ВІДЕО. Зінченко сказав про 7 кг зайвої ваги? Сане відповідає на питання

Sport.ua пропонує послухати відповіді Лероя Сане на запитання вболівальників

ВІДЕО. Зінченко сказав про 7 кг зайвої ваги? Сане відповідає на питання
© YouTube. Лерой Сане

Днями футболіст «Манчестер Сіті» Лерой Сане піддався критиці від одноклубника, Олександра Зінченка. Українець заявив, що Лероя не впізнати через зайві 7 кг ваги, які той набрав за час карантину.

У новому відеоролику Sport.ua пропонує послухати відповіді Лероя Сане на запитання вболівальників команди. Футболіст розповідає про заняття в залі під час карантину, спілкування з товаришами по команді та багато іншого.

Підписуйтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:43
    0
    Ukraine Donetsk, 21.05.2020 17:51
    Как жаль, что я прочитал твое сообщение после того как посмотрел видео...
    А я заранее))
    Спасибо Алексу
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 21.05.2020 17:51
    +2
    Alex Bonderro, 21.05.2020 16:04
    Якщо що, в відео ні слова про Зіну, так шо можете не витрачати час.
    Как жаль, что я прочитал твое сообщение после того как посмотрел видео...
    Alex Bonderro
      Alex Bonderro, 21.05.2020 16:04
    +6
    Якщо що, в відео ні слова про Зіну, так шо можете не витрачати час.
    Alex Bonderro
      Alex Bonderro, 21.05.2020 16:04
    +6
    Якщо що, в відео ні слова про Зіну, так шо можете не витрачати час.
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 21.05.2020 17:51
    +2
    Alex Bonderro, 21.05.2020 16:04
    Якщо що, в відео ні слова про Зіну, так шо можете не витрачати час.
    Как жаль, что я прочитал твое сообщение после того как посмотрел видео...
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.05.2020 10:43
    0