Коронавірус, що ти робиш? Ціни на нафтові ф'ючерси впали нижче нуля

На ринках спостерігається стрімкий обвал цін на ф'ючерси

Коронавірус, що ти робиш? Ціни на нафтові ф'ючерси впали нижче нуля
© Twitter

В умовах пандемії коронавірусу світові ціни на нафту продовжували знижуватися в понеділок, 20 квітня, а ціна американської нафти марки WTI впала на десятки відсотків до найнижчої ціни за всю історію на тлі побоювань інвесторів з приводу переповнених нафтосховищ в умовах рекордно низького світового попиту.

Ціна нафти марки Brent знизилася на 1,5 долара, або на 5,3%, до 26,58 долара за барель, в той час як травневі ф'ючерси на WTI подешевшали на 9,43 долара, або на 51,6%, до 8,84 долара за барель, повідомило ввечері агентство Рейтер. Червневі ф'ючерси на WTI впали не так сильно – на 10% до 22,4 долара за барель. Червневі ф'ючерси на Brent подешевшали на 5,5% до 26,6 долара.

Після чого обвал цін посилився. За даними агентства Блумберг, до 20 години травневі ф'ючерси WTI подешевшали до 3 доларів, а вже через 10 хвилин котирування впали нижче за позначку в 2 долари за барель. Таке відбувається вперше з 1983 року, коли нафтові ф'ючерси почали торгуватися на біржі. До 20:50 барель американської нафти подешевшав до 0,9 долара. А за даними на 21:00, ціни травневих ф'ючерсів на поставку WTI доходила до 0,01 долара за барель.

Один з експертів пожартував: «Насправді, нічого страшного не відбувається. Поки що. Але дивитися на це весело».

Update. Потім котирування взагалі стали негативними. До 21:15 травневі ф'ючерси на нафту марки WTI впали до мінус 7,5 долара за барель, а о 21:30 котирування і зовсім досягли мінус 40 доларів. Це означає, що покупцям будуть доплачувати продавці, оскільки сховища переповнилися, а зупинити процес видобутку технологічно вкрай складно.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BBC

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    digsum
      digsum, 21.04.2020 10:11
    -1
    Ну это WTI - среднепотолочное по США. Оно потянет и другие марки, но разговор пока об американском производителе и то на май. В июне плюсы, а на осень торгуется по 20+. Новость ради новости короче. Ни о чем не говорит, кроме как о том, что в мировой экономике тотальный коллапс.
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 21.04.2020 09:57
    +1
    Petro_ua, 20.04.2020 21:45
    це точно спорт?)
    Этот вид спорта называется сажание россии на бутылку.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 21.04.2020 04:16
    -6
    genadiy1977, 20.04.2020 22:39
    Тобто якщо я захочу купити 1 000 барелів, то мені ще заплатять за це 50 000 $ ???
    Це сон такий ?
    Хоча мені подобається такий сон, ніколи ще в сні не писав на спорт уа
    Но ты еще за транспортировку 250-300 штук отвалишь А счастье было так близко
    SportsMan
      SportsMan, 21.04.2020 00:00
    +1
    Frank Piter, 20.04.2020 23:22
    Катування сруських волоцюг
    Вовочка в шоке!
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 20.04.2020 23:22
    +5
    mmuk, 20.04.2020 22:30
    Новина відноситься до "других видів спорту". Підкажіть що за вид спорту?
    Катування сруських волоцюг
    genadiy1977
      genadiy1977, 20.04.2020 22:39
    +12
    Тобто якщо я захочу купити 1 000 барелів, то мені ще заплатять за це 50 000 $ ???
    Це сон такий ?
    Хоча мені подобається такий сон, ніколи ще в сні не писав на спорт уа
    adidas77
    online
      adidas77, 20.04.2020 22:34
    +6
    То есть, заехал на заправку, заправился.
    Пошёл на кассу, тебе отстегнули денежку, за то что ты у них заправился,да?
    Коммунизм таки наступил!
    mmuk
      mmuk, 20.04.2020 22:30
    -2
    Новина відноситься до "других видів спорту". Підкажіть що за вид спорту?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.04.2020 22:07
    +9
    Andy_P, 20.04.2020 21:44
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    Как показывает практика когда нефть дорожает то на заправках сразу заканчиваются старые запасы, а когда дешевеет то еще пару миллионов литров есть в запасе!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.04.2020 22:05
    +7
    Спорт юа почем картошка и гречка? А то запасы подходят к концу.
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 21:55
    0
    DKTheBest2, 20.04.2020 21:52
    ОБНОВЛЕНИЕ: через полчаса после установления отрицательной цены она достигла отметки минус $55 за баррель. Доплачивать покупателям продавцы будут, поскольку хранилища переполнились, а остановить процесс добычи технологически крайне сложно. Итого за день нефть WTI потеряла 300 процентов.
    Офигеть. Санта-Барбара.
    Саудиты мутят по-любому
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 21:52
    0
    ОБНОВЛЕНИЕ: через полчаса после установления отрицательной цены она достигла отметки минус $55 за баррель. Доплачивать покупателям продавцы будут, поскольку хранилища переполнились, а остановить процесс добычи технологически крайне сложно. Итого за день нефть WTI потеряла 300 процентов.
    Офигеть. Санта-Барбара.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 21:48
    0
    Обновите заголовок. Уже давно цена упала до -6$/бочку.
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 21:46
    +3
    Andy_P, 20.04.2020 21:44
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    Ага, щас
    Petro_ua
      Petro_ua, 20.04.2020 21:45
    +13
    це точно спорт?)
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.04.2020 21:44
    +4
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    Petro_ua
      Petro_ua, 20.04.2020 21:45
    +13
    це точно спорт?)
    genadiy1977
      genadiy1977, 20.04.2020 22:39
    +12
    Тобто якщо я захочу купити 1 000 барелів, то мені ще заплатять за це 50 000 $ ???
    Це сон такий ?
    Хоча мені подобається такий сон, ніколи ще в сні не писав на спорт уа
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.04.2020 22:07
    +9
    Andy_P, 20.04.2020 21:44
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    Как показывает практика когда нефть дорожает то на заправках сразу заканчиваются старые запасы, а когда дешевеет то еще пару миллионов литров есть в запасе!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.04.2020 22:05
    +7
    Спорт юа почем картошка и гречка? А то запасы подходят к концу.
    adidas77
    online
      adidas77, 20.04.2020 22:34
    +6
    То есть, заехал на заправку, заправился.
    Пошёл на кассу, тебе отстегнули денежку, за то что ты у них заправился,да?
    Коммунизм таки наступил!
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 20.04.2020 23:22
    +5
    mmuk, 20.04.2020 22:30
    Новина відноситься до "других видів спорту". Підкажіть що за вид спорту?
    Катування сруських волоцюг
    Andy_P
    online
      Andy_P, 20.04.2020 21:44
    +4
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 21:46
    +3
    Andy_P, 20.04.2020 21:44
    А последуют-ли в мае за нефтью цены на бензин?
    Ага, щас
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 21.04.2020 09:57
    +1
    Petro_ua, 20.04.2020 21:45
    це точно спорт?)
    Этот вид спорта называется сажание россии на бутылку.
    SportsMan
      SportsMan, 21.04.2020 00:00
    +1
    Frank Piter, 20.04.2020 23:22
    Катування сруських волоцюг
    Вовочка в шоке!
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 21:55
    0
    DKTheBest2, 20.04.2020 21:52
    ОБНОВЛЕНИЕ: через полчаса после установления отрицательной цены она достигла отметки минус $55 за баррель. Доплачивать покупателям продавцы будут, поскольку хранилища переполнились, а остановить процесс добычи технологически крайне сложно. Итого за день нефть WTI потеряла 300 процентов.
    Офигеть. Санта-Барбара.
    Саудиты мутят по-любому
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 21:52
    0
    ОБНОВЛЕНИЕ: через полчаса после установления отрицательной цены она достигла отметки минус $55 за баррель. Доплачивать покупателям продавцы будут, поскольку хранилища переполнились, а остановить процесс добычи технологически крайне сложно. Итого за день нефть WTI потеряла 300 процентов.
    Офигеть. Санта-Барбара.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2020 21:48
    0
    Обновите заголовок. Уже давно цена упала до -6$/бочку.