ВІДЕО. Лопес заявив, що бій з Ломаченком не відбудеться

Українець віддалився від абсолютного чемпіонства

ВІДЕО. Лопес заявив, що бій з Ломаченком не відбудеться
© Top Rank. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між володарем титулів WBA, WBO, WBC Василем Ломаченком та чемпіоном за версією IBF Теофімо Лопесом не відбудеться.

Американський боксер заявив, що поєдинок не вдасться провести в зв'язку з тим, що Ломаченко не може вилетіти з України.

«Бою з Ломаченком не буде. Він в Україні і не може вилетіти через заборону на перельоти. Він не може прилетіти в США.

Ми намагалися організувати бій з Девіном Хейні, але відповіді так і не отримали. На жаль, більшість хлопців з топ-15 рейтингу IBF в моєму легкому дивізіоні зараз знаходяться не в США. Чорт», - заявив Лопес.

Ймовірно, Лопес мав на увазі, що бій з Ломаченком не відбудеться відразу ж після карантину. Можливо, він проведе проміжний поєдинок.

Раніше повідомлялося, що бій Ломаченко - Лопес раніше осені не відбудеться.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sancho_v
      sancho_v, 15.05.2020 20:02
    +2
    пох. абсолютно.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:46
    +1
    Лопес решил не пачкать руки об это ватное недоразумение. Респект и уважуха Лопесу!
    rykvol1
      rykvol1, 15.05.2020 12:09
    +1
    А чого ці два братана-ватана не пішли б в армію, там би і розібралися хто є хто, трохи в окопах на передовій би отримали від братанів по духу, тоді б не ..езділи. Шкода, що українці втратили хороших боксерів, але добре, що можем бачити хто вони з середини. Буде шкода, якщо не буде цього бою, тепер вболіватиму проти цих двох..
    Serhiy Kovalov
      Serhiy Kovalov, 15.05.2020 03:20
    +3
    Слишком мягко Лопес высказался, возможно здесь показали только часть его речи. Раньше он агрессивнее разговаривал. Ну а если и будет у них бой, то буду болеть за "зрелище" так как оба боксера как люди для меня
    bullyUA
    online
      bullyUA, 14.05.2020 18:19
    -2
    Akella_147, 14.05.2020 12:06
    Нет, эту малолетку надо бы наказать
    Так Вася уже не малолетка. Пора подумывать о пенсии.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 14.05.2020 18:18
    0
    Брезгует Лопес с Васей связываться.
    dadaali177188
      dadaali177188, 14.05.2020 17:28
    0
    странно, спецрейсы никто не отменял, к примеру с Лондона за людьми нашлась возможность организовать борт. Тут просто вася трусы свои стирает обосранные и друга своего, некогда ему
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 14.05.2020 17:20
    0
    Можно партизанскими тропами в Белорусь, а там карантинов нет...
    Akella_147
      Akella_147, 14.05.2020 12:06
    +4
    Нет, эту малолетку надо бы наказать
    Tka4enko_855
      Tka4enko_855, 14.05.2020 12:03
    +5
    Просто плевать
    kh_ua
      kh_ua, 14.05.2020 11:39
    +9
    раньше я бы наверное расстроился. А теперь да и хер этим ватноченко
    kh_ua
      kh_ua, 14.05.2020 11:39
    +9
    раньше я бы наверное расстроился. А теперь да и хер этим ватноченко
    Tka4enko_855
      Tka4enko_855, 14.05.2020 12:03
    +5
    Просто плевать
    Akella_147
      Akella_147, 14.05.2020 12:06
    +4
    Нет, эту малолетку надо бы наказать
    Serhiy Kovalov
      Serhiy Kovalov, 15.05.2020 03:20
    +3
    Слишком мягко Лопес высказался, возможно здесь показали только часть его речи. Раньше он агрессивнее разговаривал. Ну а если и будет у них бой, то буду болеть за "зрелище" так как оба боксера как люди для меня
    sancho_v
      sancho_v, 15.05.2020 20:02
    +2
    пох. абсолютно.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.05.2020 16:46
    +1
    Лопес решил не пачкать руки об это ватное недоразумение. Респект и уважуха Лопесу!
    rykvol1
      rykvol1, 15.05.2020 12:09
    +1
    А чого ці два братана-ватана не пішли б в армію, там би і розібралися хто є хто, трохи в окопах на передовій би отримали від братанів по духу, тоді б не ..езділи. Шкода, що українці втратили хороших боксерів, але добре, що можем бачити хто вони з середини. Буде шкода, якщо не буде цього бою, тепер вболіватиму проти цих двох..
    bullyUA
    online
      bullyUA, 14.05.2020 18:18
    0
    Брезгует Лопес с Васей связываться.
    dadaali177188
      dadaali177188, 14.05.2020 17:28
    0
    странно, спецрейсы никто не отменял, к примеру с Лондона за людьми нашлась возможность организовать борт. Тут просто вася трусы свои стирает обосранные и друга своего, некогда ему
    Ossa8860
    online