Ольга ХАРЛАН: «Ситуація з ОІ турбує. Навіть кваліфікація ще не завершена»

Українська спортсменка сподівається на швидке закінчення карантину

Ольга ХАРЛАН: «Ситуація з ОІ турбує. Навіть кваліфікація ще не завершена»
© FIE. Ольга Харлан

Українська спортсменка Ольга Харлан, чемпіонка світу та Європи з фехтування, в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» розповіла, що сподівається на швидке закінчення карантину:

«Я живу з надією. Карантин вже триває другий місяць. Я хочу повернутися в зал. Хочу побачити свого молодого чоловіка, який знаходиться в Італії і живе там. Я сподіваюся, що відкриють кордони, що ми об'єднаємося, почнемо тренуватися.

Мене тривожить ситуація з Олімпійськими іграми. Залишалося 3–4 місяці, і ми всі навіть не могли подумати, що таке може трапитися. Я до останнього сподівалася, що Ігри не скасують, що будуть дотримуватися дуже серйозних заходів, більше перевіряти, проводити без глядачів. Навіть так мене б це влаштувало. Тому що олімпійський цикл йде 4 роки. А зараз треба ще один рік, виходить 5 років.

Я не вікова спортсменка, мені поки тільки 29. У нас є спортсменки, які набагато старші за мене, деякі подумували про те, щоб в цьому році закінчити спортивну кар'єру. Тепер доведеться ще рік провести в невіданні. Навіть кваліфікація ще не закінчилася у нас. І як буде проходити сезон – незрозуміло.

Тому є надія, що все налагодиться, що міжнародна федерація фехтування знайде правильний вихід з цієї ситуації. Тоді ми вдало закінчимо сезон, і Ігри відбудуться.

Фехтування потрібна допомога держави. Спонсори залишаються, з розумінням до цього ставляться, до перенесення Олімпіади. Контракти змінюються. Спонсори дивляться на результати Олімпіади. Хочеться дати результат. Сподіваємося на підтримку держави. Хочеться, щоб держава краще реагувала на наші потреби».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Телеканал Україна

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності