ВІДЕО. Гравець в Білорусі розплакався через заміну

Футболіста «Енергетика-БДУ» Василь Совпель дуже засмутився

ВІДЕО. Гравець в Білорусі розплакався через заміну

У матчі чемпіонату Белаурсі «Енергетик-БДУ» обіграв «Динамо» Брест 2:1, проте не всі гравців залишилися задоволені цим поєдинком.

Хавбек Василь Совпель, вийшовши на заміну в другому таймі, був замінений через 15 хвилин, через що розплакався на лавці запасних.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 17.05.2020 15:52
    -2
    Sunrise, 17.05.2020 02:28
    По-моему это вообще не показатель. Важен уровень игры. И плюс также есть - человеку не безразличен футбол судя по всему.
    15 минут его меняют и он плачет.Про какой результат и футбол идёт речь?Что это за сопли на ровном месте в рядовой игре?
    kot_sumy
      kot_sumy, 17.05.2020 10:53
    +1
    Sunrise, 17.05.2020 02:28
    По-моему это вообще не показатель. Важен уровень игры. И плюс также есть - человеку не безразличен футбол судя по всему.
    Может, его девушка бросила...
    Sunrise
      Sunrise, 17.05.2020 02:28
    +5
    BekXan, 17.05.2020 00:01
    Таким игрокам нечего делать в основном составе.
    По-моему это вообще не показатель. Важен уровень игры. И плюс также есть - человеку не безразличен футбол судя по всему.
    BekXan
      BekXan, 17.05.2020 00:01
    -4
    Таким игрокам нечего делать в основном составе.
    kvv1404
      kvv1404, 16.05.2020 22:39
    -3
    Сопель розпустив соплі!!!
    Sunrise
      Sunrise, 17.05.2020 02:28
    +5
    BekXan, 17.05.2020 00:01
    Таким игрокам нечего делать в основном составе.
    По-моему это вообще не показатель. Важен уровень игры. И плюс также есть - человеку не безразличен футбол судя по всему.
    kot_sumy
      kot_sumy, 17.05.2020 10:53
    +1
    Sunrise, 17.05.2020 02:28
    По-моему это вообще не показатель. Важен уровень игры. И плюс также есть - человеку не безразличен футбол судя по всему.
    Может, его девушка бросила...