ОФІЦІЙНО. ПСЖ оголошений чемпіоном Франції в сезоні 2019/20

Клуб «Лор'ян» названий переможцем Ліги 2, другого дивізіону Франції

ОФІЦІЙНО. ПСЖ оголошений чемпіоном Франції в сезоні 2019/20
© ПСЖ

Рада директорів французької LFP прийняла рішення достроково завершити сезон 2019/20, взявши до уваги рішення і заяви прем'єр-міністра та уряду.

Оприлюднено остаточні класифікації команд у Лізі 1 та Лізі 2, визначені за спортивним принципом, як того вимагали в УЄФА. Використаний критерій середньої кількості очок за гру (всі набрані бали діляться на кількість зіграних матчів).

Застосування цього правила внесло одну зміну в турнірну таблицю: «Страсбург» (38 очок), який зіграв на матч менше, опинився на 10-му місці попереду «Анже», хоча у того було більше очок (39).

Крім того, Рада директорів LFP одноголосно прийняла рішення присудити титул чемпіона Ліги 1 команді «Парі Сен-Жермен», а переможцем Ліги 2 названий клуб «Лор'ян». Для парижан це 9-й титул в країні, більше тільки у «Марселя» і «Сент-Етьєна» (по 10).

Треба відзначити, що в офіційній заяві ліги нічого не сказано про розподіл місць в єврокубках. У Франції є по 3 місця в кожному єврокубку. Зрозуміло, що «ПСЖ» і «Марсель» повинні стартувати в групі Ліги чемпіонів, а «Ренн» буде проходити кваліфікацію ЛЧ.

Що стосується путівок до Ліги Європи, то тут плутанина. На них можуть претендувати як команди, що зайняли місця з 4-го по 6-те: «Лілль», «Ніцца» і «Реймс», так і фіналіст Кубка Франції «Сент-Етьєн» (доля фіналу з «ПСЖ» поки незрозуміла), а також «Ліон», що вийшов в фінал Кубка ліги (аналогічна ситуація, відкладена гра з тим же «ПСЖ»).

Зате однозначно вирішено, що по дві команди піднімуться і спустяться між Лігою 1 і Лігою 2 для наступного сезону. Таким чином, вилітають на рівень нижче «Ам'єн» і «Тулуза», а в елітний дивізіон піднімуться «Лор'ян» і «Ланс».

Новий сезон у Франції планують розпочати не пізніше 22–23 серпня 2020 року. Остаточна дата поновлення гри буде визначена після консультацій з телекомпаніями і з урахуванням рішень уряду.

Підсумкова класифікація чемпіонату Франції 2019/20: Ліга 1

Підсумкова класифікація чемпіонату Франції 2019/20: Ліга 2

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — LFP

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AK_228
    online
      AK_228, 01.05.2020 14:48
    +2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:47
    +1
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:27
    зачем два раза один и тот же бред сбрасывать,опять клава подводит?)))
    Так це ж цитати відомих висловлювань іванушкі, так би мовити, грозного. Мабудь, ти не в курсі🤣
    Ну, ти написав мені dumbness.., хоча це слово НІМОТА😱 До чого тут - покажи свою німоту? Я тобі задав доречне питання, - Чому ти обрав собі такий НІК? От і все. Ще спитав, які коменти тобі особливо не сподобались.
    А стосовно совкового есперанто, яким дурманили голови всім народам, - так ця кАзлітонська гидота набридла ще за часів совку, у якому я ПРОІСНУВАВ аж 25+ років.
    І що цей анатомічний орган не відноситься до жодної мовної групи на землі, особливо до слов'янської, я ЧУДОВО ЗНАВ і ЗНАЮ.
    Може тобі складно опановується українська, тоді я можу перейти на English Language🤔
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 13:34
    -2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    ..I don't understand your kazliton.)))))
    ну если ты не понимаешь,от куда это-""...казаН брал.., самару брал..."
    если-"..I don't understand your kazliton."?
    тебе совет-"don't show your dumbness"))
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 13:27
    -2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    зачем два раза один и тот же бред сбрасывать,опять клава подводит?)))
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 13:26
    -2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    то есть написав бред(понос слов,букв и символов) ,ты этим гордишься?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    +1
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:19
    теперь переведи свой бред
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    +2
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:19
    теперь переведи свой бред
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:20
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:56
    Никаких кабинетных медалек для шахтера
    Если замораживаем таблицу , то просто отменяем чемпионат
    Как в Голландии
    Хвилинку, шановний...
    Заморозка Ерадівізі має рацію, т.я. там надто складно визначити чемпіона. У AZ Alkmaar і Ajax однакові показники. Складно зупинити і Серію з ЛаЛігою та Бундес з Лігою Сагріш, де між 1-2 очко-два.
    А от у Франції/ПСЖ, Англії/Ліверпуль, Україні/Шахтар і Шотландії/Селтік.., там все зрозуміло, та й ще ДАВНО.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 13:19
    -2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:14
    А-у, Ы.one грязний, він же - john shit.., ти про що саме??? Коменти як коменти, будь-яких кольорів🤔🤔.
    Чи десь хтось чимось незадоволений?
    Ти б краще пояснив, яка така амеба підказала тобі з таким мерзотним nickname зареєструватися???
    "...казаН брал.., самару брал..."
    Й ще щось у щось брав???🤣👎
    теперь переведи свой бред
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:14
    +2
    Иван Грозный, 01.05.2020 10:49
    прочитал все комменты,нормуль обсудили без мордобоя))
    а скулеж и вой тут пошел после ,как на странице появилось животное лающее и смердящее под номером 2-2-8))
    А-у, Ы.one грязний, він же - john shit.., ти про що саме??? Коменти як коменти, будь-яких кольорів🤔🤔.
    Чи десь хтось чимось незадоволений?
    Ти б краще пояснив, яка така амеба підказала тобі з таким мерзотним nickname зареєструватися???
    "...казаН брал.., самару брал..."
    Й ще щось у щось брав???🤣👎
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 10:49
    -3
    AK_228, 01.05.2020 10:35
    Опять скулёж и вой с берегов Днепра
    прочитал все комменты,нормуль обсудили без мордобоя))
    а скулеж и вой тут пошел после ,как на странице появилось животное лающее и смердящее под номером 2-2-8))
    AK_228
    online
      AK_228, 01.05.2020 10:35
    0
    Опять скулёж и вой с берегов Днепра
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 10:25
    -4
    Виктор Иванов, 01.05.2020 10:14
    Голландии уже нет давно, а ты рассказываешь))) Может быть ты про Нидерланды? А при чём мы к ним? У нас общий чемпионат уже?
    насколько давно нет Голландии?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.05.2020 10:14
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:58
    В Голландии ещё 4 клуба иск хотят готовить
    Голландии уже нет давно, а ты рассказываешь))) Может быть ты про Нидерланды? А при чём мы к ним? У нас общий чемпионат уже?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.05.2020 10:12
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:56
    Никаких кабинетных медалек для шахтера
    Если замораживаем таблицу , то просто отменяем чемпионат
    Как в Голландии
    Рекомендую добавлять ИМХО, а то подумают что ты от ВСЕЙ Украины вещаешь. Уже были ВСЕ и теперь маемо...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.05.2020 09:58
    -1
    Иван Грозный, 01.05.2020 09:49
    лед тронулся
    счет пойдет сотни лямов,так что ждем
    В Голландии ещё 4 клуба иск хотят готовить
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.05.2020 09:56
    -2
    Виктор Иванов, 01.05.2020 09:52
    Завтра может метеорит упадёт на Землю, и все чемпионаты закроются. А пока имеем в Украине пример. И это баскетбольная суперлига. Никаких доигрываний плей-офф!
    Никаких кабинетных медалек для шахтера
    Если замораживаем таблицу , то просто отменяем чемпионат
    Как в Голландии
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.05.2020 09:52
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:45
    «Лион» может обжаловать досрочное завершение Лиги 1. Клуб оценивает ущерб в десятки миллионов евро
    Завтра может метеорит упадёт на Землю, и все чемпионаты закроются. А пока имеем в Украине пример. И это баскетбольная суперлига. Никаких доигрываний плей-офф!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 01.05.2020 09:49
    -1
    jekаfunny, 01.05.2020 09:45
    «Лион» может обжаловать досрочное завершение Лиги 1. Клуб оценивает ущерб в десятки миллионов евро
    лед тронулся
    счет пойдет сотни лямов,так что ждем
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 01.05.2020 09:45
    -1
    Виктор Иванов, 01.05.2020 08:42
    Тю. Какая то Франция со своим чемпионатиком.
    А мы будем долдонить про доигрывание. Хоть и после третьей волны вируса.
    «Лион» может обжаловать досрочное завершение Лиги 1. Клуб оценивает ущерб в десятки миллионов евро
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 30.04.2020 20:53
    +7
    Forever_young_13, 30.04.2020 20:21
    Ждем аналогичное в Украине.
    Шахта - чемпион, Заря - вторая, даунама - сосёт
    В независимости от того каким-то разом сложится футбольная ситуация в Украине, с членом во рту останешься как раз ты , дегенерат
    Evil
      Evil, 30.04.2020 21:06
    +4
    jekаfunny, 30.04.2020 20:53
    В независимости от того каким-то разом сложится футбольная ситуация в Украине, с членом во рту останешься как раз ты , дегенерат
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:32
    +3
    jekаfunny, 30.04.2020 22:25
    Стаття 22. Визначення місць команд у змаганнях
    1. За перемогу у матчах команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
    2. Місця команд визначаються за кількістю очок, набраних у всіх матчах.
    Еслм совсем коротко - то вот регламент . Рекомендую ознакомится со вторым пунктом
    Все матчи были сыграны ? Вот и ответ на наш вопрос
    С хитросделанными темами , что очные встречи мы берём с одного круга , а финальную таблицу с другого - это или в отдел фантастики , или в Лозану
    И что вас смутило? Во всех матчах - т.е. во всех 23 матчах (или 138 матчах)
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:21
    +3
    jekаfunny, 30.04.2020 22:17
    То есть в регламенте есть ссылка которая позволяет применять статью об очных встречах , когда сыграны не все матчи ?
    И как там трактуется форс мажор , и есть ли рекомендации к заморозке чемпионата при наступлении такового
    Ну зачем вы опять? Покажите мне хоть один регламент в мире, в котором был прописан коронавирус. Честно скажу: не хочу тратить время на обсуждение на уровне детского сада.
    Коротко. Регламент: при равенстве очков - личные встречи. Всё. Не важно какой тур сыгран, главное что матчей одинаково у всех. Всё остальное - манипуляции.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 30.04.2020 21:48
    +3
    jekаfunny, 30.04.2020 21:11
    Ну у нас же хотят считать очные встречи
    И вот тут получается такая вот коллизия
    Донецкие джентельмены предлагают взять очные встречи - по результатам первого круга , а конечный результат таблицы - по результатам второго круга
    И их ни капельки не смущает , что это мягко говоря двулично и противоречит правилам и здравому смыслу
    слишком мало смайликов нужно больше \ \
    AK_228
    online
      AK_228, 01.05.2020 14:48
    +2
    Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    +2
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:19
    теперь переведи свой бред
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:14
    +2
    Иван Грозный, 01.05.2020 10:49
    прочитал все комменты,нормуль обсудили без мордобоя))
    а скулеж и вой тут пошел после ,как на странице появилось животное лающее и смердящее под номером 2-2-8))
    А-у, Ы.one грязний, він же - john shit.., ти про що саме??? Коменти як коменти, будь-яких кольорів🤔🤔.
    Чи десь хтось чимось незадоволений?
    Ти б краще пояснив, яка така амеба підказала тобі з таким мерзотним nickname зареєструватися???
    "...казаН брал.., самару брал..."
    Й ще щось у щось брав???🤣👎
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:43
    +2
    jekаfunny, 30.04.2020 22:38
    Большинство чемпионатов остановилось раньше нас
    А турки , например , позже . А Белорусы - вообще не остановили
    И почему именно 23 тура ?
    Так что тут про весь мир не получается.
    Видимо из-за решений правительства и консультаций от УЕФА.
    Вы пытаетесь сказать что все подстроено Павелко против Динамо, но тогда заканчивайте свою мысль до конца. Павелко ведь еще и Суркисов подговорил, или игроков ДК. Да еще и поиздевался - поставил их матч после матча Зари. Мол всё-равно все решено.
    Я в этот бред не верю. Я жду продолжения чемпионата. Я как и Скрипник считаю что в кабинетном окончании чемпионата шансов у Зари на ЛЧ меньше чем на поле.
    На сегодня я закончил обсуждение. Спасибо вам и доброй ночи!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 30.04.2020 22:13
    +2
    jekаfunny, 30.04.2020 21:11
    Ну у нас же хотят считать очные встречи
    И вот тут получается такая вот коллизия
    Донецкие джентельмены предлагают взять очные встречи - по результатам первого круга , а конечный результат таблицы - по результатам второго круга
    И их ни капельки не смущает , что это мягко говоря двулично и противоречит правилам и здравому смыслу
    Как это «хотят считать очные встречи»? Статья 22 Регламента УПЛ. В случае равенства очков, в первую очередь учитываются очные встречи. Если УПЛ не доиграют, то чемпионат будет досрочно завершён и места в Еврокубках будут распределены на текущий момент.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:47
    +1
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:27
    зачем два раза один и тот же бред сбрасывать,опять клава подводит?)))
    Так це ж цитати відомих висловлювань іванушкі, так би мовити, грозного. Мабудь, ти не в курсі🤣
    Ну, ти написав мені dumbness.., хоча це слово НІМОТА😱 До чого тут - покажи свою німоту? Я тобі задав доречне питання, - Чому ти обрав собі такий НІК? От і все. Ще спитав, які коменти тобі особливо не сподобались.
    А стосовно совкового есперанто, яким дурманили голови всім народам, - так ця кАзлітонська гидота набридла ще за часів совку, у якому я ПРОІСНУВАВ аж 25+ років.
    І що цей анатомічний орган не відноситься до жодної мовної групи на землі, особливо до слов'янської, я ЧУДОВО ЗНАВ і ЗНАЮ.
    Може тобі складно опановується українська, тоді я можу перейти на English Language🤔
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:23
    +1
    Иван Грозный, 01.05.2020 13:19
    теперь переведи свой бред
    Я дуже ігнорую кАзлітон, та й ще навмисно не РОЗУМІЮ🤔🤣👎 Це штучно-совкове сплетіння болгаро-тюрко-угро-фінського лайна, яке ніякого відношення не має до всіх Мовних Груп на Землі.
    ...I don't understand your kazliton...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:36
    +1
    jekаfunny, 30.04.2020 22:34
    То есть получается , что можно остановить чемпионат когда угодно и руководствоваться этим правилом ?
    Остановить можно когда угодно, ПРИ УСЛОВИИ что весь мир остановился и Украина в том числе. Именно так.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:30
    +1
    J0e777, 30.04.2020 22:26
    Я тоже не согласен. Наш уникальный чемпионат с делением на две шестёрки придумали уникальные люди. И они долго теперь будут расхлебывать это. Ответь: зачем было начинать второй этап? Это не второй круг. Это второй ЭТАП. По сути - это другое соревнование. Так давайте будем делить места по результатам только второго этапа!! Вот реально, провести такое голосование среди клубов. Я был бы только за
    Лично мне нравится формат с шестерками. Я прекрасно помню те унылые весенние матчи (при 16 командах) когда места с 6 по 12 валяют дурака на поле. Второй этап могли и не начинать, но начали. А отменять 6 законно сыгранных матчей - это нонсенс для мирового футбола.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:23
    +1
    J0e777, 30.04.2020 22:20
    Смотрю,все ахметодрочеры так и ждут, что чемпионат не доиграют. Но слава Богу, большинство людей в Украине адекватные оптимисты
    Я - болельщик Зари. И я жду когда чемп доиграют. Но это не повод манипулировать регламентом пусть и гипотетически.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 30.04.2020 22:06
    +1
    jekаfunny, 30.04.2020 21:59
    Динамо играло с Зарей во втором круге ?
    Да, в первом и во втором, дома и в гостях. Если вы круги с этапами не путаете. Все честно.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 30.04.2020 21:13
    +1
    J0e777, 30.04.2020 21:08
    Ему в рот сейчас не все суют. С голодухи и откусить может
    Ну если бы он за каждый сделанный минет брал хотябы одну конфетку дюшес . Мог бы уже посоперничать с Порошенко , за звание кондитерского магната Украины
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.05.2020 13:20
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:56
    Никаких кабинетных медалек для шахтера
    Если замораживаем таблицу , то просто отменяем чемпионат
    Как в Голландии
    Хвилинку, шановний...
    Заморозка Ерадівізі має рацію, т.я. там надто складно визначити чемпіона. У AZ Alkmaar і Ajax однакові показники. Складно зупинити і Серію з ЛаЛігою та Бундес з Лігою Сагріш, де між 1-2 очко-два.
    А от у Франції/ПСЖ, Англії/Ліверпуль, Україні/Шахтар і Шотландії/Селтік.., там все зрозуміло, та й ще ДАВНО.
    AK_228
    online
      AK_228, 01.05.2020 10:35
    0
    Опять скулёж и вой с берегов Днепра
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.05.2020 10:14
    0
    jekаfunny, 01.05.2020 09:58
    В Голландии ещё 4 клуба иск хотят готовить
    Голландии уже нет давно, а ты рассказываешь))) Может быть ты про Нидерланды? А при чём мы к ним? У нас общий чемпионат уже?