Вернидуб про чемпіонат Білорусі: «Це ж клас. Нехай всі дивляться, заздрять»

Український наставник задоволений тим, що чемпіонат Білорусі триває

Вернидуб про чемпіонат Білорусі: «Це ж клас. Нехай всі дивляться, заздрять»
© twitter.com/fcshakhterby

Український наставник «Шахтаря» Солігорськ Юрій Вернидуб задоволений тим, що чемпіонат Білорусі єдиний в Європі не зупинено через коронавірус.

«Дивлюся, як грають інші команди, і не можу зрозуміти, що відбувається і як. Це ж клас. Пишуть, мовляв, немає футболу. Ну, хлопці, ви подивіться футбол. Я завжди дивувався і мені подобався польський футбол, тому що в польському футболі чемпіонат завжди до останнього туру, до останнього туру там вирішується перше, друге і третє місце. А що, зараз в Білорусі не те ж саме? Ви подивіться, який накал, яка боротьба».

«Це супер. Нехай заздрять і нехай дивляться, що ми граємо. І вибирають класних футболістів собі в чемпіонати. Та ж Росія вважає, що у них супер чемпіонат... Треба показувати і продавати, поки є така можливість, - сказав Вернидуб,

В елітному дивізіоні чемпіонату Білорусі зіграні 6 турів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.04.2020 17:05
    0
    UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:31
    Вот это лизнул Лукашенку. Уверен будь он сейчас в Украине раскритиковал что белорусы сейчас играют. Но тут не чего странного нет. Как только украинец уезжает в чужую страну он ее слепо хвалит!
    точку зрения определяет кочка сидения (с)
    Kiziak
    online
      Kiziak, 26.04.2020 16:03
    -1
    dgurkis, 26.04.2020 12:41
    Неньку ми шануємо, а ось прочуханьці, які її розпродують та гвалтують, ліси вивозять, повітря забруднюють і хочуть нашу Свободу поцюпити під фейкову пандемію вже у дванадцятиперстної кішаки сидять, гади коритні! Ось вони лайно у якому ми живимо!
    💯 %!!!!
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 26.04.2020 13:21
    +5
    Ну, честно говоря, уровень полуколхозный у чемпа Беларуси...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 12:41
    0
    Kiziak, 26.04.2020 11:54
    Ты это нэньку с лайном сравнил?Вот чудак.
    Неньку ми шануємо, а ось прочуханьці, які її розпродують та гвалтують, ліси вивозять, повітря забруднюють і хочуть нашу Свободу поцюпити під фейкову пандемію вже у дванадцятиперстної кішаки сидять, гади коритні! Ось вони лайно у якому ми живимо!
    Kiziak
    online
      Kiziak, 26.04.2020 11:54
    -5
    dgurkis, 26.04.2020 09:29
    Так він же диктатор! Краще у лайні жити, але свободними (ой, брешу!), ніж у золотій клітчині без маски та абсервации!
    Ты это нэньку с лайном сравнил?Вот чудак.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:33
    +1
    dgurkis, 26.04.2020 07:43
    Та у нас первая по сравнению с нашей вышкой интригующая конфетка на фоне собачьего дерьма, это и так все уже признали !
    За второе место 3 команды борются, за спасение в УПЛ тоже борьба какая тебе интрига еще нужна?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:31
    +3
    Вот это лизнул Лукашенку. Уверен будь он сейчас в Украине раскритиковал что белорусы сейчас играют. Но тут не чего странного нет. Как только украинец уезжает в чужую страну он ее слепо хвалит!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 09:29
    -9
    Kiziak, 26.04.2020 07:42
    И страна класс,и президент .Не то что у некоторых уже 29лет.
    Так він же диктатор! Краще у лайні жити, але свободними (ой, брешу!), ніж у золотій клітчині без маски та абсервации!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 26.04.2020 09:28
    -4
    Забыл сказать что уровень не ниже, а то и выше украинского. Как смешны эти призвосни
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 09:26
    -7
    Trasher311987, 26.04.2020 07:45
    Мне нравятся слова Marca Испания.
    Скажите во что играют в Белоруссии????)))))
    Ну уж не в букмекербол, как у нас!
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 08:38
    +11
    Trasher311987, 26.04.2020 07:45
    Мне нравятся слова Marca Испания.
    Скажите во что играют в Белоруссии????)))))
    Беларусбол )))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.04.2020 07:45
    +9
    Мне нравятся слова Marca Испания.
    Скажите во что играют в Белоруссии????)))))
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 07:44
    +13
    Kiziak, 26.04.2020 07:42
    И страна класс,и президент .Не то что у некоторых уже 29лет.
    Ага, 29 лет ныть как ты, это еще уметь надо.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 07:43
    -4
    doktor09, 26.04.2020 07:39
    Сдаётся мне, шо у нас 1-ая лига поинтересней смотрится, да и посильнее...
    Та у нас первая по сравнению с нашей вышкой интригующая конфетка на фоне собачьего дерьма, это и так все уже признали !
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 07:43
    +9
    Ага, завидую живым мертвецам )))
    Kiziak
    online
      Kiziak, 26.04.2020 07:42
    -15
    И страна класс,и президент .Не то что у некоторых уже 29лет.
    doktor09
      doktor09, 26.04.2020 07:39
    +13
    Сдаётся мне, шо у нас 1-ая лига поинтересней смотрится, да и посильнее...
    Morales
      Morales, 26.04.2020 06:43
    +2
    Ну шо там, местные психиатры, диагноз уже можно ставить?
    Как думаете, Сашу Алиева пригласит?
    Morales
      Morales, 26.04.2020 06:05
    +4
    Ну шо там, местные психиатры, диагноз уже можно ставить?
    Как думаете, Сашу Алиева пригласит?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 02:10
    -12
    Нам нецікава ваша інтрига! Ось наша - це супер! Спробуй вгадати на скільки кротоферма очечей більш за куян набере? 20, 15 , а може 25?
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 07:44
    +13
    Kiziak, 26.04.2020 07:42
    И страна класс,и президент .Не то что у некоторых уже 29лет.
    Ага, 29 лет ныть как ты, это еще уметь надо.
    doktor09
      doktor09, 26.04.2020 07:39
    +13
    Сдаётся мне, шо у нас 1-ая лига поинтересней смотрится, да и посильнее...
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 08:38
    +11
    Trasher311987, 26.04.2020 07:45
    Мне нравятся слова Marca Испания.
    Скажите во что играют в Белоруссии????)))))
    Беларусбол )))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.04.2020 07:45
    +9
    Мне нравятся слова Marca Испания.
    Скажите во что играют в Белоруссии????)))))
    Ya H
      Ya H, 26.04.2020 07:43
    +9
    Ага, завидую живым мертвецам )))
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 26.04.2020 13:21
    +5
    Ну, честно говоря, уровень полуколхозный у чемпа Беларуси...
    Morales
      Morales, 26.04.2020 06:05
    +4
    Ну шо там, местные психиатры, диагноз уже можно ставить?
    Как думаете, Сашу Алиева пригласит?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:31
    +3
    Вот это лизнул Лукашенку. Уверен будь он сейчас в Украине раскритиковал что белорусы сейчас играют. Но тут не чего странного нет. Как только украинец уезжает в чужую страну он ее слепо хвалит!
    Morales
      Morales, 26.04.2020 06:43
    +2
    Ну шо там, местные психиатры, диагноз уже можно ставить?
    Как думаете, Сашу Алиева пригласит?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:33
    +1
    dgurkis, 26.04.2020 07:43
    Та у нас первая по сравнению с нашей вышкой интригующая конфетка на фоне собачьего дерьма, это и так все уже признали !
    За второе место 3 команды борются, за спасение в УПЛ тоже борьба какая тебе интрига еще нужна?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 26.04.2020 00:30
    +1
    Мда... Был о Вернидубе лучшего мнения
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.04.2020 17:05
    0
    UKRAINE FAN, 26.04.2020 09:31
    Вот это лизнул Лукашенку. Уверен будь он сейчас в Украине раскритиковал что белорусы сейчас играют. Но тут не чего странного нет. Как только украинец уезжает в чужую страну он ее слепо хвалит!
    точку зрения определяет кочка сидения (с)
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2020 12:41
    0
    Kiziak, 26.04.2020 11:54
    Ты это нэньку с лайном сравнил?Вот чудак.
    Неньку ми шануємо, а ось прочуханьці, які її розпродують та гвалтують, ліси вивозять, повітря забруднюють і хочуть нашу Свободу поцюпити під фейкову пандемію вже у дванадцятиперстної кішаки сидять, гади коритні! Ось вони лайно у якому ми живимо!