Аталанта знайшла конкурента Маліновському

Італійський клуб цікавиться хавбеком «Мілана» Джакомо Бонавентурою

Аталанта знайшла конкурента Маліновському
© AC Milan Spot. Джакомо Бонавентура

30-річний італійський центральний півзахисник «Мілана» Джакомо Бонавентура може перейти в «Аталанту», за яку виступає 26-річний українець Руслан Маліновський.

Майбутнім літом Бонавентура отримає статус вільного агента. Також інтерес до гравця проявляють «Лаціо», «Фіорентіна» і «Торіно», який вважається фаворитом.

У поточному сезоні Бонавентура провів за «Мілан» 19 матчів у всіх турнірах, де забив 3 м'ячі.

Орієнтовна вартість гравця складає €9,5 мільйонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — La Gazetta dello Sport

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 26.04.2020 19:40
    +2
    Во-первых, у Малиновского конкурентов и без Бонавентуре хватает. Во-вторых, если Малиновский там в основу пробиться не может, то Бонавентуре и вовсе ничего не светит. Разве что Аталанта хочет кого-то продать (может и Малиновского) и берет Бонавентуре на замену.
    Tasha19
      Tasha19, 26.04.2020 17:46
    +3
    Владимир Ключка, 26.04.2020 17:14
    зачем писать глупости... малиновский молод и перспективен.. а этот уже стар... покупать или менять-это не правильное решение,как по мне..
    Малиновский молодой и перспективный? А ничего что ему 27 на днях исполниться)
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 26.04.2020 17:14
    0
    зачем писать глупости... малиновский молод и перспективен.. а этот уже стар... покупать или менять-это не правильное решение,как по мне..
    Tasha19
      Tasha19, 26.04.2020 17:46
    +3
    Владимир Ключка, 26.04.2020 17:14
    зачем писать глупости... малиновский молод и перспективен.. а этот уже стар... покупать или менять-это не правильное решение,как по мне..
    Малиновский молодой и перспективный? А ничего что ему 27 на днях исполниться)
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 26.04.2020 19:40
    +2
    Во-первых, у Малиновского конкурентов и без Бонавентуре хватает. Во-вторых, если Малиновский там в основу пробиться не может, то Бонавентуре и вовсе ничего не светит. Разве что Аталанта хочет кого-то продать (может и Малиновского) и берет Бонавентуре на замену.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 26.04.2020 17:14
    0
    зачем писать глупости... малиновский молод и перспективен.. а этот уже стар... покупать или менять-это не правильное решение,как по мне..