ФОТО. Ворскла підтримала Динамо і спалила траву на своєму стадіоні

Полтавський клуб привернув увагу громадськості до пожеж

ФОТО. Ворскла підтримала Динамо і спалила траву на своєму стадіоні
© ФК Ворскла

Полтавський футбольний клуб «Ворскла» вирішив підтримати почин київського «Динамо» і привернути увагу до неприпустимості випалювання минулорічної трави.

«Вирішили випалити суху траву на стадіоні «Ворскла»!

Сьогодні колеги з київського ФК «Динамо» нагадали про стару добру традицію випалювання сухостою. От і ми подумали, чому б не спалити траву на домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні.

Правда ж маячня? Ми теж так думаємо!

Ніякий сухостій ми палити не плануємо і на зображенні, звісно, фотошоп. У такий спосіб хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світі зараз і так вистачає.

Ми закликаємо українців відмовитися від випалювання сухостою і повідомляти в поліцію про випадки підпалів!», — говориться в Instagram «Ворскли».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вирішили випалити суху траву на стадіоні «Ворскла»! ⠀ Сьогодні колеги з київського ФК «Динамо» @fc_dynamo_kyiv нагадали про стару добру традицію випалювання сухостою. От і ми подумали, чому б не спалити траву на домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. ⠀ Правда ж маячня? Ми теж так думаємо! Ніякий сухостій ми палити не плануємо і на зображенні, звісно, фотошоп. У такий спосіб хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світі зараз і так вистачає. ⠀ Ми закликаємо українців відмовитися від випалювання сухостою і повідомляти в поліцію про випадки підпалів!

Публикация от FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ворскла

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 07.05.2020 13:56
    -4
    Дебилы! А полуумки малолетние, которые читать не умеет, примут за чистую монету и пойдут детравизировать все стадионы!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 12:22
    +3
    comentraktor, 07.05.2020 11:23
    Сколько знатоков Фотошопа собралось и любителей дочитать до конца. Сразу видно занятые люди или карантин в действии? Всегда оскарблением отвечаешь ипало резиновое? Я сразу понял что это Фотошоп, обосраться....
    ну а кто спорит? конечно, сразу понял. а как понял - тут же первый и отписался
    просто все завидуют твоей проницательности
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 07.05.2020 12:15
    +1
    jimmi, 07.05.2020 11:55
    Вот вы все ржёте, а в Полтаве это проблема! Всю жизнь, у нас сжигали сухую траву! Особенно когда ехать на Воронина...
    Так мы смеёмся над неадекватом, а не над проблемой) Проблема есть - этого никто не отрицает.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2020 12:06
    0
    jimmi, 07.05.2020 11:55
    Вот вы все ржёте, а в Полтаве это проблема! Всю жизнь, у нас сжигали сухую траву! Особенно когда ехать на Воронина...
    Точно! Фотка с прошлого года... Но тогда еще не было закона о запрещении сжигания сухостоя...
    jimmi
      jimmi, 07.05.2020 11:55
    0
    Вот вы все ржёте, а в Полтаве это проблема! Всю жизнь, у нас сжигали сухую траву! Особенно когда ехать на Воронина...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 11:24
    +3
    jekаfunny, 07.05.2020 10:48
    Они напалмом жгли !
    comentraktor
      comentraktor, 07.05.2020 11:23
    -8
    Сколько знатоков Фотошопа собралось и любителей дочитать до конца. Сразу видно занятые люди или карантин в действии? Всегда оскарблением отвечаешь ипало резиновое? Я сразу понял что это Фотошоп, обосраться....
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2020 11:01
    -6
    Хи-хи-ха-ха, а у нас в области уже два поля таким образом "удобрили" насмотревшись картинок в интернете, текст ведь никто из футболистов не читает - буковок не знают...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 07.05.2020 10:48
    +9
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Они напалмом жгли !
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 07.05.2020 10:22
    +12
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Ох и олень. Я даже ни читаю понял что это фотошоп. И что никто в здравом уме не будет жечь траву на стадионе.
    vs-vorota
      vs-vorota, 07.05.2020 09:42
    +15
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Ты что не знал, что зелёная трава горит?)
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 09:41
    +19
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    ну ты тупоееее!
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 07.05.2020 09:05
    +29
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    И тем, кто не читает текст новости
    comentraktor
      comentraktor, 07.05.2020 08:52
    -32
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 07.05.2020 09:05
    +29
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    И тем, кто не читает текст новости
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 09:41
    +19
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    ну ты тупоееее!
    vs-vorota
      vs-vorota, 07.05.2020 09:42
    +15
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Ты что не знал, что зелёная трава горит?)
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 07.05.2020 10:22
    +12
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Ох и олень. Я даже ни читаю понял что это фотошоп. И что никто в здравом уме не будет жечь траву на стадионе.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 07.05.2020 10:48
    +9
    comentraktor, 07.05.2020 08:52
    Зелёная трава горит? Это ж по любому чем то засыпали (поливали) Я представляю жители соседних домов "кайфанули". Ипанутым нет покоя.
    Они напалмом жгли !
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 12:22
    +3
    comentraktor, 07.05.2020 11:23
    Сколько знатоков Фотошопа собралось и любителей дочитать до конца. Сразу видно занятые люди или карантин в действии? Всегда оскарблением отвечаешь ипало резиновое? Я сразу понял что это Фотошоп, обосраться....
    ну а кто спорит? конечно, сразу понял. а как понял - тут же первый и отписался
    просто все завидуют твоей проницательности
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 07.05.2020 11:24
    +3
    jekаfunny, 07.05.2020 10:48
    Они напалмом жгли !
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 07.05.2020 12:15
    +1
    jimmi, 07.05.2020 11:55
    Вот вы все ржёте, а в Полтаве это проблема! Всю жизнь, у нас сжигали сухую траву! Особенно когда ехать на Воронина...
    Так мы смеёмся над неадекватом, а не над проблемой) Проблема есть - этого никто не отрицает.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.05.2020 12:06
    0