МОРОЗЮК: «Переїзд до Туреччини буде великим кроком в кар'єрі Реброва»

Гравець «Різеспора» не проти побачити екс-тренера «Динамо» біля керма «Фенербахче»

МОРОЗЮК: «Переїзд до Туреччини буде великим кроком в кар'єрі Реброва»
© ФК Різеспор. Микола Морозюк

Нещодавно в ЗМІ потрапила інформація про інтерес «Фенербахче» до українського наставника Сергія Реброва, який зараз очолює угорський «Ференцварош». Футболіст «Різеспора» і колишній підопічний Реброва в «Динамо» Микола Морозюк висловив свою думку про можливий переїзд наставника до Туреччини.

«Фенербахче - це велика команда тут. У них багата історія і величезна армія уболівальників. Люди просто божеволіють від цієї команди. У них хороші виконавці, які приїхали з Європи та грали в топ-командах. Буду дуже радий, якщо Сергій Станіславович переїде до Туреччини. Це буде великий крок у його кар'єрі. Він ще молодий і перспективний. Думаю, що це саме його чемпіонат», - сказав Морозюк.

Нагадаємо, що з 2002 по 2004 рік Ребров виступав за «Фенербахче» в якості гравця і забив 5 голів в 41 матчі. Разом з командою Сергій виграв одне чемпіонство.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.05.2020 18:36
    0
    dgurkis, 05.05.2020 15:39
    Муж шИринки блеснул интелектом!
    муж ширинки - гульфик
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 05.05.2020 18:18
    +1
    Морозюк? Це чоловік тієї лярви? А як там її клюб "Ліон 2",здається? Хай Реброва запросить
    alefteev77
    online
      alefteev77, 05.05.2020 16:00
    +4
    Реброву и его семье виднее, где им лучше в финансовом и спортивном плане. Пусть сам думает.
    -
    Он молодец, не сидит на месте. А двигается, меняется, улучшает.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 05.05.2020 15:55
    0
    Вообще-то да.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.05.2020 15:39
    +4
    Муж шИринки блеснул интелектом!
    BekXan
      BekXan, 05.05.2020 15:30
    +2
    Это для тебя чемпионат Турции уровень,для Реброва прогрессирующего тренера чемпионат Турции это яма.Вообще чемпионат Турции превращается в какой то отстойник.Туда уходят если работы нет тренеру или игроки которым доиграть нада или передержаться.Оборона в Турецких команд дно полное.На евро арене такое унылое как и мы.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 05.05.2020 16:00
    +4
    Реброву и его семье виднее, где им лучше в финансовом и спортивном плане. Пусть сам думает.
    -
    Он молодец, не сидит на месте. А двигается, меняется, улучшает.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.05.2020 15:39
    +4
    Муж шИринки блеснул интелектом!
    BekXan
      BekXan, 05.05.2020 15:30
    +2
    Это для тебя чемпионат Турции уровень,для Реброва прогрессирующего тренера чемпионат Турции это яма.Вообще чемпионат Турции превращается в какой то отстойник.Туда уходят если работы нет тренеру или игроки которым доиграть нада или передержаться.Оборона в Турецких команд дно полное.На евро арене такое унылое как и мы.
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 05.05.2020 18:18
    +1
    Морозюк? Це чоловік тієї лярви? А як там її клюб "Ліон 2",здається? Хай Реброва запросить
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.05.2020 18:36
    0
    dgurkis, 05.05.2020 15:39
    Муж шИринки блеснул интелектом!
    муж ширинки - гульфик
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 05.05.2020 15:55
    0
    Вообще-то да.