Сергій КОВАЛЬЧУК: «Кінцівка була, ви самі бачили, досить нервова»

Наставник «Динамо» Брест зазначив, що два забитих голи зіграли погану службу

© ФК Динамо Брест. Сергій Ковальчук

Головний тренер брестського «Динамо» Сергій Ковальчук поділився враженнями від матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка Білорусі проти солігорського «Шахтаря» (2:4), за результатами якого його команда пройшла до фіналу за рахунок домашньої перемоги (2:0):

«Зрозуміло, що діяли по рахунку першого матчу. Хоча, як ви пам'ятаєте, ще тоді ми повинні були закривати наше протистояння, але ці два голи зіграли нам погану службу в першому таймі.

Багато в чому це наша вина, що «Шахтар» за 5–6 хвилин забив нам три голи і відчув цей азарт, приплив сил, а ми навпаки. Це чисто психологія. Програли матч, але виграли протистояння, тому в фіналі ми. Я сказав хлопцям спасибі, тому що кінцівка була, ви самі бачили, досить нервова».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!