Евандер ХОЛІФІЛД: «Я готовий битися з Тайсоном. Запропонуйте хороші гроші»

Незабаром може відбутися реванш двох легенд боксу

Евандер ХОЛІФІЛД: «Я готовий битися з Тайсоном. Запропонуйте хороші гроші»
© The Ring. Евандер Холіфілд, Майк Тайсон

57-річний американський боксер Евандер Холіфілд, який оголосив про своє повернення в бокс, висловився про можливий поєдинок проти Майка Тайсона.

«Я готовий битися з Тайсоном. Але мені повинні запропонувати велику суму грошей. Адже я вийшов би на бій з людиною, не знаючи, що вона буде робити.

Я готувався до свого повернення. Я можу вийти на бій проти будь-якого суперника, старшого за 50 років. Якщо вам більше 50 років, ви не зможете мене перемогти.

Все залежить від того, скільки грошей мені б запропонували за реванш з Майком», - сказав Холіфілд.

Раніше про своє повернення в бокс заявив 53-річний американський боєць Майк Тайсон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Forbes

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    movkli
    online
      movkli, 10.05.2020 18:11
    -1
    о, уши отросли для боя с Майком)))
    vizuals
    online
      vizuals, 10.05.2020 17:48
    +1
    20 гривень підійде?
    andre_lui
      andre_lui, 08.05.2020 10:40
    -1
    Comrade Me, 07.05.2020 11:17
    > Я ведь я бы вышел на бой с человеком, не зная, что он будет делать
    О чем эта фраза?
    Об откушенных ушах!!! Что непонятного?
    pmelnik7788
      pmelnik7788, 07.05.2020 13:17
    -1
    )))) в предыдущей новости о том что он возвращается я писал, что ждем мегафайт с Тайсоном
    Макс Про
      Макс Про, 07.05.2020 11:57
    +1
    Чтоб умереть в ринге?)
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 07.05.2020 11:17
    +2
    > Я ведь я бы вышел на бой с человеком, не зная, что он будет делать
    О чем эта фраза?
    Вячеслав Круссер
      Вячеслав Круссер, 07.05.2020 10:59
    +1
    И кому этот бой нужен? когда два старых мешка будут драться
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 07.05.2020 11:17
    +2
    > Я ведь я бы вышел на бой с человеком, не зная, что он будет делать
    О чем эта фраза?
    vizuals
    online
      vizuals, 10.05.2020 17:48
    +1
    20 гривень підійде?
    Макс Про
      Макс Про, 07.05.2020 11:57
    +1
    Чтоб умереть в ринге?)
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 07.05.2020 10:59
    +1
    И кому этот бой нужен? когда два старых мешка будут драться