ВІДЕО. Українська легкоатлетка показала, як правильно смажити яйця

Ольга Ляхова поділилися секретним рецептом, який дістався їй від прапрабабусі

ВІДЕО. Українська легкоатлетка показала, як правильно смажити яйця
© НОК України. Ольга Ляхова

Українська легкоатлетка Ольга Ляхова записала комічне відео в стилі кулінарних шоу.
 
«Привіт з вами Оляля. Сьогодні я вас навчу готувати», - підписала ролик з приготуванням смаженого яйця спортсменка.
 
Нагадаємо, Ляхова не може повернутися з Кенії, куди поїхала на збір ще 7 березня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 17.05.2020 03:49
    0
    sand, 17.05.2020 03:23
    Написано же. комічне відео в стилі кулінарних шоу.
    это только кажеться что комиком быть легко... у нее не получилось.... на это грустно смотреть, а не весело
    sand
    online
      sand, 17.05.2020 03:23
    0
    Написано же. комічне відео в стилі кулінарних шоу.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 16.05.2020 13:02
    +1
    Что это было?
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.05.2020 22:03
    +1
    совсем у бабы крыша протекла на карантине))
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 17:08
    +3
    Жарить надо курицу! А яйца лучше сварить.
    Kantemirov
      Kantemirov, 15.05.2020 17:05
    +2
    З тебе, Ольго, така актриса, як із Алєксандра поет...Тренуйся, не займайся х.рньою
    Zhorik678
      Zhorik678, 15.05.2020 16:19
    +2
    какие могут быть рецепты если у них руки из жопы растут
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 15.05.2020 16:02
    +4
    После показаного вряд-ли кто рискнет доверить ей свои яйца.
    Я точно нет.
    vizuals
    online
      vizuals, 15.05.2020 15:46
    +2
    Яйця треба чесати, а не жарити
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 15.05.2020 16:02
    +4
    После показаного вряд-ли кто рискнет доверить ей свои яйца.
    Я точно нет.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.05.2020 17:08
    +3
    Жарить надо курицу! А яйца лучше сварить.
    Kantemirov
      Kantemirov, 15.05.2020 17:05
    +2
    З тебе, Ольго, така актриса, як із Алєксандра поет...Тренуйся, не займайся х.рньою
    Zhorik678
      Zhorik678, 15.05.2020 16:19
    +2
    какие могут быть рецепты если у них руки из жопы растут
    vizuals
    online
      vizuals, 15.05.2020 15:46
    +2
    Яйця треба чесати, а не жарити
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 16.05.2020 13:02
    +1
    Что это было?
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.05.2020 22:03
    +1
    совсем у бабы крыша протекла на карантине))
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 17.05.2020 03:49
    0
    sand, 17.05.2020 03:23
    Написано же. комічне відео в стилі кулінарних шоу.
    это только кажеться что комиком быть легко... у нее не получилось.... на это грустно смотреть, а не весело
    sand
    online
      sand, 17.05.2020 03:23
    0
    Написано же. комічне відео в стилі кулінарних шоу.