РАФАЇЛОВ: «З 2014 року повністю припинилося зовнішнє фінансування Зорі»

Колишній гендиректор клубу згадав скрутні часи

РАФАЇЛОВ: «З 2014 року повністю припинилося зовнішнє фінансування Зорі»
© ФК Зоря Луганськ. Сергій Рафаїлов

Колишній генеральний директор луганської «Зорі» Сергій Рафаїлов розповів про фінансування клубу.

«Я вдячний всім футболістам і співробітникам клубу, з якими довелося працювати. Всі разом ми витримали період безгрошів'я, коли доводилося брати в борг. Але вдалося розрахуватися практично з усіма, хоча ми не могли платити премії. Я їм казав, що ми можемо хоч сьогодні розбігтися, але тоді вам ніхто нічого не заплатить. А можемо разом працювати і поступово розраховуватися за боргами. Це були великі суми, але практично вдалося їх виплатити.

Перші два моїх роки в клубі було стабільне і хороше фінансування. Потім воно почало різко знижуватися в силу різних причин. В кінцевому підсумку зовнішнє фінансування повністю припинилося. Вже до 2014 року я розумів, що потрібно шукати джерела доходу, щоб клуб жив далі. Це квитки, реклама, доходи від телебачення, надходження від участі в змаганнях, гроші від продажу і трансферів. Для України найбільш надійне джерело доходу - це інвестор, але так сталося, що з 2014 року він повністю припинився», - сказав Рафаїлов.

Читайте також: Сергій Рафаїлов: «Після паузи український футбол буде зовсім іншим».

Джерело — Футбол 1/2/3

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    zzg77
    online
    zzg77, 06.05.2020 10:44
    +3
    Интересно было бы узнать, кто осуществлял внешнее финансирование!!! Поподробнее, пожалуйста.
    Ukraine Donetsk
    Ukraine Donetsk, 06.05.2020 09:48
    +3
    Слава Чебан, 06.05.2020 09:43
    Если бы не война то у нас сечас все матчи так собирали.. вспомни черноморец карпаты кривбас, а это далеко не топы были
    Ну Кривбасс за год до войны расформировали. А так конечно да. Шальные деньги олигархов делали свое дело.
    Ukraine Donetsk
    Ukraine Donetsk, 06.05.2020 09:52
    +2
    Ukraine Donetsk, 06.05.2020 09:48
    Ну Кривбасс за год до войны расформировали. А так конечно да. Шальные деньги олигархов делали свое дело.
    Опять же. Еще вопрос, что лучше. Свои школы и продажа игроков в Европу с средним чемпионатом, но сильной сборной или наоборот.
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 06.05.2020 11:38
    +1
    zzg77, 06.05.2020 10:44
    Интересно было бы узнать, кто осуществлял внешнее финансирование!!! Поподробнее, пожалуйста.
    не удивлюсь, если некоторые выдадут версию, что Дыминский и Коломойский
    Trasher311987
    online
    Trasher311987, 06.05.2020 11:15
    +1
    zzg77, 06.05.2020 10:44
    Интересно было бы узнать, кто осуществлял внешнее финансирование!!! Поподробнее, пожалуйста.
    Близкие люди к Шахтеру. Геллер был компаньоном Рината. Сейчас отдельно уже.
    Слава Чебан
    Слава Чебан, 06.05.2020 09:43
    +1
    Trasher311987, 06.05.2020 09:30
    Молодцы что в не простое время не исчезли
    Рафаилова респект он сохранил клуб.
    Потом начал по тихоньку продавать игроков.
    Гелеру респект.
    Если бы не война Заря собирала бы 30000 в Луганске.
    Если бы не война то у нас сечас все матчи так собирали.. вспомни черноморец карпаты кривбас, а это далеко не топы были
    Trasher311987
    online
    Trasher311987, 06.05.2020 09:30
    +1
    Молодцы что в не простое время не исчезли
    Рафаилова респект он сохранил клуб.
    Потом начал по тихоньку продавать игроков.
    Гелеру респект.
    Если бы не война Заря собирала бы 30000 в Луганске.
    cavo44
    cavo44, 06.05.2020 09:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Реально крутой сайт с прогнозами, три месяца беру матчи у них. Даже букмекеры начали резать счёта, видимо что-то заподозрили. Не дадим букам спокойной жизни! Сайт - cutt.ly/XrevVyb
    Trasher311987
    online
    Trasher311987, 06.05.2020 09:53
    -2
    Слава Чебан, 06.05.2020 09:43
    Если бы не война то у нас сечас все матчи так собирали.. вспомни черноморец карпаты кривбас, а это далеко не топы были
    Конечно, если говорить о всех клубах.
    Но мы живём в другой реальности.
    Уже как было не будет