Зміна керманича. Ковалець очолив одеський Чорноморець

Два тижні тому клуб залишив попередній наставник, Остап Маркевич

Зміна керманича. Ковалець очолив одеський Чорноморець
© dynamo.kiev.ua. Сергій Ковалець

Український фахівець Сергій Ковалець очолив одеський «Чорноморець» через два тижні після того, як клуб залишив попередній наставник, Остап Маркевич.

На клубній базі «моряків» в Совіньоні відбулася нарада, під час якої Сергій Іванович був представлений команді як новий головний тренер. Ковалець намір створити боєздатну команду та вивести «Чорноморець» на якісно новий рівень.

Сергій Ковалець виступав в «Чорноморці» в якості гравця (в осінній частині сезону 1996/97), крім того кольору одеської команди захищав його син Кирило (він грав за чорно-синіх три сезони – з 2015/16 по 2017/18).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — UA-Football

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.05.2020 23:27
    +5
    На Остапа денег не было, а на Ковальца вдруг появились... Что-то это мне напоминает...
    REALIST
    online
      REALIST, 12.05.2020 22:23
    +4
    Sviatoslav Kudelych, 12.05.2020 19:02
    Яку боєздатну команду та новий рівень, коли ресурсів повний нуль?
    поб"є рекорд Остапа чи раніше 3-х місяців втече ? не всі готові працювати за дякую!
    pahentrahen
      pahentrahen, 12.05.2020 19:51
    +2
    Варелыч Васин, 12.05.2020 18:33
    Гена Букин ты ли это?
    он на него очь похож)
    BekXan
      BekXan, 12.05.2020 19:35
    +8
    Что бы создать любой коллектив нужны деньги.Увы сейчас с этим проблема.И на сколько долго протянет Ковалец тоже вопрос.
    stalevar1250
      stalevar1250, 12.05.2020 19:13
    +4
    Ну что ж - в добрый путь
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 12.05.2020 19:02
    +9
    Яку боєздатну команду та новий рівень, коли ресурсів повний нуль?
    Варелыч Васин
      Варелыч Васин, 12.05.2020 18:33
    +12
    Гена Букин ты ли это?
    Варелыч Васин
      Варелыч Васин, 12.05.2020 18:33
    +12
    Гена Букин ты ли это?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 12.05.2020 19:02
    +9
    Яку боєздатну команду та новий рівень, коли ресурсів повний нуль?
    BekXan
      BekXan, 12.05.2020 19:35
    +8
    Что бы создать любой коллектив нужны деньги.Увы сейчас с этим проблема.И на сколько долго протянет Ковалец тоже вопрос.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.05.2020 23:27
    +5
    На Остапа денег не было, а на Ковальца вдруг появились... Что-то это мне напоминает...
    REALIST
    online
      REALIST, 12.05.2020 22:23
    +4
    Sviatoslav Kudelych, 12.05.2020 19:02
    Яку боєздатну команду та новий рівень, коли ресурсів повний нуль?
    поб"є рекорд Остапа чи раніше 3-х місяців втече ? не всі готові працювати за дякую!
    stalevar1250
      stalevar1250, 12.05.2020 19:13
    +4
    Ну что ж - в добрый путь
    pahentrahen
      pahentrahen, 12.05.2020 19:51
    +2
    Варелыч Васин, 12.05.2020 18:33
    Гена Букин ты ли это?
    он на него очь похож)