Олексій БЄЛІК: «Чому б не провести матч МанСіті — Реал в Україні?»

Фахівець вважає, що Україна могла б стати майданчиком для матчів європейських клубів

Олексій БЄЛІК: «Чому б не провести матч МанСіті — Реал в Україні?»
© Sport.ua. Олексій Бєлік

Колишній нападник «Шахтаря» і збірної України Олексій Бєлік поділився думкою про варіанти завершення поточного чемпіонату України. Зокрема, про можливість дограти його в Туреччині.

«Спека в Туреччині буде, згоден. Але ж це не перший раз, коли футболісти грають в такому режимі. Цього літа чемпіонат Європи повинен був пройти в Азербайджані, і я не думаю, що там було б прохолодно. Ситуація парадоксальна, але якщо румуни готові зіграти, а турки — прийняти громадян іншої країни, чому ні? Якщо їм це взаємовигідно, і румунська асоціація готова взяти на себе додаткові витрати в 2 мільйони євро... Це один з варіантів вирішення ситуації.

А може нам варто взяти приклад з Румунії? Вони хочуть свою першість перенести до Туреччини, а деякі єврокубкові матчі вони запропонували провести у себе. Чому б нам не запросити до себе топ-команди і не провести умовний матч «Манчестер Сіті» — «Реал»? Я не вважаю, що нам потрібно свої клуби відправляти до Туреччини. Але якщо у нас ситуація буде краще, ніж в Іспанії, Італії або Німеччині, чому б не взяти на себе таку відповідальність? Нехай ігри і пройшли б за порожніх трибун, але ми могли б запропонувати руку допомоги клубам», — зазначив Бєлік.

Через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 карантин в Україні був продовжений до 11-го травня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Akkerman65
      Akkerman65, 28.04.2020 16:27
    0
    Не ожидал, что Белик сможет предложить такие "противоречивые" варианты.
    BekXan
      BekXan, 28.04.2020 15:03
    0
    В Украине 9 тыс заряжённых b 220 умерших в Турции 120 тыс 3000 умершых и растёт. Доиграем в Турции.Д@бил !
    digsum
      digsum, 28.04.2020 11:57
    +2
    rus, 28.04.2020 11:39
    У нас своего хватит и завозить не нодо
    У нас свой местный родной. Надо новых штаммов из других стран.
    rus
    online
      rus, 28.04.2020 11:39
    0
    digsum, 28.04.2020 11:35
    Чтобы нам завезли новую порцию вируса, как зачем? Китай закрыл переходы через границу с рф, потому что оттуда прет вторая волна зараженных, а мегамозг Белик предлагает нам самим позвать зараженных к себе))
    У нас своего хватит и завозить не нодо
    digsum
      digsum, 28.04.2020 11:35
    +1
    rus, 28.04.2020 10:12
    ЗАЧЕМ??? ЭТО НАМ НУЖНО!
    Чтобы нам завезли новую порцию вируса, как зачем? Китай закрыл переходы через границу с рф, потому что оттуда прет вторая волна зараженных, а мегамозг Белик предлагает нам самим позвать зараженных к себе))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 28.04.2020 11:29
    +2
    Мансити - Реал? в Украине? без зрителей? ...классно придумал
    rus
    online
      rus, 28.04.2020 10:12
    0
    ЗАЧЕМ??? ЭТО НАМ НУЖНО!
    digsum
      digsum, 28.04.2020 11:57
    +2
    rus, 28.04.2020 11:39
    У нас своего хватит и завозить не нодо
    У нас свой местный родной. Надо новых штаммов из других стран.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 28.04.2020 11:29
    +2
    Мансити - Реал? в Украине? без зрителей? ...классно придумал
    digsum
      digsum, 28.04.2020 11:35
    +1
    rus, 28.04.2020 10:12
    ЗАЧЕМ??? ЭТО НАМ НУЖНО!
    Чтобы нам завезли новую порцию вируса, как зачем? Китай закрыл переходы через границу с рф, потому что оттуда прет вторая волна зараженных, а мегамозг Белик предлагает нам самим позвать зараженных к себе))
    Akkerman65
      Akkerman65, 28.04.2020 16:27
    0
    Не ожидал, что Белик сможет предложить такие "противоречивые" варианты.
    BekXan
      BekXan, 28.04.2020 15:03
    0
    В Украине 9 тыс заряжённых b 220 умерших в Турции 120 тыс 3000 умершых и растёт. Доиграем в Турции.Д@бил !
    rus
    online
      rus, 28.04.2020 11:39
    0
    digsum, 28.04.2020 11:35
    Чтобы нам завезли новую порцию вируса, как зачем? Китай закрыл переходы через границу с рф, потому что оттуда прет вторая волна зараженных, а мегамозг Белик предлагает нам самим позвать зараженных к себе))
    У нас своего хватит и завозить не нодо
    rus
    online
      rus, 28.04.2020 10:12
    0
    ЗАЧЕМ??? ЭТО НАМ НУЖНО!