ФОТО 18+. Соболенко порадувала фанатів знімком топлес на честь свята

У день свого 22-річчя можна все

ФОТО 18+. Соболенко порадувала фанатів знімком топлес на честь свята
© Інстаграм Аріни Соболенко

Перша ракетка Білорусі Аріна Соболенко в честь свого дня народження, який був 5 травня, порадувала підписників відвертим знімком.
 
22-річна тенісистка трохи оголила груди, але все залишилося в рамках пристойності.
 
Нагадаємо, на момент зупинки тенісних турнірів Соболенко займала 11 сходинку світового рейтингу.
 
ФОТО. Гаряча українська тенісистка Даяна Ястремська

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22...это вам не шуточки🎉🎊🎁

Публикация от Aryna Sabalenka 🐯 (@sabalenka_aryna)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 07.05.2020 17:11
    -1
    vizuals, 06.05.2020 15:53
    Цікаво, чим тенісістки радоватимуть фанатів через років так 20-ть, коли можна буде взагалі усе
    рогатку будут раздвигать
    common_sense
    online
      common_sense, 07.05.2020 15:06
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    henryford, 07.05.2020 10:25
    В инстаграме написано sabalenka, спортюа пишет соболенко. Почему?
    потому что кацапы специально коверкают чужие имена и названия
    common_sense
    online
      common_sense, 07.05.2020 15:06
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    она Сабаленка, наглые московиты
    ZloyDeda
      ZloyDeda, 07.05.2020 12:14
    +5
    Цікаво, а чому ніяке спортивно-футбольне видання України не публікує статті видання L’illustre яка стосується керманича нашого футболу? Переклад важко дається?
    henryford
      henryford, 07.05.2020 10:25
    0
    В инстаграме написано sabalenka, спортюа пишет соболенко. Почему?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.05.2020 20:22
    0
    Как и 23, 24, 25, ...
    steelmaker
    online
      steelmaker, 06.05.2020 16:47
    +19
    тема, как говорится, не раскрыта
    vizuals
    online
      vizuals, 06.05.2020 15:53
    -1
    Цікаво, чим тенісістки радоватимуть фанатів через років так 20-ть, коли можна буде взагалі усе
    steelmaker
    online
      steelmaker, 06.05.2020 16:47
    +19
    тема, как говорится, не раскрыта
    ZloyDeda
      ZloyDeda, 07.05.2020 12:14
    +5
    Цікаво, а чому ніяке спортивно-футбольне видання України не публікує статті видання L’illustre яка стосується керманича нашого футболу? Переклад важко дається?
    henryford
      henryford, 07.05.2020 10:25
    0
    В инстаграме написано sabalenka, спортюа пишет соболенко. Почему?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 06.05.2020 20:22
    0
    Как и 23, 24, 25, ...