Жозе МОУРІНЬО: «Я - унікальний тренер»

Наставник «Тоттенхема» - про свої досягнення

Жозе МОУРІНЬО: «Я - унікальний тренер»
© ФК Тоттенхем. Жозе Моуріньо

Головний тренер «Тоттенхема» Жозе Моуріньо відповів на питання про те, що вважає головним досягненням у своїй кар'єрі:

«Мені дуже важко сказати, що стало кульмінацією моєї кар'єри, але очевидно, що чемпіонство з «Реалом» було дуже важливим, тому що воно припало в особливий період, коли «Барселона» домінувала.

Припинення цього панування і встановлення нового рекорду за очками і голами в Іспанії зробило чемпіонство ще більш захоплюючим. Ми не просто виграли Ла Лігу, ми зробили це таким чином, що увійшли в історію.

Мій особистий требл полягає в перемозі в чемпіонатах Англії, Італії та Іспанії. Я до сих пір єдиний тренер, який досяг цього, я унікальний. Правда в тому, що я дійсно хотів увійти в історію футболу саме так».

Раніше екс-гравець «Порту» заявив, що Моуріньо назвав його розумово відсталим.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Goal.com

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Trollface
      Trollface, 02.05.2020 17:40
    -2
    Тренер полный провал. Бабло-сос
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 02.05.2020 15:02
    -1
    Так Гвардиола выигрывал тоже три чемпион, только вместо Италии немцы...Или Моур имеет ввиду, что типа топ-3 (когда Италия еще входила в тройку) ?
    JV
    online
      JV, 02.05.2020 14:36
    0
    Скромности мауру не занимать это как в посоловцие "сам не похвалишь - никто не похвалит"
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 02.05.2020 14:36
    +2
    Парень конечно скромный шо писец, но он реально сотворил почти чудо. Победил ту Барсу на Камп Ноу, опередил в чемпе, еще и после того, как его капитан Рамос говорил что это невозможно.
    turist86
    online
      turist86, 02.05.2020 14:35
    -1
    балабол
    mindpower
      mindpower, 02.05.2020 14:28
    0
    Жозе о своей скромности может говорить часами напролет
    alefteev77
    online
      alefteev77, 02.05.2020 14:26
    +1
    Жозе - і ви ще і дуже скромний. Аж занадто скромні.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 02.05.2020 14:36
    +2
    Парень конечно скромный шо писец, но он реально сотворил почти чудо. Победил ту Барсу на Камп Ноу, опередил в чемпе, еще и после того, как его капитан Рамос говорил что это невозможно.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 02.05.2020 14:26
    +1
    Жозе - і ви ще і дуже скромний. Аж занадто скромні.
    JV
    online
      JV, 02.05.2020 14:36
    0
    Скромности мауру не занимать это как в посоловцие "сам не похвалишь - никто не похвалит"
    mindpower