ОПИТУВАННЯ. Хто найкращий кандидат? На вибори голови УПЛ зареєстровані троє

У числі претендентів: Олександр Шевченко, Олег Смалійчук, Михайло Метревелі

ОПИТУВАННЯ. Хто найкращий кандидат? На вибори голови УПЛ зареєстровані троє
© УПЛ

25 травня відбудуться вибори президента Української Прем'єр-ліги.

Крісло залишається вакантним після завершення каденції швейцарського юриста Томаса Грімма.

На вибори вже зареєстровано троє кандидатів:

  • Олександр Шевченко (висунутий клубами «Десна» Чернігів та «Львів»)
  • Олег Смалійчук (висунутий клубом «Карпати» Львів)
  • Михайло Метревелі (висунутий клубом «Шахтар» Донецьк)

Пропонуємо в опитуванні Sport.ua визначити найкращого кандидата на посаду голови УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Хто, на ваш погляд, найкращий кандидат на пост голови Української Прем'єр-ліги на виборах, які відбудуться 25 травня?
    • 27.27% (81)
      1. Олександр Шевченко
    • 9.43% (28)
      2. Олег Смалійчук
    • 12.79% (38)
      3. Михайло Метревелі
    • 23.23% (69)
      4. Хто-небудь інший
    • 27.27% (81)
      5. Мені все одно
    Результати опитування Проголосували — 297
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
    online
      zzg77, 02.05.2020 22:27
    0
    Всё глубже и глубже наш футбол катится в жбпу!!!
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:15
    -5
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 19:05
    Да уж, веселая у тебя жизнь. Кстати, за кого проголосовал, бородач? Догадываюсь, что за грузина. Только убогие могут за него голосовать

    Зато ты, со всех своих аккаунтов проголосовал за Шевченко.... аааааааа, ну ты самый тупой сайте, поздравляю
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:12
    -3
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 19:05
    Да уж, веселая у тебя жизнь. Кстати, за кого проголосовал, бородач? Догадываюсь, что за грузина. Только убогие могут за него голосовать
    Для тебя, тупых амёб, есть «результаты опроса»... ну ты слишком туп , что бы это знать
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:10
    -2
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 19:06
    Ладно, нету время на тебя. Скушай таблеточку и спи дурачёк. Не сиди тут сутками
    Та понятно, zport, joe777, kovalenkobrevno, metallkh, аргументов у тебя никаких.... твоё место жительства придорожные кусты , куда ты обычно прячешься... слабый, тупой никто
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 19:06
    -1
    AK_228, 02.05.2020 19:02
    И ты так и не ответил вчера про «выгоду» павелки... обычный ты безаргументированный тролль
    Ладно, нету время на тебя. Скушай таблеточку и спи дурачёк. Не сиди тут сутками
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 19:05
    -1
    AK_228, 02.05.2020 19:02
    И ты так и не ответил вчера про «выгоду» павелки... обычный ты безаргументированный тролль
    Да уж, веселая у тебя жизнь. Кстати, за кого проголосовал, бородач? Догадываюсь, что за грузина. Только убогие могут за него голосовать
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:02
    0
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:52
    Где вас таких выращивают? Надеюсь не в Украине. Я так понимаю, ты тут и день и ночь сидишь, воняешь. Сочувствую, что у тебя, кроме спорт юа, больше нет личной жизни.
    И ты так и не ответил вчера про «выгоду» павелки... обычный ты безаргументированный тролль
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:00
    -1
    Zport, joe777, metalkh не расстраивайся, ты не виноват что многоаккаунтовый лох , тебя принуждают твои хозяева
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:52
    -1
    AK_228, 02.05.2020 18:47
    Нет, только тебя и ваньку дурочка... хотя какой ты болельщик динамо!? Так, пустота
    Где вас таких выращивают? Надеюсь не в Украине. Я так понимаю, ты тут и день и ночь сидишь, воняешь. Сочувствую, что у тебя, кроме спорт юа, больше нет личной жизни.
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 18:47
    -1
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:35
    Я же говорю, что тебе лечиться нужно параноик. Я тоже могу сказать, что ты многоаккаунтовый дурачёк и что? Или ты тут всех болельщиков Динамо так называешь?
    Нет, только тебя и ваньку дурочка... хотя какой ты болельщик динамо!? Так, пустота
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 18:47
    -1
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:35
    Я же говорю, что тебе лечиться нужно параноик. Я тоже могу сказать, что ты многоаккаунтовый дурачёк и что? Или ты тут всех болельщиков Динамо так называешь?
    Нет, только тебя и ваньку дурочка... хотя какой ты болельщик динамо!? Так, пустота
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:35
    -1
    AK_228, 02.05.2020 18:32
    А ты многоакаунтовый лох и что будем делать с этим!?
    Я же говорю, что тебе лечиться нужно параноик. Я тоже могу сказать, что ты многоаккаунтовый дурачёк и что? Или ты тут всех болельщиков Динамо так называешь?
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 18:32
    -3
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 17:08
    Параноик ты и лечение тебе не поможет
    А ты многоакаунтовый лох и что будем делать с этим!?
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 17:08
    +2
    AK_228, 02.05.2020 16:28
    Палкина, joe777, Палкина
    Параноик ты и лечение тебе не поможет
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 16:28
    -3
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 15:41
    То есть, ты хочешь, что бы президентом УПЛ стал пропагандист с канала Ахметова? Так может сразу Денисова?
    Палкина, joe777, Палкина
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 15:41
    0
    dudigo78, 02.05.2020 15:32
    боти тютюнника накручують голоси за Шевченка. Як і у всіх опитуваннях, де є інтереси цього так званого бізнесмена. Вже тоді краще Метревелі.
    То есть, ты хочешь, что бы президентом УПЛ стал пропагандист с канала Ахметова? Так может сразу Денисова?
    dudigo78
      dudigo78, 02.05.2020 15:32
    -6
    боти тютюнника накручують голоси за Шевченка. Як і у всіх опитуваннях, де є інтереси цього так званого бізнесмена. Вже тоді краще Метревелі.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.05.2020 14:03
    -2
    Без разницы. Этот президент все равно будет свадебным генералом. Пока главные держатели нашего футбола не соберутся и не договорятся играть по правилам никаких глобальных изменений не будет.
    Denmark1107
      Denmark1107, 02.05.2020 11:10
    +1
    З трьох, що в списку, хмм... гадаю, що Шевченко🤔🤔🤔
    І все ж, вкотре немає видатних топ-легенд Нашого футболу. Чому б там не з'явитись Павлу Яковенко, чи на кшталт Протасов, Бессонов..?
    І найголовніше, щоб МОВОЮ досконало володів, а не так, як теперішній паДалко😡😢😱... слухаєш, і фіг зрозуміло, якої Країни цей "вожак", чи Казахстану, чи, ще жахливіше, мордорської резервації. На кАзлітоні, - перебуваючи на цій посаді -,
    can will be speak і умовний Юрій Сьомін.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 02.05.2020 11:10
    +4
    Интересно будет наблюдать за Шевченко.
    Вася Вася
      Вася Вася, 02.05.2020 11:08
    +5
    Думаю краще Шевченко
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 02.05.2020 11:10
    +4
    Интересно будет наблюдать за Шевченко.
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 17:08
    +2
    AK_228, 02.05.2020 16:28
    Палкина, joe777, Палкина
    Параноик ты и лечение тебе не поможет
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 10:46
    +2
    Видимо Ахметов очередную многоходовочку придумал, выдвигая своего пропагандиста
    dd dent
    online
      dd dent, 02.05.2020 00:21
    +2
    А где Алиев?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.05.2020 23:06
    +2
    Олександр Шевченко 100% !
    Сильний менеджер, порядна та чесна людина, яка має просто феноминальні людські та управлінські якості. Тут без варіантів !
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 02.05.2020 11:10
    +1
    З трьох, що в списку, хмм... гадаю, що Шевченко🤔🤔🤔
    І все ж, вкотре немає видатних топ-легенд Нашого футболу. Чому б там не з'явитись Павлу Яковенко, чи на кшталт Протасов, Бессонов..?
    І найголовніше, щоб МОВОЮ досконало володів, а не так, як теперішній паДалко😡😢😱... слухаєш, і фіг зрозуміло, якої Країни цей "вожак", чи Казахстану, чи, ще жахливіше, мордорської резервації. На кАзлітоні, - перебуваючи на цій посаді -,
    can will be speak і умовний Юрій Сьомін.
    Саня Бах
      Саня Бах, 02.05.2020 07:00
    +1
    Тiльки Олександр Шевченко наведе лад у цьому болотi !
    zzg77
    online
      zzg77, 02.05.2020 22:27
    0
    Всё глубже и глубже наш футбол катится в жбпу!!!
    AK_228
    online
      AK_228, 02.05.2020 19:02
    0
    Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 18:52
    Где вас таких выращивают? Надеюсь не в Украине. Я так понимаю, ты тут и день и ночь сидишь, воняешь. Сочувствую, что у тебя, кроме спорт юа, больше нет личной жизни.
    И ты так и не ответил вчера про «выгоду» павелки... обычный ты безаргументированный тролль
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 02.05.2020 15:41
    0
    dudigo78, 02.05.2020 15:32
    боти тютюнника накручують голоси за Шевченка. Як і у всіх опитуваннях, де є інтереси цього так званого бізнесмена. Вже тоді краще Метревелі.
    То есть, ты хочешь, что бы президентом УПЛ стал пропагандист с канала Ахметова? Так может сразу Денисова?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.05.2020 10:39
    0
    Кандидат А.Шевченко - фигура довольно интересная. Я тут слышу такие разговоры - честный, порядочный, деловой, функционер с большой историей, выведет наш футбол на космические высоты... Все может быть в этой жизни... Но у меня вопрос - кто-то сможет озвучить, чем занимался это человек до 2016 года? С 2016 года он как-бы на виду, а вот до 2016 года - полная темнота. И вот это настораживает... Но могу всех успокоить - любой, кто займет это кресло, по истечении года работы в этом пороховом погребе, станет таким-же как павелка - мошенником и взяточником . Люди с другим мировозрением там априори не нужны... С волками жить - по волчьи выть... Народная мудрость проверенная веками.
    Panama2830
      Panama2830, 02.05.2020 09:40
    0
    Щоб щось аналізувати потрібно знати (бачити роботу) кожного, окремо взятого кандидата... що можна сказати про Метревелі??? Хто його чув чи бачив на подібних структурних посадах від простого виконавця, звичайного працівника до керівника ну хоча б на рівні міста, області?? Що може дати людина для розвитку футболу у державі на різних його вікових рівнях в частині будування та розвитку футбольної інфраструктури, росту дотацій та інші ланки футбольного господарювання в нашій державі. Дані структури потребують якісної роботи, якісних управлінських рішень, бачення проблем та вміння їх вирішити.... що з цього може робити, або що з цього робив Метревеллі??? Коментувати футбол, футбольні матчі... і працювати в футболі це, як кажуть в Одесі, хотіти і могти різні речі.....
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 02.05.2020 00:19
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 02.05.2020 00:16
    Через раз- это 9 раз из 11 последних чемпионатов и 7 раз из 11 последних Кубков. Ну да, почти через раз. Жаль у динамовцев с арифметикой всегда было плохо.
    А чего мы из 11 считаем , потому что так шахтеру удобно ?
    Почему не за 19 например ?
    Вопрос , кто самый титулованный клуб Украины ?