ОФІЦІЙНО. Санітра очолив жіночу збірну України

Словацький фахівець буде працювати і з чоловічою, і з жіночою збірними

ОФІЦІЙНО. Санітра очолив жіночу збірну України
© biathlon.com.ua. Юрай Санітра

Раніше вже з'являлася інформація про те, що головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра може очолити і жіночу команду.

Тепер же президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак офіційно повідомив про те, що рішення про призначення Санітри вже прийнято. Він буде суміщати посади наставника чоловічої і жіночої збірних.

Асистентами Санітри в чоловічій команді стануть Олексій Кравченко і Роман Прима, який раніше працював з командою Б.

У жіночій збірній допомагати Санітрі будуть Ігор Ященко і Олександр Біланенко.

Тренером чоловічої команди Б стане Микола Зоц, а жіночої - Ілля Лопухов.

До основного складу чоловічої збірної увійдуть 7 біатлоністів, а до жіночої - тільки 5 спортсменок. Їхні імена поки не повідомлялися.

З чоловічою збірною України Санітра працює з 2016 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
      tima fialko, 02.05.2020 07:52
    +3
    Позитивний чоловік і гарний тренер.Підтримую!
    Максим Ходатенко
      Максим Ходатенко, 02.05.2020 00:37
    -5
    дебильное фамилии синатра
    kerch30
      kerch30, 01.05.2020 23:44
    +7
    vizuals, 01.05.2020 18:03
    Головне, щоб Семеренки якось вже посунулися, бо не дають розвиватися іншим, сидять в команді, і толку мінімум
    ніхто їх зараз не посунить по результатах. І Підгрушну також
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 01.05.2020 20:40
    +7
    Это хорошая новость. Мужская сборная с ним, точно добавила
    ihor7003
    online
      ihor7003, 01.05.2020 18:09
    +3
    Лучше б Белову вернули!!!!!!!!!!!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 01.05.2020 18:03
    -9
    Головне, щоб Семеренки якось вже посунулися, бо не дають розвиватися іншим, сидять в команді, і толку мінімум
    kerch30
    online
      kerch30, 01.05.2020 23:44
    +7
    vizuals, 01.05.2020 18:03
    Головне, щоб Семеренки якось вже посунулися, бо не дають розвиватися іншим, сидять в команді, і толку мінімум
    ніхто їх зараз не посунить по результатах. І Підгрушну також
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 01.05.2020 20:40
    +7
    Это хорошая новость. Мужская сборная с ним, точно добавила
    tima fialko
    online
      tima fialko, 02.05.2020 07:52
    +3
    Позитивний чоловік і гарний тренер.Підтримую!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 01.05.2020 18:09
    +3
    Лучше б Белову вернули!!!!!!!!!!!!!!