1

Олег ГУСЄВ: «З Іспанією на полі була справжня спека»

Колишній гравець збірної України - про невдалий старт команди на ЧС-2006

Микола Бочка. Олег Гусєв

37-річний екс-гравець збірної України Олег Гусєв згадав розгромну поразку від збірної Іспанії (0:4) на чемпіонаті світу-2006, який пройшов в Німеччині.

«Зараз багато говорять про те, що починати з Іспанією - це був хороший розклад. Але ми тоді задоволення, звичайно, від цього матчу не отримали. Поєдинок розпочинався о 15.00. Начебто і непогано - не потрібно нудитися в очікуванні в день матчу. Але тоді була така спека - важко передати словами! По-моєму, 38 градусів. Плюс цей новий закритий стадіон в Лейпцигу. Пам'ятаю, було дуже душно.

А тут ще й іспанці свої мережива закрутили. Повозили нас добре - годі й казати. Хоча були у нас ігри і гірші, але з іншим результатом. Однак в цій ситуації вплинули і пенальті, і вилучення. Та все тоді було проти нас. На перерву пішли за рахунку 0:2. Мене замінили. Напевно, тренерів не сильно влаштовувала моя гра, і вони хотіли якось освіжити атаку. Однак на самому початку другого тайму сталося те саме вилучення Владислава Ващука і пенальті. На цьому гра, мабуть, закінчилася. 0:4 - це був той ще початок...», - сказав Гусєв.