить ще більше ніж від Ватусіка. Тебе вже 100 разів всі обісрали на цьому сайті
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 01:30
    +14
    Andriy Bilozir, 22.05.2020 01:06
    Те що ти обсираешся цілий час, це особиста твоя проблема.
    Давай, виродок смердючий, ще щось ляпни. Що тобі там москалі написали на папері ?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 00:35
    +14
    Не только в Киев. Пусть кокошники вообще все улетят в космос и там подальше от планеты Земля, среди инопланетян распространяют свой "сруський мир"
    doktor09
    online
      doktor09, 22.05.2020 07:08
    +12
    Шо-то птенцов Пригожина на форуме много нарисовалось! Какую-то подлость вата готовит.
    cucumber
      cucumber, 22.05.2020 07:46
    +10
    Усик, тебе больше не рады в Украине! Вали на свои Соловки, будет тебе там счастье, там будут лишь одни твои братья!
    MaksyM1983
      MaksyM1983, 22.05.2020 09:43
    +9
    Усцик - простой тупой ватан. И пох на его достижения, если он прокацапских взглядов.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 11:02
    +8
    DKTheBest2, 22.05.2020 10:53
    Ольгінці думають, що як зареєструються на українських сайтах під українськими іменами та прізвищами, як "Android Bilozir" або "Руслан Секретарук" то це вершина маскування.
    "Andriy Bilozir", але Android дійсно підійде краще.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 10:53
    +8
    Ольгінці думають, що як зареєструються на українських сайтах під українськими іменами та прізвищами, як "Android Bilozir" або "Руслан Секретарук" то це вершина маскування.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 18:51
    +7
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:37
    Якому кліпи????Церква це по вашому продався, бійтесь Бога
    Гундяєвська церка- це зло. Гундяєв підтримує ботоксного вбивцю, так що Бога нехай ватусік боїться. Він такий віруючий, як я китаєць
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 13:20
    +7
    Юрий Остапов, 22.05.2020 12:03
    Когда вас уродов уже отстреливать начнут?
    Відстрілювати? Українців в Україні? Гучний заклик, якраз для СБУ.
    А потім такі як ти "удівляются, почему українці нас не любят і віступают протів рускава язіка".
    BaZia
    online
      BaZia, 22.05.2020 06:09
    +7
    Andriy Bilozir, 22.05.2020 00:33
    Ти троляка за всіх не розписуйся
    Романов-Иванов снимай парик мы тебя выкупили
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.05.2020 18:41
    +5
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 18:33
    В Росії є багато нормальних людей(не політики,і олігархи)а воюють на Україні отморозки,до чого тут Саня ви про що вобще говорите,там пропаганда, режим як в КНДР
    Ми зараз говоримо саме про ватусіка і лохмоченка і про їх вчинки, а не про тих трьох нормальних євреїв які мешкають в росії.
    dd dent
      dd dent, 22.05.2020 16:53
    +5
    Никто не хочет.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 22.05.2020 12:33
    +5
    Богдан, хватит вызывать этого сцикуна на бой. Оно обосцалось и боится своего носа показать.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 22.05.2020 09:59
    +5
    Руслан Секретарук, 22.05.2020 09:16
    Усік не цікавий в Україні,,,,,,,про що ви говорите,подивіться його кар'єру від початку,,,і хто тоді несе всяку чепоху,Українець віруюча людина ,він прославляє наш народ,а ви дибіл...
    Чепоху?
    Мокші вже повністю замучили Google translator.