ФОТО. Футболіст Карпат привітав бабусю прапором із зображенням Леніна

Олексій Хахльов виставив в Instagram пост фото з іменинницею

ФОТО. Футболіст Карпат привітав бабусю прапором із зображенням Леніна
© Instagram

Футболіст львівських «Карпат» Олексій Хахльов, чемпіон світу 2019 U-20, оригінально привітав бабусю з Днем народження.

Він виставив в Instagram пост фото з іменинницею, якій 1 травня виповнилося 76 років, і підписав його: «З Днем народження, головний командир»

На фото бабуся і онук тримають в руках червоний прапор із зображенням Леніна, з підписом «найкращому твариннику-переможцю в соціалістичному змаганні». Після обурених коментарів Хахльов-молодший видалив фотографію.

Крім того, привітав маму президент Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов-старший, колишній зять екс-президента України Віктора Ющенка. У вітальному тексті він назвав маму «камсамолкою».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    madness
      madness, 03.05.2020 08:38
    -1
    конец эпохи рагулизма
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 02.05.2020 02:07
    -3
    Комуно-фашистська сімейка. Я уявляю, як вони будуть зігувати з кацапами 9 травня на честь громадянської війни на Параші у 40-і роки - з прапором та стрічкою власовських ополченців. Тоді як всі нормальні люди вшанують день пам'яті 8 травня за загиблими у 2-й світовій війни за винятком тих, хто цю війну розв'язав - кацапів та німців
    Володимир Семенюк
      Володимир Семенюк, 01.05.2020 23:03
    -5
    В АТО на передову, -- нехай в бінокль подивиться на пам'ятник леніну в Донецьку.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 01.05.2020 23:00
    +9
    Ну, во первых, это не знамя, а вымпел победителю соцсоревнования. У моей мамы тоже таких было несколько. Люди старшего поколения добросовестно работали и гордились своими заслугами перед Родиной. Честь им и хвала.Вы же не заставите их уничтожить то, чем награждали их за доблестный труд? Она же не выходит с этим вымпелом 1 мая на центральную площадь города или поселка с песней "Ленин всегда живой...", правда? Давайте тоже поздравим эту женщину с праздником и скажем ей спасибо за ее труд...
    chackk
      chackk, 01.05.2020 22:52
    +2
    дах поїхав ,чи що? теж саме ,якщоб зараз онук якогось німця гестапом привітав ,тільки тому ,що він там служив? німці б дали струсану цьому онуку
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.05.2020 22:38
    -11
    Яекі ви далдони! Це Нагорода переможцю Лігі Чампіонів коровячого футболу! Форева, бабусі!
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 01.05.2020 22:30
    -1
    Его бабушка в свое время сделала все, что могла. Почему Украина от себя ее не поздравила? Вобщем если комсомолка, то комсомолка, главное, чтобы бабке было приятно) Если по этому безобидному поводу есть много негодуючих.. Идите на...р пида...сты
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.05.2020 22:24
    -2
    Вівця обіс....ралась ! Як завжди!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.05.2020 21:33
    -3
    Лишить гражданства, запретить играть в сборной.
    Забрать медаль чемпиона мира.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.05.2020 21:28
    0
    Вийде у Львові з червоним првпором у дупі. Ото дейбіл.
    common_sense
      common_sense, 01.05.2020 21:23
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    дом у нее не 120 рублей стоит.... парадокс
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 01.05.2020 20:54
    +4
    Оооо. Щас чувак наслухається хєрні і з патріота, яким його виліпили самі ж, зроблять совкодрочером галімим))). Від ненависті до любові один крок коротше
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 01.05.2020 23:00
    +9
    Ну, во первых, это не знамя, а вымпел победителю соцсоревнования. У моей мамы тоже таких было несколько. Люди старшего поколения добросовестно работали и гордились своими заслугами перед Родиной. Честь им и хвала.Вы же не заставите их уничтожить то, чем награждали их за доблестный труд? Она же не выходит с этим вымпелом 1 мая на центральную площадь города или поселка с песней "Ленин всегда живой...", правда? Давайте тоже поздравим эту женщину с праздником и скажем ей спасибо за ее труд...
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 01.05.2020 20:54
    +4
    Оооо. Щас чувак наслухається хєрні і з патріота, яким його виліпили самі ж, зроблять совкодрочером галімим))). Від ненависті до любові один крок коротше
    chackk
      chackk, 01.05.2020 22:52
    +2
    дах поїхав ,чи що? теж саме ,якщоб зараз онук якогось німця гестапом привітав ,тільки тому ,що він там служив? німці б дали струсану цьому онуку
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.05.2020 21:28
    0
    Вийде у Львові з червоним првпором у дупі. Ото дейбіл.