Хавбек Шахтаря пожертвував 10 тонн продуктів постраждалим від коронавірусу

Дентіньо, який не є важливим гравцем для «помаранчево-чорних», несе важливу місію на батьківщині

Хавбек Шахтаря пожертвував 10 тонн продуктів постраждалим від коронавірусу
© Instagram. Дентіньо

Універсальний півзахисник «Шахтаря» Дентіньо пожертвував 10 тонн продовольства постраждалим від коронавірусу мешканцям Сан-Паулу.

31-річний футболіст прийняв таке рішення після того, як дізнався, що в його рідній країні зафіксовано вже близько 160 тисяч зараження на коронавірус, а також понад 11 тисяч смертей від підступної недуги.

«Ми живемо в надзвичайно складний час, і нам необхідно мобілізувати зусилля і підвищувати поінформованість. Я радий, що маю можливість допомогти нужденним людям. Якщо кожен з них буде контактувати з оточуючими якомога рідше, всі разом ми зуміємо вибратися з цієї ситуації. Я також хочу попросити всіх подвоїти свою турботу про себе і близьких, а також дотримуватися основних вимог безпеки, щоб ступінь заразності не став ще більш високим», - зазначив Дентіньо.

У нинішньому сезоні Дентіньо провів 14 матчів за «Шахтар», відзначившись 2 голами і 1 результативною передачею.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Terra

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 12.05.2020 16:40
    -2
    Artyom_I, 12.05.2020 15:15
    Где здесь про Таврию? Вообще-то речь шла об игроке Шахтёра, который пожертвовал свои деньги и красавчиках Цыганкове и Соле, которые фоточки в Инстаграме выкладывают. Или умственных возможностей не хватает сопоставить причинно-следственную связь?
    Какой убогий футбол в Кырыму сейчас, такие и болелы ублю...ки, как ты
    Чего ты там на украинском сайте забыл, убл...ок? Иди на сру.
    Причинно- следственная связь в том, что ты кричал крымнаш, а сейчас с бутылки не слезаешь и за 5 копеек срешь на украинском ресурсе
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 15:15
    +1
    Сергей 1, 12.05.2020 11:57
    Ты про Таврию? Так отпели уже Такие вот ублю...ки как ты
    Где здесь про Таврию? Вообще-то речь шла об игроке Шахтёра, который пожертвовал свои деньги и красавчиках Цыганкове и Соле, которые фоточки в Инстаграме выкладывают. Или умственных возможностей не хватает сопоставить причинно-следственную связь?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 12.05.2020 11:57
    -2
    Artyom_I, 12.05.2020 10:57
    Какой клуб, такие и болельщики...
    Ты про Таврию? Так отпели уже Такие вот ублю...ки как ты
    kvv1404
    online
      kvv1404, 12.05.2020 11:15
    +2
    Влад Тараненко, 12.05.2020 09:32
    Классно, че, посредственный игрок на наши с вами деньги (думаю не стоит рассказывать откуда Ахметов берет деньги и почему наша страна слабо себя чувствует), не помогает стране, где он эти деньги заработал, а вывозит из страны. Меня, как фана Шахтера, это очень огорчает.
    Цікава в тебе логіка-наші заробітчани вивозять гроші з країн де вони їх заробляють і це нормально.Наші які осіли за кордоном збирають гроші,медобладнання і висилають в Україну і це нормально. А коли бразилець який заробляє в Україні допоміг своїй країні,то ми одразу маємо поцікавитись походженням цих грошей до того,як вони були виплачені бразильцю?А як на мене то він молодець! Він громадянин своєї країни,доволі таки бідної країни.Набагато гірше коли бідні хлоці з фавел стають мільйонерами і забувають звідки вони вийшли!
    dd dent
    online
      dd dent, 12.05.2020 11:03
    -1
    парадокс
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 10:57
    +3
    Сергей 1, 12.05.2020 10:43
    А должен был с тобой, ху...сос крымский?
    Какой клуб, такие и болельщики...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 12.05.2020 10:43
    -3
    Artyom_I, 12.05.2020 10:13
    Зато Цыганков со своей собачкой выложил фоточку
    А должен был с тобой, ху...сос крымский?
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 10:13
    +2
    Зато Цыганков со своей собачкой выложил фоточку
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 12.05.2020 09:32
    -1
    Классно, че, посредственный игрок на наши с вами деньги (думаю не стоит рассказывать откуда Ахметов берет деньги и почему наша страна слабо себя чувствует), не помогает стране, где он эти деньги заработал, а вывозит из страны. Меня, как фана Шахтера, это очень огорчает.
    Злобный Енот
    online
      Злобный Енот, 12.05.2020 06:57
    -8
    10 тонн угля, было отправлено в Бразилию.
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 10:57
    +3
    Сергей 1, 12.05.2020 10:43
    А должен был с тобой, ху...сос крымский?
    Какой клуб, такие и болельщики...
    kvv1404
    online
      kvv1404, 12.05.2020 11:15
    +2
    Влад Тараненко, 12.05.2020 09:32
    Классно, че, посредственный игрок на наши с вами деньги (думаю не стоит рассказывать откуда Ахметов берет деньги и почему наша страна слабо себя чувствует), не помогает стране, где он эти деньги заработал, а вывозит из страны. Меня, как фана Шахтера, это очень огорчает.
    Цікава в тебе логіка-наші заробітчани вивозять гроші з країн де вони їх заробляють і це нормально.Наші які осіли за кордоном збирають гроші,медобладнання і висилають в Україну і це нормально. А коли бразилець який заробляє в Україні допоміг своїй країні,то ми одразу маємо поцікавитись походженням цих грошей до того,як вони були виплачені бразильцю?А як на мене то він молодець! Він громадянин своєї країни,доволі таки бідної країни.Набагато гірше коли бідні хлоці з фавел стають мільйонерами і забувають звідки вони вийшли!
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 10:13
    +2
    Зато Цыганков со своей собачкой выложил фоточку
    Artyom_I
      Artyom_I, 12.05.2020 15:15
    +1
    Сергей 1, 12.05.2020 11:57
    Ты про Таврию? Так отпели уже Такие вот ублю...ки как ты
    Где здесь про Таврию? Вообще-то речь шла об игроке Шахтёра, который пожертвовал свои деньги и красавчиках Цыганкове и Соле, которые фоточки в Инстаграме выкладывают. Или умственных возможностей не хватает сопоставить причинно-следственную связь?