Мінське Динамо в меншості втримало перемогу та піднялось до топ-10

«Іслоч» не зуміла за 20 хвилин реалізувати чисельну перевагу

© ФК Динамо Мінськ. Дмитро Білоног

Сьогодні, 17 травня, пройшов матч 9-го туру чемпіонату Білорусі, в якому зустрічалися «Динамо» Мінськ та «Іслоч». Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Єдиний гол забив Іван Бахар на 60-й хвилині. У «Динамо» на 73-й хвилині був вилучений за два попередження хавбек Едгар Олехнович, але «Іслоч» не зуміла скористатися чисельною перевагою.

В заявки команд потрапили троє українських футболістів. У господарів поля всю гру провів захисник Артем Сухоцький, а ось форвард Дмитро Білоног залишився на лавці запасних. У гостей зі старту грав захисник Олександр Папуш.

Мінське «Динамо» набрало 12 очок і піднялася на 10-ту позицію, а у «Іслочі» залишилося 15 балів (6-те місце).