Світоліна з матчболів програла дебютний матч на віртуальному турнірі

Українка в стартовому поєдинку поступилася румунці Сорані Кирсті

Світоліна з матчболів програла дебютний матч на віртуальному турнірі
© WTA. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна прикро програла стартовий матч на віртуальному турнірі від організаторів Відкритого чемпіонату Іспанії.
 
У дебютному поєдинку на турнірі українка поступилася румунці Сорані Кирсті.
 
Віртуальний турнір в Мадриді. Груповий раунд
Еліна Світоліна (Україна) - Сорана Кирстя (Румунія) - 2:4
 
Відзначимо, що Еліна вела в рахунку 2:0 і тричі подавала на матч, але румунка виявилася сильнішою.
 
У групі Світоліної також знаходяться Вікторія Азаренко і Йоханна Конта. Кирстя раніше обіграла британку, віддавши їй лише одне очко. Пізніше Конта здолала Азаренко.
 
Тому Світоліна зберігає хороші шанси на вихід до плей-оф, куди кваліфікуються дві найкращі тенісистки з квартету.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy Chak
      Andy Chak, 28.04.2020 00:49
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    абсолютно погоджуюсь! тільки нахєра було коменти роздавати за тиждень до турніру про так звану підготовку???
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.04.2020 22:15
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    Сергей, это даже комментировать смешно
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.04.2020 20:54
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    Бля. И тут травма. Даже в виртуалке на конторы играют. Но кирстя молодец выиграла у скайнета-компа!!!
    alefteev77
      alefteev77, 27.04.2020 20:53
    -1
    Верю, что только детки тех, кто популяризирует виртуальный спорт будут заниматься виртуальными видами спорта. Виртуальный спорт - пусть будет забава для тех, кто его популяризирует.
    -
    А детки из скромных семей будут играть в настоящий теннис, футбол, баскетбол, хоккей, волейбол.
    Сергей Руденко
      Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    0
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 27.04.2020 20:48
    +5
    Мати Василева! І тут програла(((
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 27.04.2020 20:48
    +5
    Мати Василева! І тут програла(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 28.04.2020 00:49
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    абсолютно погоджуюсь! тільки нахєра було коменти роздавати за тиждень до турніру про так звану підготовку???
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 27.04.2020 22:15
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    Сергей, это даже комментировать смешно
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.04.2020 20:54
    0
    Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла
    Бля. И тут травма. Даже в виртуалке на конторы играют. Но кирстя молодец выиграла у скайнета-компа!!!
    Сергей Руденко
      Сергей Руденко, 27.04.2020 20:52
    0
    Журналисты спорт.юа могли хотя бы проверить играла Свитолина лично или нет. Кирстя играла одна против компьютера, это было показано в трансляции. Элина сыграть не смогла