МЕТРЕВЕЛІ: «Єдиний пул - це солідарність великих клубів із малими»

Кандидат в президенти УПЛ - про свою програму

МЕТРЕВЕЛІ: «Єдиний пул - це солідарність великих клубів із малими»
© ТК Футбол. Михайло Метревелі

Кандидат в президенти УПЛ Михайло Метревелі відповів на питання про те, як збирається створювати в Лізі єдиний телевізійний пул:

«Єдиний пул - це основоположна ідея УПЛ. Клуби самі повинні домовитися і прийняти рішення про їх об'єднання.

Я бачу роль президента Ліги в збільшенні вартості прав, але не в їхньому об'єднанні. Пора зрозуміти, що УПЛ покликана заробляти клубам гроші. Наша спільна мета - це вартість ТБ прав 25-50 млн доларів. У сусідній Польщі, наприклад, права вже коштують 54 млн євро на рік.

Єдиний пул - це, перш за все, солідарність великих клубів із середніми і малими клубами. Якщо зараз не підтримати клуби з невеликими бюджетами, не забезпечити їх додатковими ресурсами і не почати централізовану продажу медіаправ, в яких найбільше вони зацікавлені, як в єдиному стабільному комерційному джерелі зростання доходів, то рівень Ліги і клубів продовжить падіння.

Дуже скоро ми можемо опуститися в клубному рейтингу асоціацій УЄФА і позбутися значних прямих доходів за участь в Лізі чемпіонів і Лізі Європи і непрямих - від вихідних трансферів на зовнішніх ринках. З точки зору клубних чемпіонатів, нас відкине в третю групу слабких, безперспективних чемпіонатів. Вболівальник остаточно втратить інтерес до нашого клубного футболу і переключитися на топові європейські чемпіонати.

Тут ми повинні бачити і розуміти прямий зв'язок: через збільшення клубних бюджетів, в першу чергу, за рахунок комерційних доходів всередині країни, значно залежать доходи наших клубів на міжнародних ринках.

Тому питання централізованого продажу медіаправ - це не самоціль або питання сьогочасної вигоди, це перевірене часом, вірне стратегічне рішення, що забезпечує сталий ринковий розвиток клубів Ліги. Сподіваюся, клуби домовляться і об'єднають права».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.05.2020 19:20
    +1
    не ясно, а эта так называемая "солидарность" должна солидарствовать исключительно на одной группе каналов, в одной стороны платных. а с другой, мягко говоря, лояльных, Шахтеру, или и на других.
    dd dent
    online
      dd dent, 06.05.2020 19:17
    0
    rus, 06.05.2020 19:06
    А при чем сдес раза?
    Не могу с ходу привести еще пример где гос-ву бабки плавит клубам)
    rus
      rus, 06.05.2020 19:06
    +2
    dd dent, 06.05.2020 19:01
    И к чему эта статистика? В Польше и Украине клубы финансирует гос-во как в раше?
    А при чем сдес раза?
    dd dent
    online
      dd dent, 06.05.2020 19:01
    -2
    alefteev77, 06.05.2020 18:24
    Уровень ВВП на душу населения в Польше - 15 420,91 USD (2018)
    Чемпионат Польши по футболу - 16 команд в высшей лиге
    Площадь Польши: 312 679 км²
    Население Польши: 37,97 млн (2019) данные Евростат
    -
    Уровень ВВП на душу населения в Украине- 3 095,17 USD (2018) - в 5 раз меньше (!)
    Чемпионат Украины по футболу - 12 команд в высшей лиге
    Площадь Украины: 603 628 км²
    Население Украины: 41,98 млн (2019) данные Евростат
    И к чему эта статистика? В Польше и Украине клубы финансирует гос-во как в раше?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 06.05.2020 18:24
    0
    Уровень ВВП на душу населения в Польше - 15 420,91 USD (2018)
    Чемпионат Польши по футболу - 16 команд в высшей лиге
    Площадь Польши: 312 679 км²
    Население Польши: 37,97 млн (2019) данные Евростат
    -
    Уровень ВВП на душу населения в Украине- 3 095,17 USD (2018) - в 5 раз меньше (!)
    Чемпионат Украины по футболу - 12 команд в высшей лиге
    Площадь Украины: 603 628 км²
    Население Украины: 41,98 млн (2019) данные Евростат
    rus
      rus, 06.05.2020 18:01
    0
    А с какой суммы начиналась Польша?просто интересно
    rus
      rus, 06.05.2020 17:59
    -1
    Сначала пробник на 1 год.Потом 50 мл просите ! За что такие деньги?Если что я за пул.
    rus
      rus, 06.05.2020 19:06
    +2
    dd dent, 06.05.2020 19:01
    И к чему эта статистика? В Польше и Украине клубы финансирует гос-во как в раше?
    А при чем сдес раза?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.05.2020 19:20
    +1
    не ясно, а эта так называемая "солидарность" должна солидарствовать исключительно на одной группе каналов, в одной стороны платных. а с другой, мягко говоря, лояльных, Шахтеру, или и на других.
    dd dent
    online
      dd dent, 06.05.2020 19:17
    0
    rus, 06.05.2020 19:06
    А при чем сдес раза?
    Не могу с ходу привести еще пример где гос-ву бабки плавит клубам)
    alefteev77
    online
      alefteev77, 06.05.2020 18:24
    0
    Уровень ВВП на душу населения в Польше - 15 420,91 USD (2018)
    Чемпионат Польши по футболу - 16 команд в высшей лиге
    Площадь Польши: 312 679 км²
    Население Польши: 37,97 млн (2019) данные Евростат
    -
    Уровень ВВП на душу населения в Украине- 3 095,17 USD (2018) - в 5 раз меньше (!)
    Чемпионат Украины по футболу - 12 команд в высшей лиге
    Площадь Украины: 603 628 км²
    Население Украины: 41,98 млн (2019) данные Евростат
    rus
      rus, 06.05.2020 18:01
    0
    А с какой суммы начиналась Польша?просто интересно