Бій Усик - Чісора може відбутися за межами Великобританії

Промоутерам пропонують нові варіанти

Бій Усик - Чісора може відбутися за межами Великобританії
© Matchroom Boxing. Олександр Усик і Дерек Чісора

Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн пояснив, чому поєдинок між Дереком Чісорою (32-9, 23 КО) і українцем Олександром Усиком (17-0, 13 КО) може пройти за межами Великобританії.
 
«Потрібно трохи почекати. Бій Усик - Чісора не буде організований в перший місяць після повернення боксу. Я говорив з Олександром Красюком з компанії K2 Promotions. Ми шукаємо альтернативні місця, де зможемо провести цей поєдинок.
 
З плином часу ви побачите повернення глядачів, але питання полягає в кількості. Скільки їх буде? Тисяча? 10 тисяч? 80 тисяч? У Великобританії ми розглядаємо варіанти з проведенням боїв в унікальній обстановці при не такій великій чисельності глядачів. Але це буде не відразу після повернення.
 
Кілька країн зараз говорять нам: «Ми хочемо повернути великі спортивні події і показати світу, що відкриті для бізнесу». Можливо, ми скористаємося цією опцією для таких боїв, як Усик - Чісора.
 
Відзначимо, що бій Усик - Чісора повинен був відбутися 23 травня, але був перенесений на невизначений термін.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 16.05.2020 13:17
    0
    Самое время с детства болеть за Чисору кем бы он ни был
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:06
    +3
    mayakovskiy1, 15.05.2020 12:33
    Пишите об Усике на сайтах РФ или дыры, здесь этот ватный поц никому не интересен
    Троим ушлепкам иванову, романову и предатору, нужен. Они на него анонируют все по очереди
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:03
    +3
    Predator, 15.05.2020 15:19
    Сане удачи и не обращать внимание на диванных ушлепков.
    Ватный ушлепок, ты кем приходишься двум другим ушлепкам иванову и романову? Почему бы вам троим не пойти на мэйл сру или на спортс сру? Или вам на украинском сайте срать приятнее?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 15:57
    +3
    И еще один недобитый predator
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 15:52
    +4
    Удачи Чисоре. Мочить вонючую вату всегда и везде!
    Predator
    online
      Predator, 15.05.2020 15:19
    -6
    Сане удачи и не обращать внимание на диванных ушлепков.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.05.2020 13:37
    +4
    Чисора навіть не уявляє, що якщо бій провести в Україні, то в нього буде 100% підтримка від вболівальників і тільки десь на околиці Запоріжжя в безсилій злобі з пляшкою бражки плювати в телевізор буде бухий Іванов.
    bullyUA
      bullyUA, 15.05.2020 13:15
    -2
    В Антарктиде надо провести бой. Там нет коронавируса. Пусть пингвины за усика болеют.
    vizuals
      vizuals, 15.05.2020 12:59
    0
    DARK SIDE, 15.05.2020 12:21
    у Усика больше нет фанатов, кроме русских ватников и то фиг знает!
    Так, він для цього усе зробив
    axylinam
    online
      axylinam, 15.05.2020 12:48
    0
    Следующий бой Усика будет за гаражами против очередного диванного эксперта бой с Чисорой пусть проводит в столице ватников
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 15.05.2020 12:33
    +2
    Пишите об Усике на сайтах РФ или дыры, здесь этот ватный поц никому не интересен
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 15.05.2020 12:21
    +2
    у Усика больше нет фанатов, кроме русских ватников и то фиг знает!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 15:52
    +4
    Удачи Чисоре. Мочить вонючую вату всегда и везде!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.05.2020 13:37
    +4
    Чисора навіть не уявляє, що якщо бій провести в Україні, то в нього буде 100% підтримка від вболівальників і тільки десь на околиці Запоріжжя в безсилій злобі з пляшкою бражки плювати в телевізор буде бухий Іванов.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:06
    +3
    mayakovskiy1, 15.05.2020 12:33
    Пишите об Усике на сайтах РФ или дыры, здесь этот ватный поц никому не интересен
    Троим ушлепкам иванову, романову и предатору, нужен. Они на него анонируют все по очереди
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:03
    +3
    Predator, 15.05.2020 15:19
    Сане удачи и не обращать внимание на диванных ушлепков.
    Ватный ушлепок, ты кем приходишься двум другим ушлепкам иванову и романову? Почему бы вам троим не пойти на мэйл сру или на спортс сру? Или вам на украинском сайте срать приятнее?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 15:57
    +3
    И еще один недобитый predator
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 15.05.2020 12:33
    +2
    Пишите об Усике на сайтах РФ или дыры, здесь этот ватный поц никому не интересен
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 15.05.2020 12:21
    +2
    у Усика больше нет фанатов, кроме русских ватников и то фиг знает!
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 16.05.2020 13:17
    0
    Самое время с детства болеть за Чисору кем бы он ни был
    vizuals
      vizuals, 15.05.2020 12:59
    0
    DARK SIDE, 15.05.2020 12:21
    у Усика больше нет фанатов, кроме русских ватников и то фиг знает!
    Так, він для цього усе зробив
    axylinam
    online
      axylinam, 15.05.2020 12:48
    0
    Следующий бой Усика будет за гаражами против очередного диванного эксперта бой с Чисорой пусть проводит в столице ватников