У Криму тренер з ММА із Росії побив продавчиню за прохання надіти маску

У постраждалої гематоми на обличчі та животі

У Криму тренер з ММА із Росії побив продавчиню за прохання надіти маску
© sevastopol.su

Тренер по MMA з Санкт-Петербурга побив у Новому Світі (південний схід Криму) продавчиню.

Повідомляється, що співробітниця магазину попросила клієнта-чоловіка і його супутницю надіти індивідуальні засоби захисту. Клієнти не погодилися і продавщиця відмовлялася обслуговувати клієнтів.

Після зауваження чоловік вийшов, а його дама залишилася, щоб наполягти на своєму праві придбати товар. Діалог вилився в словесну перепалку. Не добившись свого, покупниця вийшла на вулицю і, мабуть, поскаржилася хлопцеві на «недбалого» продавця. Парочка повернулася до магазину і чоловік почав грубіянити, а його супутниця знімала на камеру те, що відбувається.

Повідомляється, що в поліцейській дільниці дівчина написала заяву на кривдника, а після звернулася до місцевої лікарні.

«Він став кричати і плюнув мені в обличчя, і відразу вони швидко стали виходити. Я кинула їм під ноги банку з консервованими помідорами, наздогнала його, і сказала, щоб він чекав, що я буду викликати поліцію. Він почав бити мене кулаком по обличчю, по голові, бив ногами, колінами.
 
У госпіталізації відмовили через ситуацію з коронавірусом. Я все розумію - це вимушений захід. Зараз я вдома на лікарняному. У мене гематоми на обличчі та животі. Коли уколи відійшли, голова почала боліти, нудило і голова йде обертом, груди дуже боліли, було важко дихати», - розповіла потерпіла Гузель Окорокова.
 
«З'ясувалося, що чоловік тренер з ММА, який приїхав із Санкт-Петербурга до друзів в Крим, але винен в цій ситуації не тільки він, а і його супутниця, яка виступала в ролі провокатора», - повідомили власники магазину.
 
Станом на 8 травня в Криму зареєстровано 177 випадків зараження COVID-19, в тому числі один смертельний.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.06.2020 16:29
    0
    Продавец тоже, наверное, голосовала за карлика-педофила, чтобы он пришел и навел порядок...Так какие претензии могут быть? Все так и должно быть, пусть скажет спасибо, что не пристрелил на месте...
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 25.05.2020 18:21
    0
    Парашка во всей красе
    pont0017
      pont0017, 24.05.2020 01:12
    -2
    На самом деле дикари, и с одной и с другой стороны.
    pont0017
      pont0017, 24.05.2020 01:10
    -2
    typl, 24.05.2020 00:39
    А в чем проблема вывесить имя этого горе тренера и его безмозглой?
    А оно кому надо?
    typl
      typl, 24.05.2020 00:39
    -1
    А в чем проблема вывесить имя этого горе тренера и его безмозглой?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.05.2020 08:23
    +4
    Ета духовная скрєпа, ета руССкій мір, радная гавань... руССкая вєсна, камні с нєба, звто нє бєндєри !
    BaZia
    online
      BaZia, 10.05.2020 08:08
    +1
    Analiteg0, 10.05.2020 02:45
    Есть такие журналисты на sport.ua которые в тренед современного ветра -сродни копрофагам..все что в Расеюшки где обосрался так сразу нюхают и на новостной спортивный ресурс как сенсацию тащат... интересно кто автор и редактор этой статьи про "Россию"(ой как там все плоха плоха плоха )
    При чем тут Мордор? Новость из украинского Крыма, видео показывает как местное население поддается издевательствам и физическим насилием от рук рашистского оккупанта
    DragonForce GYZE
      DragonForce GYZE, 10.05.2020 05:50
    +1
    А как обстоят дела в футболе в Крыму. Думаю через 10 лет будут возрождать игру на этом острове. И уже не п@р@ша..... а этих подстилок кацап😰сих пущай мордвино- татаро-бурятское иго начинает и насиловать.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 10.05.2020 03:56
    +2
    Lucky Lucky, 09.05.2020 22:56
    Долбоёб, конечно - безусловно, но она же сама кидаться на него начала с ногами и кулаками, чего ожидала в ответ?)
    Судячи з відео він плюнув їй в обличчя(1:15). Норм так?
    adidas77
      adidas77, 10.05.2020 03:01
    +3
    Analiteg0, 10.05.2020 02:45
    Есть такие журналисты на sport.ua которые в тренед современного ветра -сродни копрофагам..все что в Расеюшки где обосрался так сразу нюхают и на новостной спортивный ресурс как сенсацию тащат... интересно кто автор и редактор этой статьи про "Россию"(ой как там все плоха плоха плоха )
    Естественно, что в варварстве, скотстве и дибилизме парашников, виновны только украинские журналисты!
    Analiteg0
      Analiteg0, 10.05.2020 02:45
    -13
    Есть такие журналисты на sport.ua которые в тренед современного ветра -сродни копрофагам..все что в Расеюшки где обосрался так сразу нюхают и на новостной спортивный ресурс как сенсацию тащат... интересно кто автор и редактор этой статьи про "Россию"(ой как там все плоха плоха плоха )
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 10.05.2020 00:44
    +4
    По что шли того и здыбалы.
    dd dent
    online
      dd dent, 09.05.2020 23:56
    +2
    © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 23:09
    «там русский мир... там псиной пахнет » так правильно
    весь русский мир отображен (иллюстрирован) на портрете дамы на фото
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 23:09
    +6
    dd dent, 09.05.2020 22:57
    «там русский мир... там русью пахнет » а.с. пушкин
    «там русский мир... там псиной пахнет » так правильно
    dd dent
    online
      dd dent, 09.05.2020 22:57
    +6
    «там русский мир... там русью пахнет » а.с. пушкин
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 09.05.2020 22:56
    +1
    Долбоёб, конечно - безусловно, но она же сама кидаться на него начала с ногами и кулаками, чего ожидала в ответ?)
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 09.05.2020 22:49
    +4
    Пусть привыкает
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.05.2020 22:34
    +11
    Вежливые люди, они такие - православие, скрепы, любовь к богу
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 22:28
    +7
    За что боролись, на то и напоролись. Хотели в соссию, теперь ешьте ее на здоровье...
    Alehandro
      Alehandro, 09.05.2020 22:22
    +12
    "Это духовная скрепа!" (с)
    kot_sumy
      kot_sumy, 09.05.2020 22:15
    +15
    Не все ещё прочувствовали любовь рашистов, пусть и дальше продолжают любить в том же духе
    Alehandro
    online
      Alehandro, 09.05.2020 22:22
    +12
    "Это духовная скрепа!" (с)
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.05.2020 22:34
    +11
    Вежливые люди, они такие - православие, скрепы, любовь к богу
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.05.2020 22:18
    +8
    Дебільний народ.Країна дебілів.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 22:28
    +7
    За что боролись, на то и напоролись. Хотели в соссию, теперь ешьте ее на здоровье...
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 23:09
    +6
    dd dent, 09.05.2020 22:57
    «там русский мир... там русью пахнет » а.с. пушкин
    «там русский мир... там псиной пахнет » так правильно
    dd dent
    online
      dd dent, 09.05.2020 22:57
    +6
    «там русский мир... там русью пахнет » а.с. пушкин
    kot_sumy
      kot_sumy, 09.05.2020 22:13
    +6
    Правильно сделал. Добро пожаловать в родную говень.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.05.2020 08:23
    +4
    Ета духовная скрєпа, ета руССкій мір, радная гавань... руССкая вєсна, камні с нєба, звто нє бєндєри !
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 10.05.2020 00:44
    +4
    По что шли того и здыбалы.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 09.05.2020 22:49
    +4
    Пусть привыкает
    adidas77
    online
      adidas77, 10.05.2020 03:01
    +3
    Analiteg0, 10.05.2020 02:45
    Есть такие журналисты на sport.ua которые в тренед современного ветра -сродни копрофагам..все что в Расеюшки где обосрался так сразу нюхают и на новостной спортивный ресурс как сенсацию тащат... интересно кто автор и редактор этой статьи про "Россию"(ой как там все плоха плоха плоха )
    Естественно, что в варварстве, скотстве и дибилизме парашников, виновны только украинские журналисты!
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 10.05.2020 03:56
    +2
    Lucky Lucky, 09.05.2020 22:56
    Долбоёб, конечно - безусловно, но она же сама кидаться на него начала с ногами и кулаками, чего ожидала в ответ?)
    Судячи з відео він плюнув їй в обличчя(1:15). Норм так?
    dd dent
    online
      dd dent, 09.05.2020 23:56
    +2
    © УАФ– М а ф і я! , 09.05.2020 23:09
    «там русский мир... там псиной пахнет » так правильно
    весь русский мир отображен (иллюстрирован) на портрете дамы на фото
    BaZia
    online
      BaZia, 10.05.2020 08:08
    +1
    Analiteg0, 10.05.2020 02:45
    Есть такие журналисты на sport.ua которые в тренед современного ветра -сродни копрофагам..все что в Расеюшки где обосрался так сразу нюхают и на новостной спортивный ресурс как сенсацию тащат... интересно кто автор и редактор этой статьи про "Россию"(ой как там все плоха плоха плоха )
    При чем тут Мордор? Новость из украинского Крыма, видео показывает как местное население поддается издевательствам и физическим насилием от рук рашистского оккупанта
    DragonForce GYZE
      DragonForce GYZE, 10.05.2020 05:50
    +1
    А как обстоят дела в футболе в Крыму. Думаю через 10 лет будут возрождать игру на этом острове. И уже не п@р@ша..... а этих подстилок кацап😰сих пущай мордвино- татаро-бурятское иго начинает и насиловать.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 09.05.2020 22:56
    +1
    Долбоёб, конечно - безусловно, но она же сама кидаться на него начала с ногами и кулаками, чего ожидала в ответ?)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.06.2020 16:29
    0
    Продавец тоже, наверное, голосовала за карлика-педофила, чтобы он пришел и навел порядок...Так какие претензии могут быть? Все так и должно быть, пусть скажет спасибо, что не пристрелил на месте...
    Вова Чертрогатый
    online