Утрехт подасть скаргу в УЄФА на рішення завершити сезон в Нідерландах

Нідерландський клуб навіть готовий звернутися до судових органів

Утрехт подасть скаргу в УЄФА на рішення завершити сезон в Нідерландах
© ФК Утрехт

Нідерландський клуб «Утрехт» виступив із заявою, що не згоден з прийнятим рішенням про розподіл путівок в єврокубки від Нідерландів після того, як чемпіонат країни був остаточно скасований рішенням федерації.

Згідно з ухваленим рішенням, від Нідерландів в Лізі чемпіонів виступлять «Аякс» і «АЗ», а в Лізі Європи повинні зіграти «Фейєнорд», ПСВ та «Віллем II».

Суть спору полягає в тому, що «Утрехт» (41 очко), який займає 6-те місце, відстає від «Віллема II» лише на 3 бали, але має одну гру в запасі. Виходить, що в разі перемоги в перенесеному матчі команда могла наздогнати і випередити за різницею м'ячів конкурента за місце в Лізі Європи.

Таким чином, «Утрехт» постраждав від рішення завершити чемпіонат Нідерландів достроково. Клуб оскаржує прийняте рішення не присуджувати команді путівку в Лігу Європи, звертається до суду і направляє скаргу в УЄФА.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.04.2020 10:53
    -2
    Вони там усі геї обкурені, приймають якусь маячню, а потім у нас ліса горять у Чорнобилі...
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 25.04.2020 09:33
    0
    вспомнилось "Дело Босмана"
    лед тронулся
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 25.04.2020 09:04
    +1
    Началось.
    По моему в УЕФА будет коллапс
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 25.04.2020 09:00
    0
    Ну так будет в каждом чемпионате
    adidas77
      adidas77, 25.04.2020 03:16
    +4
    euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 01:50
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    Это только начало! Толи ещё будет...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 01:50
    +2
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    adidas77
      adidas77, 25.04.2020 03:16
    +4
    euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 01:50
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    Это только начало! Толи ещё будет...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 25.04.2020 01:50
    +2
    А там ещё и Витесс подключится.
    По регламенту
    ПСВ, «Виллем II», Утрехт и Витесс должны играть плей-офф за ЛЕ.
    Пикантности ситуации добавляет какой пропущенный матч играть Утрехт-Аякс от 9 февраля или Утрехт-Витесс от 14 марта.
    Если в первом случае Аякс победит(или ничья), то он в чемпионской гонке обойдет АЗ.
    А если во втором случае победит Витесс, то именно он займет 5-е проходное "лигоевропейское" место опередив Виллем II» и Утрехт.
    Санта Барбара !
    Сидели бы ровно и дышали через масочку !!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 25.04.2020 09:04
    +1
    Началось.
    По моему в УЕФА будет коллапс
    Иван Грозный
    online