Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Ми побудуємо 25 спортивних комплексів»

Президент України заявив, що в країні дуже важливо розвивати спорт

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Ми побудуємо 25 спортивних комплексів»
© Facebook. Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив про будівництво 25-ти спортивних комплексів в Україні.

«Що стосується великого будівництва. Щоб не забути. Ми почали проект із Міністерством спорту і Міністерством регіональної політики. Ми побудуємо 25 спортивних комплексів, для кожної області. У цьому році повинні бути представлені проекти.

Дуже важливо розвивати спорт в нашій країні. Дуже хотілося б, якщо це можливо відповідно до законодавства, щоб ми назвали стадіони і великі спортивні майданчики на честь сучасних спортивних легенд, а не тих, які вже пішли», — сказав Зеленський на прес-конференції.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    lomancevova
      lomancevova, 26.06.2020 23:33
    +6
    Не знаю как у него со спортом, но титул "Самый позорный президент в истории Украины " он уже заслужил по праву.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 26.06.2020 23:30
    -7
    Кто эти МЫ? Безработные, волонтёры, депутаты или заробитчане?
    В Запорожье мосты достраивают турки. Слава Турции? Ведь наши с 2004 муму пасли...
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 26.06.2020 23:26
    -6
    Rodion Manko, 20.05.2020 14:57
    Оно всегда как коксом обдолбается в очередной раз так и начинает идеями фонтанировать, зелупеныш гайморитный. А че тольео 25, даешь 225, а лучше 2225! Видно мало дорожек снюхал кловун.
    клоун это ты а он президент великой УКРАИНЫ
    temamx2727
      temamx2727, 21.05.2020 16:04
    -7
    svetikrm, 20.05.2020 16:19
    За один президентский срок 25 спорт комплексов не построишь. Если шел на один срок, то пять комплексов уже должны быть построены. Где?
    Капец же ты тупой...очень-очень тупой.
    zhyr
      zhyr, 20.05.2020 22:12
    +4
    х-ром по роялю ти настроїш
    svetikrm
      svetikrm, 20.05.2020 16:19
    +4
    За один президентский срок 25 спорт комплексов не построишь. Если шел на один срок, то пять комплексов уже должны быть построены. Где?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.05.2020 15:29
    +1
    Ага біля Львова (перед Винниками) місцевий олігарх (Козловський0 2 роки тому забрав озеро, на якому влітку відпочивало тисячі людей та будує там (за офіційними документами) спортивну базу для дітей... цікаво які ж там діти зрештою будуть відпочивати чи займатися... Запитання наразі без відповіді, однак один факт залишається беззаперечним - велика кількість людей тепер влітку (ось вже 2 роки мусять шукати собі інші місця для рятування від спеки, яких довкола Львова (де проживає близько 1 млн. осіб) не так вже й багато... Обіцянки президента підозрюю закінчаться чимось подібним - місцеві олігархи за рахунок держави забабахоють собі спортивно-розважальні комплекси, а юні спортсмени далі будуть тренуватися на аренах де хіба що корів пасти можна...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 20.05.2020 15:26
    +4
    Свежо предание, да верится с трудом... Снова нашему кормчему туфту подбросили для озвучки... И кто строить будет, не сказал? Будем читать, что пошутил...
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.05.2020 15:16
    +5
    Как бомжи даже одной нормальной арены нет.
    Rodion Manko
      Rodion Manko, 20.05.2020 14:57
    +11
    Оно всегда как коксом обдолбается в очередной раз так и начинает идеями фонтанировать, зелупеныш гайморитный. А че тольео 25, даешь 225, а лучше 2225! Видно мало дорожек снюхал кловун.
    Ara Bara
      Ara Bara, 20.05.2020 14:48
    +11
    Да,да, и проведем на них межгалактический шахматный турнир. Где-то я это уже слышал
    BekXan
      BekXan, 20.05.2020 13:25
    +1
    А то как всегда спортивный комплекс грохают а потом половина в торгом варианте а половина фитнесами.Которых и так пруд пруди как г@вна.
    BekXan
      BekXan, 20.05.2020 13:24
    +4
    Что значит спортивные комплексы?И нужны ли они 25?Нам нужны крытые малые арены для футбола, хокея ,тенниса и т.д.На стадионы денег нет но хоть малые стадионы нужно делать.
    Rodion Manko
      Rodion Manko, 20.05.2020 14:57
    +11
    Оно всегда как коксом обдолбается в очередной раз так и начинает идеями фонтанировать, зелупеныш гайморитный. А че тольео 25, даешь 225, а лучше 2225! Видно мало дорожек снюхал кловун.
    Ara Bara
      Ara Bara, 20.05.2020 14:48
    +11
    Да,да, и проведем на них межгалактический шахматный турнир. Где-то я это уже слышал
    lomancevova
      lomancevova, 26.06.2020 23:33
    +6
    Не знаю как у него со спортом, но титул "Самый позорный президент в истории Украины " он уже заслужил по праву.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.05.2020 15:16
    +5
    Как бомжи даже одной нормальной арены нет.
    zhyr
      zhyr, 20.05.2020 22:12
    +4
    х-ром по роялю ти настроїш
    svetikrm
      svetikrm, 20.05.2020 16:19
    +4
    За один президентский срок 25 спорт комплексов не построишь. Если шел на один срок, то пять комплексов уже должны быть построены. Где?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 20.05.2020 15:26
    +4
    Свежо предание, да верится с трудом... Снова нашему кормчему туфту подбросили для озвучки... И кто строить будет, не сказал? Будем читать, что пошутил...
    BekXan
      BekXan, 20.05.2020 13:24
    +4
    Что значит спортивные комплексы?И нужны ли они 25?Нам нужны крытые малые арены для футбола, хокея ,тенниса и т.д.На стадионы денег нет но хоть малые стадионы нужно делать.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.05.2020 15:29
    +1
    Ага біля Львова (перед Винниками) місцевий олігарх (Козловський0 2 роки тому забрав озеро, на якому влітку відпочивало тисячі людей та будує там (за офіційними документами) спортивну базу для дітей... цікаво які ж там діти зрештою будуть відпочивати чи займатися... Запитання наразі без відповіді, однак один факт залишається беззаперечним - велика кількість людей тепер влітку (ось вже 2 роки мусять шукати собі інші місця для рятування від спеки, яких довкола Львова (де проживає близько 1 млн. осіб) не так вже й багато... Обіцянки президента підозрюю закінчаться чимось подібним - місцеві олігархи за рахунок держави забабахоють собі спортивно-розважальні комплекси, а юні спортсмени далі будуть тренуватися на аренах де хіба що корів пасти можна...
    BekXan
      BekXan, 20.05.2020 13:25
    +1
    А то как всегда спортивный комплекс грохают а потом половина в торгом варианте а половина фитнесами.Которых и так пруд пруди как г@вна.