Олексій ОЛІЙНИК: «Кому вони зробили гірше? Це дебілізм»

Екс-український боєць ММА, який нині виступає за Росію, прокоментував заборону на показ своїх боїв

Олексій ОЛІЙНИК: «Кому вони зробили гірше? Це дебілізм»
© Instagram. Олексій Олійник

42-річний російський боєць ММА Олексій Олійник поділився думкою про заборону українського уряду транслювати бої з його участю.

У межах турніру UFC 249 Олійник переміг 42-річного бразильця Фабрісіо Вердума роздільним рішенням суддів.

«Я не можу сформулювати свої думки, але кому вони зробили гірше? Мені, людині, якій заборонений в'їзд в Україну, або тим людям, які хотіли подивитися UFC і повболівати за свого співвітчизника. Я не розриваю своїх відносин із Україною, я не кажу, що я не з України, що я там не народився. Кому вони зробили гірше — мені, країні або уболівальникам, — здається, що тут відповідь очевидна. Емоційно я можу говорити, але сенсу не бачу. Маразм міцнішає у хлопців, нехай він міцнішає далі. Вони йдуть в певному напрямку, і цей напрямок дуже нелюдський і неправильний, спрямований не на свободу думки і на свободу чогось. Спорт завжди був поза політикою. На жаль, в останні роки багато хто починає використовувати всякі Євробачення, змагання та інше як інструменти для того, щоб комусь зробити боляче, когось образити. Сучасне суспільство говорить: «Ви повинні бути толерантні до всіх, незалежно від кольору шкіри, віросповідання, думок, статі, віку і так далі». Це з одного боку. А з іншого, тільки щось не те, що їм подобається, вони забороняють. Навіть нормальні речі. Це дебілізм», — зазначив Олійник.

Олійник — уродженець Харкова, в 2014-му році отримав російське громадянство. У 2015-му році він потрапив до списку людей, що створюють загрозу національній безпеці України. Йому заборонений в'їзд на територію України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    turist86
    online
      turist86, 11.05.2020 22:17
    -2
    Навіть якби Олійник був патріотом України, його бій нікому не цікавий. 42 роки - це пенсійний вік у великому спорті
    frifrikhk
      frifrikhk, 11.05.2020 21:25
    +1
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Та то что он гражданство поменял пох, он ненавидил Украину и был в 4лубе Оплот
    REALIST
    online
      REALIST, 11.05.2020 20:17
    +3
    странная позиция у ватана.... я о таком не слышал! Думаю, Украина немного проиграла потеряв такого скрепного спортсмена!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.05.2020 19:57
    +6
    Який мені земляк це ватне чмо, яке в терористичному оплоті?! Взагалі в котлєти ватної мозок вже відсох!
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 11.05.2020 19:36
    +1
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Та ні, це тому, що така політика сайту.
    Vit18
    online
      Vit18, 11.05.2020 18:59
    +10
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Більше того, він організовував і фінансував незаконне збройне формування Оплот. Має відповідати за це як кримінальний злочинець.
     © УАФ– М а ф і я!
      © УАФ– М а ф і я! , 11.05.2020 17:55
    +14
    Не соотечественник ты мне, а шлюха продажная. Пусть твои бои х"йло смотрит со своими холопами!
    vizuals
      vizuals, 11.05.2020 17:54
    +12
    Та було б на що дивитися, на повільну тушу, та ще і сепарську
    an52
      an52, 11.05.2020 17:52
    +6
    Враховуючи, що його бій не був у основному карді, я й не збирався так равно вставати, навіть якби цей бій і транслювали у нас. Не велике видовище.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 11.05.2020 17:50
    +7
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Время сейчас такое. Подобное поведение в моде. 73% за зеленского. Вр 1. Слуга - народ.2. Опблок. Такая страна, такие настроения
    cucumber
      cucumber, 11.05.2020 17:44
    +26
    А Алексею то обидно, скоро его еще в родные места потянет. Тебе в Харькове больше не рады. Можешь пожаловаться Путину, нам плевать.
    NikolayMaltsev
      NikolayMaltsev, 11.05.2020 17:42
    +29
    Мне, как украинцу из Донецка, абсолютно пох на бой этого малоросса. И спорт «внепалитики»? Серьезно? А кто же тогда выходил на бой в футболке с изображением чекиста?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 17:41
    +16
    Якби ти переїхав туди задовго до нападу Параші на Україну, то тебе би просто вже не згадували, а ти переїхав після того як Параша почала війну в Україні.
    А так які претензії?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    +23
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    NikolayMaltsev
      NikolayMaltsev, 11.05.2020 17:42
    +29
    Мне, как украинцу из Донецка, абсолютно пох на бой этого малоросса. И спорт «внепалитики»? Серьезно? А кто же тогда выходил на бой в футболке с изображением чекиста?
    cucumber
    online
      cucumber, 11.05.2020 17:44
    +26
    А Алексею то обидно, скоро его еще в родные места потянет. Тебе в Харькове больше не рады. Можешь пожаловаться Путину, нам плевать.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    +23
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.05.2020 17:41
    +16
    Якби ти переїхав туди задовго до нападу Параші на Україну, то тебе би просто вже не згадували, а ти переїхав після того як Параша почала війну в Україні.
    А так які претензії?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 11.05.2020 17:55
    +14
    Не соотечественник ты мне, а шлюха продажная. Пусть твои бои х"йло смотрит со своими холопами!
    vizuals
      vizuals, 11.05.2020 17:54
    +12
    Та було б на що дивитися, на повільну тушу, та ще і сепарську
    Vit18
    online
      Vit18, 11.05.2020 18:59
    +10
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Більше того, він організовував і фінансував незаконне збройне формування Оплот. Має відповідати за це як кримінальний злочинець.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 11.05.2020 17:50
    +7
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Время сейчас такое. Подобное поведение в моде. 73% за зеленского. Вр 1. Слуга - народ.2. Опблок. Такая страна, такие настроения
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.05.2020 19:57
    +6
    Який мені земляк це ватне чмо, яке в терористичному оплоті?! Взагалі в котлєти ватної мозок вже відсох!
    an52
      an52, 11.05.2020 17:52
    +6
    Враховуючи, що його бій не був у основному карді, я й не збирався так равно вставати, навіть якби цей бій і транслювали у нас. Не велике видовище.
    REALIST
    online
      REALIST, 11.05.2020 20:17
    +3
    странная позиция у ватана.... я о таком не слышал! Думаю, Украина немного проиграла потеряв такого скрепного спортсмена!
    frifrikhk
      frifrikhk, 11.05.2020 21:25
    +1
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Та то что он гражданство поменял пох, он ненавидил Украину и был в 4лубе Оплот
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 11.05.2020 19:36
    +1
    Владимир Копяк, 11.05.2020 17:28
    Олейник -предатель Украины. Точка. В трудное для нашей страны время, он поменял гражданство, стал на сторону нашего врага. Что-то кому-то не ясно? Я не понимаю его высказывания, он или большой циник или просто смеется над нами. Я не понимаю политику сайта, которая дает платформу для выступлений этому предателю. Или спорт вне политики?
    Та ні, це тому, що така політика сайту.