| Оновлено 03 травня 2020, 10:58
36912
13

Матч Динамо потрапив до числа 50 кращих в історії футболу за версією Marca

Мова про поєдинок «біло-синіх» проти «Атлетіко» в фіналі Кубка володарів кубків-1985/86

36912
13
marca.com

Авторитетне іспанське видання Marca склало свій рейтинг 50 кращих ігор в історії футболу, в якому знайшлося місце і українському сліду.

До числа кращих ігор увійшов поєдинок між київським «Динамо» і мадридським «Атлетіко», зіграний рівно 34 роки тому, 2 травня 1986-го, у Франції на стадіоні «Стад Жерлан» в рамках фіналу Кубка володарів кубків.

Характеризуючи ту гру, іспанські журналісти пишуть, що незважаючи на два пізніх забитих голи з боку «Динамо», по ходу матчу не могло бути відчуття, що доля поєдинку не вирішена до того часу, адже кияни перевершували «Атлетіко» протягом всієї гри, а мадридська команда «навіть не знала, як діяти на полі» під таким напором суперника.

Нагадаємо, «Динамо» здобуло перемогу над «Атлетіко» з рахунком 3:0, а голами відзначилися Олександр Заваров (5 хвилина), Олег Блохін (85 хвилина) і Вадим Євтушенко (88 хвилина).