РАКІТІЧ: «Приїду на Донбас Арену, щоб перервати прощальний матч Срни»

Півзахисник «Барселони» хоче приїхати на прощальний матч легенди «Шахтаря»

РАКІТІЧ: «Приїду на Донбас Арену, щоб перервати прощальний матч Срни»
© Twitter. Іван Ракітіч

Хавбек каталонської «Барселони» і національної збірної Хорватії Іван Ракітіч планує відвідати прощальний матч легенди «Шахтаря» Даріо Срни на «Донбас Арені». Хорват пожартував, що перерве поєдинок, якщо тренер «Шахтаря» його не запросить.

«Чи приїду я на прощальний матч Даріо на Донбас Арені? Якщо Даріо не покличе мене на цю гру, то я буду змушений купити квитки й приїхати туди, щоб перервати цей матч. Він мій великий друг, і я б дуже хотів, щоб він мене покликав.

Мені було дійсно шкода, що у мене не з'явилася можливість зіграти з Даріо за один клуб. Але це його рішення, і ми повинні його поважати», - заявив Ракітіч.

Читайте також: Даріо СРНА: «Мені пощастило відразу отримати роботу в Шахтарі»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 11.05.2020 15:26
    -1
    Приедешь на Донбасс Арену лет через 30 ( это самый оптимистичный прогноз) А если здраво смотреть, то скорее всего футбола на Донбасс Арене уже не будет...
    Morales
      Morales, 11.05.2020 13:54
    +2
    Так и будет! А с 112 сектора снова будет звучать Слава Украине!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 11.05.2020 13:34
    -1
    ShakhtarUberAlles, 11.05.2020 13:11
    Дарийо Легенда! Ждем вас всех на украинской Донбасс Арене когда война закончится, и других хорватов, и ветеранов Шахтера!
    а кто есть "Дарийо" что за птица такая?
    Дарио Срна знаю, "Дарийо" не знаю))
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 11.05.2020 13:11
    +6
    Дарийо Легенда! Ждем вас всех на украинской Донбасс Арене когда война закончится, и других хорватов, и ветеранов Шахтера!
    Ossa8860
      Ossa8860, 11.05.2020 12:59
    -4
    Забудьте о бамбасарене. Ну, может, лет через десять. Если к тому времени от неё что-то останется.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 11.05.2020 12:40
    -4
    Баба Ванга предрекла 7 (семь) лет окупации Донбасса.
    Война началась в 2014. сегодня 2020 год. То есть через год Донбасс должен стать опять Украиной.
    Так что мечты Ракитича довольно реальны
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.05.2020 12:03
    -1
    А зараз хто їм Срні і Ракітічу заважає туди поїхати і грати?! Їдьте тай грайте!
    Юрий Филоненко
      Юрий Филоненко, 11.05.2020 10:32
    +6
    Бан? Вы серьезно? На других ветках вас грязью поливают похлеще. А что я написал? Баньте тогда и второй аккаунт, двухличные админы. Больше меня здесь не увидите.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 11.05.2020 09:55
    +5
    Спирт юа как всегда
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 11.05.2020 13:11
    +6
    Дарийо Легенда! Ждем вас всех на украинской Донбасс Арене когда война закончится, и других хорватов, и ветеранов Шахтера!
    Юрий Филоненко
      Юрий Филоненко, 11.05.2020 10:32
    +6
    Бан? Вы серьезно? На других ветках вас грязью поливают похлеще. А что я написал? Баньте тогда и второй аккаунт, двухличные админы. Больше меня здесь не увидите.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 11.05.2020 09:55
    +5
    Спирт юа как всегда
    Morales
      Morales, 11.05.2020 13:54
    +2
    Так и будет! А с 112 сектора снова будет звучать Слава Украине!