ВІДЕО. Як Челсі єдиний раз виграв Лігу чемпіонів

Роберто Ді Маттео в статусі виконуючого обов'язки здобув для англійців головний титул на євроарені

1263
1
ФК Челсі

19 травня 2012 року лондонський «Челсі» обіграв мюнхенську «Баварію» у фіналі Ліги чемпіонів.

Рахунок в матчі на 82-й хвилині відкрив Томас Мюллер, але Дідьє Дрогба вдалося врятувати англійців за дві хвилини до завершення основного часу.

Доля фінальної зустрічі вирішилася в серії пенальті, де «сині» знову програвали, але за рахунок умілих дій Петера Чеха зуміли вирвати перемогу.

Відзначимо, що «Челсі» до сих пір залишається єдиним клубом зі столиці Англії, який вигравав головний євротрофей.