Олександр АЛІЄВ: «Хіба я ставився до чорних пацанів як до свиней? Ні!»

Футболіст образливо назвав журналіста Андронова «найбільш противна харя»

Олександр АЛІЄВ: «Хіба я ставився до чорних пацанів як до свиней? Ні!»
© Instagram. Олександр Алієв

Екс-футболіст Олександр Алієв у прямому ефірі в Instagram вирішив відреагувати на звинувачення в расизмі по відношенню до нігерійця Айіли Юссуфа, висловлені російським журналістом Алєксєєм Андроновим:

«Коли ми літали на матчі, футболісти завжди в літаку сідали ззаду, а журналісти спереду. Андронов завжди ліз до нас назад. Тому що ми завжди грали в карти, жартували. Хтось може щось сказати, потруїти, а цей козел хотів щось почути і потім піти стуканути тренеру. І я завжди говорив йому – йди звідси. Ззаду з журналістів ніхто не сідав. Це найбільш противна харя. Андронов - козел і д**олиз, він лизав Суркісу і Газзаєву.

У нас був чемпіонат світу в 2005 році, ми грали в Голландії зі збірною Нігерії і жили з ними в одному готелі. Я тоді побачив, що за обідом у всіх було по одній каструлі макаронів, а у нігерійців по дві. Вони дуже багато макаронів їдять.

Ми відіграли чемпіонат світу, я приїжджаю в команду і якось торкнулося того, що я помітив, що Юсик (Айіла Юссуф) теж любить макарони. І я попросив його пояснити, чому нігерійці їдять так багато макаронів. Він так на мене подивився... почав сміятися. Каже: ну да, все люблять макарони.

Якщо Андронов не бував на базі тоді, коли команда їсть перед грою, а макарони ми завжди їли тільки перед грою, як він міг це бачити і знати, що я йому говорив. Я говорю так, як було насправді. Я завжди ставився до чорних пацанів дуже добре. Я завжди їм говорив: чорнож**пі, а вони мені відповідали: с*ка біла, ми жартували. Щоб я ставився до них, як до свиней – я не міг. Андронов просто це вигадав.

Але мене це тільки робить сильніше. Чому цей козел вилазить зараз? Минуло 9 років. Тому що козлина, тому що його забули і знати не знають. Але я в Москву приїду, я його примушу вибачитися».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — iSport

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 01.05.2020 00:54
    0
    Я могу сказать одно публикуя в таком маштабе гадёныша это нада себя не уважать как издания и как спорт журналиста и просто человека.
    rus
      rus, 30.04.2020 19:07
    +1
    Сам свинья
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 30.04.2020 18:57
    +3
    Так вот почему Алиева так много стало вдруг,на билет в москву собирает.
    scorpio16
      scorpio16, 30.04.2020 18:30
    +6
    Зная какая прям " блестящая " репутация у Алиева , начиная с молодёжки и до конца карьеры , то его словам не сильно б я и верил...
    acfred
      acfred, 30.04.2020 18:16
    -3
    ))) он даже судью в прямом эфире "козлом" назвал, так что своих "черножопыми" это нормальный пацанский сленг, че пристали.
    Гляньте лучше в какой Форма Шовковский.
    нашли что обсуждать
    dd dent
    online
      dd dent, 30.04.2020 17:37
    +6
    пурга 1ОО левел, ,серия 6О, эпизод 7, день 5О-й
    sokolyk
      sokolyk, 30.04.2020 17:31
    +2
    Немного неточно сказал: «Разве я относился к черным пацанам как к обезьянам? Нет!»
    Kiziak
      Kiziak, 30.04.2020 17:17
    -8
    Вот это пацан!Сказал-сделает
    J0e777
    online
      J0e777, 30.04.2020 17:16
    +8
    Вот хоть убейте, не поверю, что Юсуф кого-то из динамовцев мог назвать белой су..ой
    rus
      rus, 30.04.2020 17:00
    +8
    Ну дурак
    turist86
    online
      turist86, 30.04.2020 16:55
    +12
    "Я всегда им говорил: чернож**ые"
    Дебил. Еще бы Газзаеву так сказал
    "Но я в Москву приеду, я его заставлю извиниться".
    Промокашка корчит из себя Горбатого
    J0e777
    online
      J0e777, 30.04.2020 16:53
    +8
    Но всё же, Андронов, не из пальца высосал историю с макаронами, получается??? А кто прав??
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 30.04.2020 16:47
    -6
    Юсуф очередной черный расист у которого постоянная ненависть к белым в голове.
    turist86
    online
      turist86, 30.04.2020 16:55
    +12
    "Я всегда им говорил: чернож**ые"
    Дебил. Еще бы Газзаеву так сказал
    "Но я в Москву приеду, я его заставлю извиниться".
    Промокашка корчит из себя Горбатого
    J0e777
    online
      J0e777, 30.04.2020 17:16
    +8
    Вот хоть убейте, не поверю, что Юсуф кого-то из динамовцев мог назвать белой су..ой
    rus
      rus, 30.04.2020 17:00
    +8
    Ну дурак
    J0e777
    online
      J0e777, 30.04.2020 16:53
    +8
    Но всё же, Андронов, не из пальца высосал историю с макаронами, получается??? А кто прав??
    scorpio16
      scorpio16, 30.04.2020 18:30
    +6
    Зная какая прям " блестящая " репутация у Алиева , начиная с молодёжки и до конца карьеры , то его словам не сильно б я и верил...
    dd dent
    online
      dd dent, 30.04.2020 17:37
    +6
    пурга 1ОО левел, ,серия 6О, эпизод 7, день 5О-й
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 30.04.2020 18:57
    +3
    Так вот почему Алиева так много стало вдруг,на билет в москву собирает.
    sokolyk
      sokolyk, 30.04.2020 17:31
    +2
    Немного неточно сказал: «Разве я относился к черным пацанам как к обезьянам? Нет!»
    rus
      rus, 30.04.2020 19:07
    +1
    Сам свинья
    BekXan
      BekXan, 01.05.2020 00:54
    0
    Я могу сказать одно публикуя в таком маштабе гадёныша это нада себя не уважать как издания и как спорт журналиста и просто человека.