Анастасія МЕРКУШИНА: «Шокована тим, у кого я вигравала в юніорах»

Українська біатлоністка – про успіхи на юніорському рівні

Анастасія МЕРКУШИНА: «Шокована тим, у кого я вигравала в юніорах»
© Twitter. Анастасія Меркушина

Біатлоністка збірної України Анастасія Меркушина згадала про свою юніорську кар'єру.

«Росіянка Уляна Кайшева була моїм найпринциповішим суперником. У нас постійно були хвилі - то вона вигравала, то я. Плюс ми добре спілкувалися і завжди виходило, що ми зустрічалися дуже багато на стартах.

Якщо чесно, відкриваючи протоколи минулих років, думаю: «У сенсі, я вигравала у них?» Для мене це шок був. У всіх свій вік для якихось результатів. Та ж Віттоцці, я з нею частенько зустрічалася і вигравала. Є такий план: наздогнати, те що я пропустила, наздогнати її в розвитку. Тому Ліза Віттоцці для мене - орієнтир», - сказала Меркушина в інтерв'ю Biathlon News.

Раніше повідомлялося, що Санітра може очолити жіночу збірну України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
      vizuals, 30.04.2020 19:49
    -2
    Кайшевій грести і грести до Меркушиної
    firstromario
      firstromario, 30.04.2020 18:23
    +1
    Олег Омелянчук, 30.04.2020 17:26
    Треба "Зірочку" лікувати.
    Так це ж протилежність "зірочки". Сама бачить що десь не допрацювала що б розвинути свій талант.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.04.2020 17:48
    +1
    Ничего нового и сверхестественного - многие теперешние середнячки во многих видах спорта, в юниорском возрасте были на голову выше по результатам среди тех,кто сейчас рвет всех на красную звезду...
    Олег Омелянчук
      Олег Омелянчук, 30.04.2020 17:26
    0
    Треба "Зірочку" лікувати.
    firstromario
      firstromario, 30.04.2020 18:23
    +1
    Олег Омелянчук, 30.04.2020 17:26
    Треба "Зірочку" лікувати.
    Так це ж протилежність "зірочки". Сама бачить що десь не допрацювала що б розвинути свій талант.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.04.2020 17:48
    +1
    Ничего нового и сверхестественного - многие теперешние середнячки во многих видах спорта, в юниорском возрасте были на голову выше по результатам среди тех,кто сейчас рвет всех на красную звезду...
    Олег Омелянчук
      Олег Омелянчук, 30.04.2020 17:26
    0
    Треба "Зірочку" лікувати.