Крутий камбек. Дубль українця в кінцівці приніс Славії перемогу у Вітебську

Вихованець «Зорі» Максим Слюсар вийшов на заміну і забив два вирішальні голи

2767
5
ФК Славія. Максим Слюсар

Сьогодні, 3 травня, в Білорусі відбувся матч 7-го туру національного чемпіонату. У поєдинку між командами «Вітебськ» і «Славія» гості здійснили чудовий камбек.

У матчі взяли участь кілька українців. У «Вітебська» весь поєдинок відіграв хавбек Максим Каленчук, а ось Олег Карамушка залишився в запасі. У гостей зі старту грав півзахисник Юрій Пантя, крім того на 71-й хвилині на поле вийшов 22-річний хавбек Максим Слюсар і став головним героєм матчу.

Програючи 1:2, команда з Мозиря забила два голи в кінцівці матчу і вирвала перемогу з рахунком 3:2. Слюсар, який є вихованцем луганської «Зорі», спочатку зрівняв рахунок на 87-й хвилині, а через хвилину реалізував пенальті.

«Славія» та «Вітебськ» тепер набрали по 10 очок після 7 матчів і займають 5-ту і 6-ту позиції відповідно.