ФОТО. Не можна змінити колір крові. Мораес зізнався в любові до ЦСКА

Форвард «Шахтаря» привітав свій колишній клуб із днем народження

ФОТО. Не можна змінити колір крові. Мораес зізнався в любові до ЦСКА
© Instagram. Жуніор Мораес (справа)

32-річний нападник донецького «Шахтаря» і збірної України Жуніор Мораес привітав софійський ЦСКА, за який він виступав раніше, з 72-річчям.

«Ти можеш змінити колір свого волосся і навіть своїх очей, але ніколи — колір своєї крові, ми — «червоні», ми — ЦСКА!!

З днем народження, ЦСКА Софія, бажаю багато перемог і трофеїв», — написав Мораес в Instagram.

Жуніор захищав кольори ЦСКА з 2011-го по 2012-й роки. Всього Мораес провів за ЦСКА 24 матчі у всіх турнірах, де забив 16 м'ячів і віддав 8 результативних передач.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.05.2020 22:39
    -1
    dgurkis, 06.05.2020 09:38
    Он просто килер-уничтожитель, мочалит все, что шевелится!
    Согласен. По хер кому забивать: Бешикташу, Лацио, Айнтрахту, Аталанте или Лиону три в прошлой ЛЧ или там в нашем чемпе Львовам разным, Карпатам, Олимпику, Ворскле и прочьему третьему сорту. Талантище!!!! Еще б за сборную распечататься и легенда при жизни!!!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.05.2020 09:38
    -5
    salamanka1982, 06.05.2020 06:40
    Мне интересно: этот белый бразило-украинец хоть где-то не был забивным или ему по херу, где забивать и в какой команде?????
    Он просто килер-уничтожитель, мочалит все, что шевелится!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 06.05.2020 06:40
    -4
    Мне интересно: этот белый бразило-украинец хоть где-то не был забивным или ему по херу, где забивать и в какой команде?????
    adidas77
      adidas77, 06.05.2020 01:26
    +3
    ЦСКА София не в курсе, как легко меняется кровь у этого человека?
    Некоторые люди лишены дара говорить правду. Зато какой искренностью дышит их ложь!
    zhyr
      zhyr, 05.05.2020 23:05
    +3
    А ще він бив себе ногами в груди, що хоче грати тільки за Бразилію))
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 05.05.2020 22:36
    +2
    Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Соглашусь
    Alex86 1
      Alex86 1, 05.05.2020 22:10
    +14
    Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Та ладно! Це дуже відданий гравець, всі знають, де б він не грав ... ... ну майже
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    +16
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    +16
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.05.2020 22:10
    +14
    Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Та ладно! Це дуже відданий гравець, всі знають, де б він не грав ... ... ну майже
    adidas77
    online
      adidas77, 06.05.2020 01:26
    +3
    ЦСКА София не в курсе, как легко меняется кровь у этого человека?
    Некоторые люди лишены дара говорить правду. Зато какой искренностью дышит их ложь!
    zhyr
      zhyr, 05.05.2020 23:05
    +3
    А ще він бив себе ногами в груди, що хоче грати тільки за Бразилію))
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 05.05.2020 22:36
    +2
    Vitalik_Medvid, 05.05.2020 22:09
    Серйозно?) 24 матчі і вже така «відданість»?) Цей пост викликає лише іронічну посмішку)
    Соглашусь