ОФІЦІЙНО. У Німеччині матчі Бундесліги відновляться 16 травня

Рестарт турніру планувався на 9 травня, але цю дату було зсунуто на тиждень

ОФІЦІЙНО. У Німеччині матчі Бундесліги відновляться 16 травня
© Twitter

Чемпіонат Німеччини з футболу поновиться 16 травня. Вболівальникам Бундесліги до рестарту доведеться почекати лише 9 днів. Всі матчі будуть проходити без глядачів і з дотриманням протоколів безпеки.

Про це на прес-конференції повідомив виконавчий директор Німецької футбольної ліги (DFL) Крістіан Зайферт.

Перший матч пройде в суботу, 16 травня. Днем раніше не буде звичної для Бундесліги вечірньої п'ятничної гри. Друга Бундесліга також почнеться в той же вік-енд. Останній ігровий день запланований на 27 та 28 червня.

Почнуть змагання з 26-го туру. Це означає, що 16 травня пройде рурське дербі між «Боруссією» Дортмунд і «Шальке-04». «Вердер» з Бремена завершить тур у понеділок ввечері грою проти «Байєра» з Леверкузена, оскільки це був останній клуб Бундесліги, який розпочав тренуватися.

Всі правила підйому і спуску між лігами залишаються в силі. До сих пір невідомо, чи будуть дозволені п'ять замін, як пропонували в ФІФА. Рішення з цього питання ще не прийнято.

Раніше відновлення турніру планувалося на 9 травня, але цю дату було зсунуто на тиждень.

Бундесліга 2019/20

Календар 26-го туру (час київський)

16 травня

16:30. Боруссія Д – Шальке-04
16:30. РБ Лейпциг – Фрайбург
16:30. Хоффенхайм – Герта
16:30. Фортуна – Падерборн
16:30. Аугсбург – Вольфсбург
19:30. Айнтрахт Ф – Боруссія М

17 травня

16:30. Кельн – Майнц
19:00. Уніон Берлін – Баварія

18 травня

21:30. Вердер – Байєр

Турнірна таблиця

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Kicker

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Аарон Кляйзе
      Аарон Кляйзе, 07.05.2020 19:46
    +3
    Футбол будет прекрасный. Жаль что не услышим фанов на трибунах с их эмоциями и горячей поддержкой своих команд.
    ternow
      ternow, 07.05.2020 17:46
    +1
    ternow, 07.05.2020 17:44
    Южнокорейцы и немцы первые начали проводить спорт. соревнования и футбол в частности...
    после белорусов))))
    ternow
      ternow, 07.05.2020 17:44
    +2
    Южнокорейцы и немцы первые начали проводить спорт. соревнования и футбол в частности...
    Barlowold
      Barlowold, 07.05.2020 17:22
    +1
    Будет теперь что в перерывах матчей чемпа Беларуси посмотреть
    Sunrise
      Sunrise, 07.05.2020 17:07
    +2
    Хорош!
    adidas77
    online
      adidas77, 07.05.2020 16:26
    +4
    Огромный респект немцам!!!
    Причем у них стартуют сразу две лиги.
    Бундеслига и первая лига!
    Ждем первый супер матч, это рурское дерби!
    Боруссия Д - Шальке
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 07.05.2020 15:22
    +6
    axylinam, 07.05.2020 15:02
    Немцы молодцы-воины,не то что трусливые лягушатники
    А белорусы тогда вообще терминаторы!
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 07.05.2020 15:14
    +3
    Франция і Бельгія пролетять мимо ЛЧ і ЛЄ наступного сезону. Це значить, що нам буде легше туди потрапити. І обійти Бельгію у загальному заліку.
    Kherson384
      Kherson384, 07.05.2020 15:14
    +8
    Наконец-то..... Поехали!
    axylinam
      axylinam, 07.05.2020 15:02
    +6
    Немцы молодцы-воины,не то что трусливые лягушатники
    Kherson384
      Kherson384, 07.05.2020 15:14
    +8
    Наконец-то..... Поехали!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 07.05.2020 15:22
    +6
    axylinam, 07.05.2020 15:02
    Немцы молодцы-воины,не то что трусливые лягушатники
    А белорусы тогда вообще терминаторы!
    axylinam
      axylinam, 07.05.2020 15:02
    +6
    Немцы молодцы-воины,не то что трусливые лягушатники
    adidas77
    online
      adidas77, 07.05.2020 16:26
    +4
    Огромный респект немцам!!!
    Причем у них стартуют сразу две лиги.
    Бундеслига и первая лига!
    Ждем первый супер матч, это рурское дерби!
    Боруссия Д - Шальке
    Аарон Кляйзе
      Аарон Кляйзе, 07.05.2020 19:46
    +3
    Футбол будет прекрасный. Жаль что не услышим фанов на трибунах с их эмоциями и горячей поддержкой своих команд.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 07.05.2020 15:14
    +3
    Франция і Бельгія пролетять мимо ЛЧ і ЛЄ наступного сезону. Це значить, що нам буде легше туди потрапити. І обійти Бельгію у загальному заліку.
    ternow
      ternow, 07.05.2020 17:44
    +2
    Южнокорейцы и немцы первые начали проводить спорт. соревнования и футбол в частности...
    Sunrise
      Sunrise, 07.05.2020 17:07
    +2
    Хорош!
    ternow
      ternow, 07.05.2020 17:46
    +1
    ternow, 07.05.2020 17:44
    Южнокорейцы и немцы первые начали проводить спорт. соревнования и футбол в частности...
    после белорусов))))
    Barlowold
      Barlowold, 07.05.2020 17:22
    +1
    Будет теперь что в перерывах матчей чемпа Беларуси посмотреть