ЯРОСЛАВСЬКИЙ: «Обіцяю подумати про повернення в футбол»

Колишній власник «Металіста» поки нічого не може обіцяти

ЯРОСЛАВСЬКИЙ: «Обіцяю подумати про повернення в футбол»
© ТК Футбол. Олександр Ярославський

Колишній власник харківського «Металіста» Олександр Ярославський натякнув, що останнього слова у футболі він ще не сказав.
 
- Називалася сума - 570 мільйонів доларів, яку ви інвестували в «Металіст». Якщо озирнутися назад, могли ви в кінці 2012 року вчинити інакше? Або продаж клубу - єдиний варіант?
- Історія не має умовного способу. Що зроблено, те зроблено. Потрібно дивитися вперед. Думаю, зараз закінчиться історія з коронавірусом і потрібно думати про те, що робити далі.
 
- У футбольному аспекті?
- У всіх, і в футбольному теж.
 
- Ярославський повернеться в харківський футбол?
- Я в контакті з футбольними людьми. Так, з тим «Металістом» буде вельми складно щось зробити, тому що там юридичні колізії такі, що легко їх подолати не вдасться. Подивимося... Обіцяти нічого не буду, але обіцяю, що думати буду, це точно, - сказав Ярославський.
 
Нагадаємо, при Ярославському «Металіст» з 2006 по 2011 роки брав бронзу в чемпіонаті України, а в сезоні 2012/13 піднявся на другу сходинку. У 2012-му Ярославський продав команду Сергію Курченку, що незабаром призвело до краху клубу.

Читайте також: Мирон МАРКЕВИЧ: «Металіст сезону 2012/13 виграв би нинішній чемпіонат»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
      temamx2727, 27.04.2020 18:44
    0
    Panama2830, 24.04.2020 13:04
    ...складно якось так він подає інформацію.... Цитата: "...Так, з тим «Металістом» буде вельми складно щось зробити..." виходить не з тим Металістом??? чи як??? раніше казав, що лише з тим, що інших немає і не може бути..... так, якщо з тим складно..... то брати і робити іншу, нову команду, що заважає???
    Очень тяжело что-то сделать, но посмотрим, подумаем. Такую мысль он донес. Где он сказал что невозможно ничего сделать, и он не будет?
    dd dent
    online
      dd dent, 24.04.2020 13:46
    0
    Ну че, взялся бы за футбол нынче то в ЛЧ попасть реальнее из чукра намного чем раньше, а там и вложения можно частично отбить
    Panama2830
      Panama2830, 24.04.2020 13:04
    0
    ...складно якось так він подає інформацію.... Цитата: "...Так, з тим «Металістом» буде вельми складно щось зробити..." виходить не з тим Металістом??? чи як??? раніше казав, що лише з тим, що інших немає і не може бути..... так, якщо з тим складно..... то брати і робити іншу, нову команду, що заважає???
    cavo31
      cavo31, 24.04.2020 11:57
    -2
    Реально крутой сайт с прогноза ми, три месяца беру матчи у них. Даже букмекеры начали резать счёта, видимо что-то заподозрили. Не дадим букам спокойной жизни! Сайт - cutt.ly/XrevVyb
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.04.2020 10:41
    0
    nordi, 24.04.2020 10:38
    Так а що повинен зробити Ярославський? Те, що він не вклав гроші в інший клуб доводить, що він бачить себе лише з своїм дитинчам "Металістом". Вкладати гроші в аферу-ну він не з тих, вирішиться питання документального відбору в папіредніків-візьмется за Метал. А те, що, "футбол був потрібен"...так і тоді і зараз і в майбутньому це імідж, це піар, це знаходження на шпальтах масмедіа, тобто "на слуху"
    За 8 лет? Ничего. Только ждать. Еще 8 лет.
    nordi
      nordi, 24.04.2020 10:38
    +4
    Sentinel, 24.04.2020 10:28
    А Бабломойский ждет когда ему денег за приват отдадут, тогда уж точно Днепр подымет. Футбол был нужен олигархам тогда, когда с помощью него можно было ориентировать лохторат голосовать за указанных людей. Теперь футбол стал нужен только тем, кто его по-настоящему любит. И раз там до сих пор Ярославского, то он футбол не так уж и любит. Металлист отжали, но за деньги, не бесплатно, на эти деньги давно можно было начать что-то новое.
    Так а що повинен зробити Ярославський? Те, що він не вклав гроші в інший клуб доводить, що він бачить себе лише з своїм дитинчам "Металістом". Вкладати гроші в аферу-ну він не з тих, вирішиться питання документального відбору в папіредніків-візьмется за Метал. А те, що, "футбол був потрібен"...так і тоді і зараз і в майбутньому це імідж, це піар, це знаходження на шпальтах масмедіа, тобто "на слуху"
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.04.2020 10:28
    -2
    Hulivud, 24.04.2020 10:21
    А ты сегодня купишь авто на евробляхах?! Вот и он ждет хоть какого-то законного решения по Металлисту!
    А Бабломойский ждет когда ему денег за приват отдадут, тогда уж точно Днепр подымет. Футбол был нужен олигархам тогда, когда с помощью него можно было ориентировать лохторат голосовать за указанных людей. Теперь футбол стал нужен только тем, кто его по-настоящему любит. И раз там до сих пор Ярославского, то он футбол не так уж и любит. Металлист отжали, но за деньги, не бесплатно, на эти деньги давно можно было начать что-то новое.
    Hulivud
      Hulivud, 24.04.2020 10:21
    +2
    Sentinel, 24.04.2020 10:14
    Обещаю обещать подумать. Нихера не будет
    А ты сегодня купишь авто на евробляхах?! Вот и он ждет хоть какого-то законного решения по Металлисту!
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 24.04.2020 10:16
    -10
    пустые слова и обещания
    он в свое время "предал",то есть продал команду
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.04.2020 10:14
    +3
    Обещаю обещать подумать. Нихера не будет
    zvalenok03
      zvalenok03, 24.04.2020 10:08
    +3
    Дай бог чтобы все срослось.
    nordi
      nordi, 24.04.2020 10:38
    +4
    Sentinel, 24.04.2020 10:28
    А Бабломойский ждет когда ему денег за приват отдадут, тогда уж точно Днепр подымет. Футбол был нужен олигархам тогда, когда с помощью него можно было ориентировать лохторат голосовать за указанных людей. Теперь футбол стал нужен только тем, кто его по-настоящему любит. И раз там до сих пор Ярославского, то он футбол не так уж и любит. Металлист отжали, но за деньги, не бесплатно, на эти деньги давно можно было начать что-то новое.
    Так а що повинен зробити Ярославський? Те, що він не вклав гроші в інший клуб доводить, що він бачить себе лише з своїм дитинчам "Металістом". Вкладати гроші в аферу-ну він не з тих, вирішиться питання документального відбору в папіредніків-візьмется за Метал. А те, що, "футбол був потрібен"...так і тоді і зараз і в майбутньому це імідж, це піар, це знаходження на шпальтах масмедіа, тобто "на слуху"
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.04.2020 10:14
    +3
    Обещаю обещать подумать. Нихера не будет
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 24.04.2020 10:08
    +3
    Дай бог чтобы все срослось.
    Hulivud
      Hulivud, 24.04.2020 10:21
    +2
    Sentinel, 24.04.2020 10:14
    Обещаю обещать подумать. Нихера не будет
    А ты сегодня купишь авто на евробляхах?! Вот и он ждет хоть какого-то законного решения по Металлисту!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 27.04.2020 18:44
    0
    Panama2830, 24.04.2020 13:04
    ...складно якось так він подає інформацію.... Цитата: "...Так, з тим «Металістом» буде вельми складно щось зробити..." виходить не з тим Металістом??? чи як??? раніше казав, що лише з тим, що інших немає і не може бути..... так, якщо з тим складно..... то брати і робити іншу, нову команду, що заважає???
    Очень тяжело что-то сделать, но посмотрим, подумаем. Такую мысль он донес. Где он сказал что невозможно ничего сделать, и он не будет?
    dd dent
    online
      dd dent, 24.04.2020 13:46
    0
    Ну че, взялся бы за футбол нынче то в ЛЧ попасть реальнее из чукра намного чем раньше, а там и вложения можно частично отбить
    Panama2830
    online
      Panama2830, 24.04.2020 13:04
    0
    ...складно якось так він подає інформацію.... Цитата: "...Так, з тим «Металістом» буде вельми складно щось зробити..." виходить не з тим Металістом??? чи як??? раніше казав, що лише з тим, що інших немає і не може бути..... так, якщо з тим складно..... то брати і робити іншу, нову команду, що заважає???
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.04.2020 10:41
    0
    nordi, 24.04.2020 10:38
    Так а що повинен зробити Ярославський? Те, що він не вклав гроші в інший клуб доводить, що він бачить себе лише з своїм дитинчам "Металістом". Вкладати гроші в аферу-ну він не з тих, вирішиться питання документального відбору в папіредніків-візьмется за Метал. А те, що, "футбол був потрібен"...так і тоді і зараз і в майбутньому це імідж, це піар, це знаходження на шпальтах масмедіа, тобто "на слуху"
    За 8 лет? Ничего. Только ждать. Еще 8 лет.