Ротор і Хацкевич тріумфують. У Росії клуби ФНЛ проголосували за закінчення

Лише три клуби виступили проти дострокового завершення у другому дивізіоні

Ротор і Хацкевич тріумфують. У Росії клуби ФНЛ проголосували за закінчення
© ФК Ротор. Александр Хацкевич

Клуби ФНЛ, другого ешелону російського футболу, більшістю голосів проголосували за дострокове завершення сезону. Остаточно затвердити це рішення повинен виконком РФС.

Це означає, що в головний дивізіон піднімуться дві команди з ФНЛ – «Ротор» з Волгограда (56 очок) під керівництвом білоруського тренера Александра Хацкевича, а також підмосковні «Хімки» (звичайно, якщо команди пройдуть ліцензування).

Проти завершення виступило три команди: «Чертаново», «Торпедо» і «Нефтехімік». У всіх трьох зберігалися шанси як на прямий вихід в РПЛ, так і на стикові матчі. Чертановці набрали стільки ж очок, скільки й «Хімки» (54), у автозаводців на одне менше (53), нижнекамці йшли п'ятими (48).

Швидше за все, не буде дограний сезон і в РПЛ, російському топ-дивізіоні. Тренер-асистент Анатолій Тимощук і захисник Ярослав Ракицький, мабуть, стануть чемпіонами Росії з пітерським «Зенітом». У груповий раунд Ліги чемпіонів вийдуть «Зеніт» і «Локомотив», а «Краснодар» – у кваліфікацію. У Лізі Європи зіграють «Ростов», ЦСКА і «Динамо».

Update: У Росії конфлікт з виходом в РПЛ. Торпедо претендує на місце Хімок

Підсумкова турнірна таблиця ФНЛ 2019/20

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Yura Юрий
      Yura Юрий, 01.05.2020 10:26
    -1
    D.Lanskoy, 30.04.2020 16:16
    Молодец Хацкевич что не сидит сложа руки и не ждет своего шанса в структуре Динамо! Я по-прежнему считаю, что он слабый тренер, по крайней мере, для Динамо, но он был достойным игроком и хорошим человеком, пусть у него получится с Ротором. Поскольку он не украинец, а белорус, ничего страшного в том, что он тренирует российскую команду. Если даже многие украинцы не понимают, то что спрашивать с белорусов.
    "Если даже многие украинцы не понимают...." что не понимают? поешь песню "спорт вне политики?"
    Ya H
    online
      Ya H, 30.04.2020 20:03
    -2
    rus, 30.04.2020 16:09
    Вот это тренер!
    Для Динамо - днотренер, а для какого-то там мухосранского статора - самое то.
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:32
    +2
    Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:31
    Поддерживаю
    А если бы перешел в какой-то украинский клуб, то его бы тут дерьмом каждый день поливали. А там работает себе спокойно. Команда у него вроде добротная
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:31
    +2
    D.Lanskoy, 30.04.2020 16:16
    Молодец Хацкевич что не сидит сложа руки и не ждет своего шанса в структуре Динамо! Я по-прежнему считаю, что он слабый тренер, по крайней мере, для Динамо, но он был достойным игроком и хорошим человеком, пусть у него получится с Ротором. Поскольку он не украинец, а белорус, ничего страшного в том, что он тренирует российскую команду. Если даже многие украинцы не понимают, то что спрашивать с белорусов.
    Поддерживаю
    D.Lanskoy
      D.Lanskoy, 30.04.2020 16:16
    +4
    Молодец Хацкевич что не сидит сложа руки и не ждет своего шанса в структуре Динамо! Я по-прежнему считаю, что он слабый тренер, по крайней мере, для Динамо, но он был достойным игроком и хорошим человеком, пусть у него получится с Ротором. Поскольку он не украинец, а белорус, ничего страшного в том, что он тренирует российскую команду. Если даже многие украинцы не понимают, то что спрашивать с белорусов.
    rus
      rus, 30.04.2020 16:09
    +2
    Вот это тренер!
    common_sense
    online
      common_sense, 30.04.2020 15:02
    -3
    Alex Newman, 30.04.2020 14:38
    К чему эта новость?
    Всем насрать что там в клетке за бордюром у мокшанских пиг-догов на пидарахе.
    сайт московитский
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 30.04.2020 14:59
    -7
    Ну все теперь судов не избежать!!!! Сам суркис клялся
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 14:48
    +1
    Alex Newman, 30.04.2020 14:38
    К чему эта новость?
    Всем насрать что там в клетке за бордюром у мокшанских пиг-догов на пидарахе.
    Так ты один из первых кто зашел, и прокомментировал)
    Alex Newman
      Alex Newman, 30.04.2020 14:38
    -2
    К чему эта новость?
    Всем насрать что там в клетке за бордюром у мокшанских пиг-догов на пидарахе.
    dd dent
    online
      dd dent, 30.04.2020 14:21
    0
    громко сказано, будто лч прям взяли
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 30.04.2020 16:16
    +4
    Молодец Хацкевич что не сидит сложа руки и не ждет своего шанса в структуре Динамо! Я по-прежнему считаю, что он слабый тренер, по крайней мере, для Динамо, но он был достойным игроком и хорошим человеком, пусть у него получится с Ротором. Поскольку он не украинец, а белорус, ничего страшного в том, что он тренирует российскую команду. Если даже многие украинцы не понимают, то что спрашивать с белорусов.
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:32
    +2
    Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:31
    Поддерживаю
    А если бы перешел в какой-то украинский клуб, то его бы тут дерьмом каждый день поливали. А там работает себе спокойно. Команда у него вроде добротная
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 16:31
    +2
    D.Lanskoy, 30.04.2020 16:16
    Молодец Хацкевич что не сидит сложа руки и не ждет своего шанса в структуре Динамо! Я по-прежнему считаю, что он слабый тренер, по крайней мере, для Динамо, но он был достойным игроком и хорошим человеком, пусть у него получится с Ротором. Поскольку он не украинец, а белорус, ничего страшного в том, что он тренирует российскую команду. Если даже многие украинцы не понимают, то что спрашивать с белорусов.
    Поддерживаю
    rus
      rus, 30.04.2020 16:09
    +2
    Вот это тренер!
    Kovalenkobrevno
    online
      Kovalenkobrevno, 30.04.2020 14:48
    +1
    Alex Newman, 30.04.2020 14:38
    К чему эта новость?
    Всем насрать что там в клетке за бордюром у мокшанских пиг-догов на пидарахе.
    Так ты один из первых кто зашел, и прокомментировал)
    dd dent
    online
      dd dent, 30.04.2020 14:21
    0
    громко сказано, будто лч прям взяли