На вибори президента УПЛ може зареєструватися четвертий кандидат
За словами Щербачова, юрист Юрій Юрченко збирався піти самовисуванням
Український спортивний журналіст Валентин Щербачов прокоментував вибори президента УПЛ, на які в якості кандидатів були зареєстровані троє спеціалістів (Михайло Метревелі, Олег Смалійчук і Олександр Шевченко):
«Не в образу буде сказано всім трьом, але їм в компанію явно б не завадив четвертий. Той же спортивний юрист Юрій Юрченко, який, наскільки я знаю, збирався самовисуватися – думаю, це був би далеко не найгірший варіант.
Ну а взагалі ж головне – щоб у того, хто буде обраний, була реальна програма, і щоб вона при цьому виконувалася. Це дуже важливо. Інакше будемо і далі топтатися на місці».
Вибори Президента УПЛ планувалося провести 25 травня, але вони в черговий раз були перенесені на більш пізній термін. Втім, кандидати мають бути висунуті від команд, а самовисування заборонено.
Опитування
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Боксер назвав самого себе
Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи