Президент Десни: «Київ – ідеальне місце для решти матчів сезону»

Чернігівський клуб оголосив свою позицію

Президент Десни: «Київ – ідеальне місце для решти матчів сезону»
© ФК Десна Чернігів

Президент чернігівської «Десни» Володимир Левін розповів про звернення клубу до української Прем'єр-ліги. «Сіверяни» запропонували провести решту матчів на стадіонах в Києві.

«Ми дуже раді, що в боротьбі з COVID-19 намітилася позитивна динаміка, а спортивні клуби вже незабаром зможуть приступити до тренувань, а потім і до відновлення чемпіонатів.

Але я впевнений, що запобіжних заходів все одно потрібно дуже суворо дотримуватися. Закінчення сезону УПЛ провести з урахуванням всіх обставин.

З огляду на обмежену кількість часу, матчі в умовах три через три і формат самого турніру, впевнені, що матчі повинні пройти в одному місті.

Ми були б раді запропонувати для цього Чернігів, але в нашому місті немає інфраструктури для шести клубів, так само як і в Запоріжжі і Олександрії, а ось Київ ідеальне для цього місце - є сертифіковані стадіони, достатньо тренувальних баз і полів.

І, до того ж, по суті три команди з шести вже знаходяться в Києві («Колос», «Шахтар», «Динамо»). Також важливий фактор - транслятори. Чи зможуть вони забезпечити якісний продукт в умовах постійних переїздів? І це ми не говоримо про систему ВАР, яка у нас зараз всього одна.

Ну і головний аргумент - безпека гравців, тренерів і офіційних осіб матчів - чи підуть їм на користь постійні переїзди? Не важливо, чи це літак, автобус або поїзд. Тому давайте зробимо все правильно. Ми повинні враховувати всі чинники і дограти чемпіонат в одному місті, маючи рівні умови», - написав Левін.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ffff
    online
      ffff, 06.05.2020 07:54
    0
    У тебя есть лучший вариант? Предлагай.
    ffff
    online
      ffff, 06.05.2020 07:54
    0
    У тебя есть лучший вариант? Предлагай.
    Vadim-77
      Vadim-77, 06.05.2020 00:56
    0
    ffff,
    Я вообще имею привычку читать, что пишу. А ты, если нашел в написанном мной новые буквы, после карантина купи Азбуку.

    В чемпионате должны быть равные условия для ВСЕХ участников. Если все 6 команд поселят в шесть отелей, предоставят шесть одинаковых баз для тренировок, то никаких проблем. Но инициаторы игр в Киеве, собираются жить ДОМА, тренироваться на привычных базах и иметь таким образом преимущество над приезжими, которые к тому же, должны будут потратить кучу денег на аренду гостиниц и баз в Киеве. О равных условиях говорить не придется.
    ffff
    online
      ffff, 05.05.2020 20:50
    -2
    Vadim-77, 05.05.2020 19:05
    Для кого идеальное, а кому нужно за немалые деньги снимать жилье и не понятно где тренироваться 45 дней.
    А весь кипишь по сути, из-за того, что Шахтеру (и остальным околокиевлянам), не хочется за полтора месяца, проделать всего ДВА (!!!) выезда на автобусе - в Александрию и Запорожье. И это если не разрешат чартеры. Зато Заре самый близкий выезд в Александрию 250км и еще четыре в Киев (по 550км в одну сторону). И Заря с Александрией не плачут, не пишут писем, что нужно играть все игры в Запорожье и Днепре.
    У нас всегда в футболе, все равны, но кто-то ровнее других ...
    Хоть прочитай, что написал.
    Vadim-77
      Vadim-77, 05.05.2020 19:05
    0
    Для кого идеальное, а кому нужно за немалые деньги снимать жилье и не понятно где тренироваться 45 дней.
    А весь кипишь по сути, из-за того, что Шахтеру (и остальным околокиевлянам), не хочется за полтора месяца, проделать всего ДВА (!!!) выезда на автобусе - в Александрию и Запорожье. И это если не разрешат чартеры. Зато Заре самый близкий выезд в Александрию 250км и еще четыре в Киев (по 550км в одну сторону). И Заря с Александрией не плачут, не пишут писем, что нужно играть все игры в Запорожье и Днепре.
    У нас всегда в футболе, все равны, но кто-то ровнее других ...
    ffff
    online
      ffff, 06.05.2020 07:54
    0
    У тебя есть лучший вариант? Предлагай.
    ffff
    online
      ffff, 06.05.2020 07:54
    0
    У тебя есть лучший вариант? Предлагай.
    Vadim-77
      Vadim-77, 06.05.2020 00:56
    0
    ffff,
    Я вообще имею привычку читать, что пишу. А ты, если нашел в написанном мной новые буквы, после карантина купи Азбуку.

    В чемпионате должны быть равные условия для ВСЕХ участников. Если все 6 команд поселят в шесть отелей, предоставят шесть одинаковых баз для тренировок, то никаких проблем. Но инициаторы игр в Киеве, собираются жить ДОМА, тренироваться на привычных базах и иметь таким образом преимущество над приезжими, которые к тому же, должны будут потратить кучу денег на аренду гостиниц и баз в Киеве. О равных условиях говорить не придется.
    Vadim-77
      Vadim-77, 05.05.2020 19:05
    0
    Для кого идеальное, а кому нужно за немалые деньги снимать жилье и не понятно где тренироваться 45 дней.
    А весь кипишь по сути, из-за того, что Шахтеру (и остальным околокиевлянам), не хочется за полтора месяца, проделать всего ДВА (!!!) выезда на автобусе - в Александрию и Запорожье. И это если не разрешат чартеры. Зато Заре самый близкий выезд в Александрию 250км и еще четыре в Киев (по 550км в одну сторону). И Заря с Александрией не плачут, не пишут писем, что нужно играть все игры в Запорожье и Днепре.
    У нас всегда в футболе, все равны, но кто-то ровнее других ...