Бернд ШТАНГЕ: «Шевченко очолить Реал, Барселону або Челсі»

Спеціаліст вірить у потенціал головного тренера збірної України

Бернд ШТАНГЕ: «Шевченко очолить Реал, Барселону або Челсі»
© Arab News. Бернд Штанге

72-річний екс-тренер «Дніпра» Бернд Штанге поділився думкою про головного тренера збірної України Андрія Шевченка.

«У сезоні 1995/1996 ми не були достатньо сильними, щоб виграти лігу. «Динамо» було кращим. Команда мала прекрасний стадіон і сильний підбір футболістів. У киян виділявся 19-річний Андрій Шевченко.

Коли я тренував збірну Білорусі, ми грали у Львові проти України матч відбору на ЧС-2010. Шевченко забив єдиний гол у матчі на 94-й хвилині з пенальті.

А зараз він провів неймовірну роботу вже як молодий тренер збірної України. Але це тільки початок. Думаю, з часом він очолить один з топ-клубів Європи — «Реал», «Барселону» або «Челсі». Я вірю в його потенціал. Це підказує мені мій тренерський досвід», — зазначив Штанге.

Бернд Штанге тренував «Дніпро» з 1995-го по 1996-й роки. У 1996-му році фахівець працював з київським клубом «ЦСКА-Борисфен».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 21:30
    -1
    Alexandr Rozovyk, 11.05.2020 20:38
    Это можно сказать про каждого топ тренера современности. Сильные ассистенты думаю залог успеха вцелом для каждого тренера, даже условно Гвардиолы и Клопа
    А вы читали биографии Клоппа, Гвардиолы, Зидана, Лобановского, Липпи, Анчелотти?
    -
    Почитайте, изучите с чего они начинали и как делали первые шаги в качестве тренера.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 21:29
    0
    axylinam, 11.05.2020 20:56
    Шевченко возглавит максимум Милан
    Милан - отличный вариант для Шевченко.
    -
    Клуб в заднице глубокой последние 4-5 лет. Даже попадание в зону лиги чемпионов (4-е место) будет считать б-о-о-о-льшим успехом для нынешнего Милана.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 21:28
    0
    rus, 11.05.2020 21:10
    могут еще и по и.....ку настучать есле не там свистеть!
    cкрепы, православие, духовность, вера в Бога
    -
    в вашему комментарии столько доброты и света
    rus
      rus, 11.05.2020 21:10
    -1
    DKTheBest2, 11.05.2020 20:49
    А ти попробуй збери такий тренерський штаб. Зараз я такий вийду, свисну і хто до мене піде? Треба й самому щось вміти.
    могут еще и по и.....ку настучать есле не там свистеть!
    axylinam
      axylinam, 11.05.2020 20:56
    0
    Шевченко возглавит максимум Милан
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 20:49
    +2
    alefteev77, 11.05.2020 20:17
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    А ти попробуй збери такий тренерський штаб. Зараз я такий вийду, свисну і хто до мене піде? Треба й самому щось вміти.
    Alexandr Rozovyk
    online
      Alexandr Rozovyk, 11.05.2020 20:38
    0
    alefteev77, 11.05.2020 20:17
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    Это можно сказать про каждого топ тренера современности. Сильные ассистенты думаю залог успеха вцелом для каждого тренера, даже условно Гвардиолы и Клопа
    Alexandr Rozovyk
    online
      Alexandr Rozovyk, 11.05.2020 20:38
    +1
    Это можно сказать про каждого топ тренера современности. Сильные ассистенты думаю залог успеха вцелом для каждого тренера, даже условно Гвардиолы и Клопа
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 20:24
    +1
    Нас и дома хорошо кормят! Не нужен нам берег испанский, чужая земля не нужна!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 20:17
    0
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 19:56
    0
    Не знаю як на рахунок Реала чи Барси, але в Челсі Шеві йти аж ніяк не треба. Челсі не його команда і вболівальники Челсі Шеву не приймуть як тренера, а якщо в нього там не піде, то це буде важко для нього психологічно. Зараз Ліверпуль набрав хід, МС, хоч і забанено, але позиції здавати не будуть. У Челсі з любим тренером шансів не багато. Третє-четверте місце максимум.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 20:49
    +2
    alefteev77, 11.05.2020 20:17
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    А ти попробуй збери такий тренерський штаб. Зараз я такий вийду, свисну і хто до мене піде? Треба й самому щось вміти.
    Alexandr Rozovyk
    online
      Alexandr Rozovyk, 11.05.2020 20:38
    +1
    Это можно сказать про каждого топ тренера современности. Сильные ассистенты думаю залог успеха вцелом для каждого тренера, даже условно Гвардиолы и Клопа
    dgurkis
    online
      dgurkis, 11.05.2020 20:24
    +1
    Нас и дома хорошо кормят! Не нужен нам берег испанский, чужая земля не нужна!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 21:29
    0
    axylinam, 11.05.2020 20:56
    Шевченко возглавит максимум Милан
    Милан - отличный вариант для Шевченко.
    -
    Клуб в заднице глубокой последние 4-5 лет. Даже попадание в зону лиги чемпионов (4-е место) будет считать б-о-о-о-льшим успехом для нынешнего Милана.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 21:28
    0
    rus, 11.05.2020 21:10
    могут еще и по и.....ку настучать есле не там свистеть!
    cкрепы, православие, духовность, вера в Бога
    -
    в вашему комментарии столько доброты и света
    axylinam
      axylinam, 11.05.2020 20:56
    0
    Шевченко возглавит максимум Милан
    Alexandr Rozovyk
    online
      Alexandr Rozovyk, 11.05.2020 20:38
    0
    alefteev77, 11.05.2020 20:17
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    Это можно сказать про каждого топ тренера современности. Сильные ассистенты думаю залог успеха вцелом для каждого тренера, даже условно Гвардиолы и Клопа
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.05.2020 20:17
    0
    Если рядом будут Мальдера и Тассотти - то тогда возможно у Шевченко получится. Без серьезных, опытных ассистентов - Шевченко себя еще нигде не показывал.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 19:56
    0
    Не знаю як на рахунок Реала чи Барси, але в Челсі Шеві йти аж ніяк не треба. Челсі не його команда і вболівальники Челсі Шеву не приймуть як тренера, а якщо в нього там не піде, то це буде важко для нього психологічно. Зараз Ліверпуль набрав хід, МС, хоч і забанено, але позиції здавати не будуть. У Челсі з любим тренером шансів не багато. Третє-четверте місце максимум.